Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Callanetics - zbiorczy

09 sty 2012 - 21:52:53

siemka:)
mam 35h za soba.trochę przerw miałam , a bo to okres a to choroba.dzisiaj ćwiczyłam pierwszy raz po dłuższej przerwie(kilka dni) i myslałam ,że będzie ciężko, a tu niespodzianka.Byłam bardzo elastyczna:)!i szło mi lepiej niż przed. Wnioskuję więc, że należy raz na jakiś czas dać odpocząć mięśniom.Renny już o tym chyba pisała:)
A co do moich efektów to hmm...dziwna sprawa, ciało owszem jędrniejsze , ale mierząc się nie widzę żadnych zmian.(ale może dlatego ,że jestem szczupła-tylko sflaczała:) nie nie nie chwileczke! już nie tak bardzo sflaczała!!! ćwiczenia są dobre i ja również nie rezygnuję!

Do lata jeszcze trochę czasu....

pozdrawiam i namawiam Was : ćwiczcie!!!

Callanetics - zbiorczy

29 sty 2012 - 00:51:53

Cytat
Renny
Jak ida ćwiczenia?
a sie rozleniwiłam i 4 dni przerwy zrobiła, miedzzy czasie brzuszki ćwicząc.
Obwód uda 56 :)
czyli 10cm mniej niż 2,5 miesiąca temu :)

Zazdroszczę! Ja byłam w święta (do 7.01) w domu i przestałam na 3 tygodnie ćwiczyć, potem lenistwo i tak właśnie kończy się styczeń, a ja nic nie robię. Znów zaczynam od poniedziałku :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Callanetics - zbiorczy

29 sty 2012 - 00:54:42

co pięć minut łyk wody - nie bedzie zakwasów

Callanetics - zbiorczy

04 lut 2012 - 09:05:24

ile razy w tygodniu robicie?

Callanetics - zbiorczy

02 mar 2012 - 00:28:46

Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa:) mam nadzieję, że mnie przygarniecie:) Jestem dziś po 11 godzinie callana, ale efektów jak narazie nie zauważyłam, być może dlatego, że mam bardzo duzo do naprawy w swojej sylwetce:) Mam nadzieję, że będziemy się wspierać we wspólnym ćwiczeniu:)

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

Callanetics - zbiorczy

12 maj 2012 - 12:24:28

Witam drogie szafiarki =)
Mam pytanie do osób które są na diecie odchudzajecej co jecie ?
Dodam ze potrzebuje potraw lekkostrawnych.
Znudziły mi sie juz:
-serek wiejski z róznymi warzywkami najczesciej: ogórek,szczypiorek,papryka
-piersi z indyka i kurczaka gotowane lub pieczone w folii w piekarniku
-ryby
-musili z jogurtem lub z mlekiem
-jogurty najczesciej activia, jogurty pitne, naturalne
-no owoce i warzywa to wiadomo staram sie jesc jak najwiecej najczesciej to : jabułko, marchew, kiwi
Macie jakies sałtaki odchudzajace a syte, surówki do obiadu lekkie, miesko jakies inne które wy jedfzie a chudniecie?
A i jakie herbaty? zielona,biała, czarna czy czerwona? bo juz zgłupilam jedni pisza tak drudzy siak.
Ile jacie posiłków dziennie? Ja jem 4 i jestem najedzona a wy ? ostatni posiłek lekki czym zazwyczaj jest jogurt,owoc,warzywko, jeden wafelek ryzowy jem ok.18.30

Callanetics - zbiorczy

12 maj 2012 - 12:27:38

ja ograniczyłam słodycze tzn jem jakiegoś wafelka 2 razy w tygodniu tylko i po 18 już nie jem! moja waga przez miesiąc spadła o prawie 3kg

Callanetics - zbiorczy

15 maj 2012 - 05:26:16

Czy wiesz, kije golfowe?Jakość jest tak dobry, tak modny design, cena jest tak niska, wiele gwiazd są bardzo kochać, Nicolas Cage jest również bardzo lubił. Nie przegap: http://www.todo-color.com/

Callanetics - zbiorczy

17 paź 2012 - 18:55:26

Chyba też zaczynam.. :)

Callanetics - zbiorczy

29 paź 2012 - 12:41:50

Callanetics z callan pinckney/ mariolą bojarską
mam do zaoferowania płytę dvd z godzinnym programem ćwiczeń callanetics z autorką Callan Pinckney lub Mariolą Bojarską.
polski lektor, czs odmierzany
płatność przy odbiorze 45zł (w tym przesyłka)

piszcie na maila ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Callanetics - zbiorczy

12 gru 2012 - 15:56:22

Widziałam, że na FastDeal pojawiła się zniżka na callanetics prowadzony przez Mariolę Bojarską na dvd. To taka mała podpowiedź gdyby, ktoś był zainteresowany :D

Callanetics - zbiorczy

19 sty 2013 - 13:06:49

up

dopiero znalazłam wątek i zaraz zabieram się za ćwiczenia.
nikt już tu nie pisze, ale może ktoś tu czasem zagląda i się przyłączy?

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Callanetics - zbiorczy

21 sty 2013 - 12:56:10

ja cwicze !! mam 4 h za soba

Callanetics - zbiorczy

21 sty 2013 - 13:35:20

ja dopiero 2 ;D ale przyzanm że czuję każdy pracujący mięsień, już wczoraj miałam się poddać , zrobiłam 3 podejścia po pare minut i za chwilę wyłączałam , dopiero przed snem sobie uświadomiłam że nie warto się poddawać skoro już zaczęłam.
teraz czekam na efekty, zamierzam wytrzymać chociż 15 dni ;d

Callanetics - zbiorczy

21 lut 2013 - 16:22:21

Ćwiczyłam, ale te ćwiczenia są zbyt nudne, niestety to chyba nie dla mnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kołyska Ab roller (biedronka) a płaski brzuch?