Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Callanetics - zbiorczy

01 gru 2011 - 13:28:03

masz absolutna racje co do zywienia! najlepszy sposob na chudniecie ;)
z tym cwiczeniem - tak to to;d jak pisalam masakryczne:D
piszcie o efektach przy callanie;)

Callanetics - zbiorczy

02 gru 2011 - 16:17:16

dobrze ze o tym napisalas, bo nie wiedzialam, a za 2 dni mam okres i mialam w planach cwiczyc.. dzieki;*

Callanetics - zbiorczy

02 gru 2011 - 21:16:58

Ja podczas okresu nie wstaję z łóżka więc i tak bym nie dała rady ćwiczyć a szkoda bo 4 dni ćwiczeń z głowy;/

Callanetics - zbiorczy

02 gru 2011 - 21:25:56

Ja ćwiczę podczas okresu i jest ok, ale mój okres jak nie okres;P 3 dni coś tam trochę poleci i po kłopocie;)

niezweryfikowana
Posty: 320
Ostrzeżenia: 1/5

Callanetics - zbiorczy

02 gru 2011 - 21:54:08

dziewczyny gdzie moge znalezc taki filmik godzinny o tych cwiczeniach?:(
co jest????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-03 00:36 przez moonikaa1.

Callanetics - zbiorczy

15 gru 2011 - 15:58:50

hej! muszę przyznać,ze mnie zainspirowałyście :) ściągnęłam sobie filmiki jestem dopiero po 2 h ale nie zamierzam się poddawać.. dwa late temu urodziłam dziecko i od tamtej pory nie mogę przyzwyczaić się do swojego..hmm..cielska.. nie ważę niby dużo, bo aktualnie 54 kg (przy wzroście 160 cm) ale wkurza mnie mój tyłek, brzuch, boczki no i udka :/ dlatego jak tak Was poczytałam to stwierdziłam,że to jest to...no i fakt...zawsze lubiłam takie rozciąganie itd...ale mam pytanko.. czy wy po pierwszych godzinkach miałyście zakwasy..? ile należy ćwiczyć - bo czytałam,że wystarczy 2 razy w tygodniu ale ja z chęcią ćwiczyłabym raz dziennie..nie za dużo? no i z jakim filmikiem ćwiczycie? ja mam dwa - jeden z Callan i jeden z Mariolą B. - jak myślicie..? który lepszy..? będę Wam ogromnie wdzięczna za rady i wszelkiego rodzaju wiadomości w tym temacie :) buziaki :) aaa i dzięki za info o ćwiczeniach i okresie ;)

Callanetics - zbiorczy

16 gru 2011 - 11:26:55

siemka dziewczyny!
jestem po 25h .Renny raczej nigdy nie dogonie:) ale ja też czuje się świetnie!!! i powiem Wam szczerze że widzę zmiany, cos się ruszyło!!moja pupa robi się jędrna!! moje okropne i znienawidzone kobuszki(bryczesy) znikają! powoli powoli ale ja to czuję!
angela1009 - ja miałam zakwasy i to naprawdę duże,czułam każdy głęboko położony mięsień,ale po paru dniach znikaja.ćwiczenia 2x w tyg to chyba za mało,długo musiałabyś czekać na efekty.Ja ćwiczę codziennie.1-2 dni w tyg daje sobie luzu, ćwiczę z Callan.

pozdrawiam:)

Callanetics - zbiorczy

16 gru 2011 - 14:19:15

Ja pierwszy raz ćwiczyłam z Bojarską, a później z Callan. Z nią jakoś mi tak lepiej idzie ;p a zauważyłam,że z dnia na dzień zakwasy są coraz mniejsze i łatwiej mi z ćwiczeniami - choć nadal te na brzuch to dla mnie męka ;p

Callanetics - zbiorczy

19 gru 2011 - 20:58:11

Cytat
angela1009
ile należy ćwiczyć - bo czytałam,że wystarczy 2 razy w tygodniu ale ja z chęcią ćwiczyłabym raz dziennie..nie za dużo? no i z jakim filmikiem ćwiczycie? ja mam dwa - jeden z Callan i jeden z Mariolą B. - jak myślicie..? który lepszy..? będę Wam ogromnie wdzięczna za rady i wszelkiego rodzaju wiadomości w tym temacie :) buziaki :) aaa i dzięki za info o ćwiczeniach i okresie ;)

myślę, ze możesz co drugi dzień, a jak Cię nosi, to w dniach kiedy nie ćwiczysz, np. bieganie albo energiczny marsz ;)

film - zdecydowanie lepszy z Callan, ona lepiej tłumaczy, na czym polegają te ćwiczenia i lepiej je wykonuje. Te filmy widziałam łohoho ile lat temu, ćwiczyłam wtedy indywidualnie z instruktorką callanetics i ona polecała mi właśnie, by patrzeć, jak Callan wykonuje ćwiczenia; wspominała też, że Bojarska robi zbyt energiczne ruchy (callanetics to baaardzo delikatne kołysanie) i naśladując ją można sobie nawet zaszkodzić, zwłaszcza jeśli sie jest początkującą

okres - to sprawa indywidualna, jak sie dobrze czujesz, to ćwicz, ale nic na siłę.

Callanetics - zbiorczy

19 gru 2011 - 21:06:00

Też to ćwiczyłam, ale znudziło mi się. Wolę inne ćwiczenia, ja nie mogę ćwiczyć ciągle tego samego więc codziennie ćwiczę inne partie. I tak po 2 tygodniach bez diety ubyło mi 3kg :) Jem słodycze i nawet pizze. Niestety jeszcze wymarzonej figury nie mam, więc ćwiczę dalej.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Callanetics - zbiorczy

20 gru 2011 - 15:31:33

nie lubię ćwiczyć:)

Callanetics - zbiorczy

20 gru 2011 - 17:30:51

Hej:)
U mnie niestety dość wolno idą postępy.
Renny, a u Ciebie ciągle tak spektakularne efekty?:)

Callanetics - zbiorczy

28 gru 2011 - 00:44:45

a ja zauwazyalam wzrost mięsni ;o :(

Callanetics - zbiorczy

08 sty 2012 - 20:50:55

Z nudów zrobiłam dziś pierwszą godzinę iii... chyba będę kontynuować :D A te zdjęcia, które dodajecie strasznie mnie zmotywowały :)
Mam tylko problemy z ćwiczeniami nóg, tymi przy poręczy. Moje prawe biodro nie wytrzymuje nawet 10 sekund, mam nadziej, że się rozrusza.

Callanetics - zbiorczy

08 sty 2012 - 20:56:05

A jakie to są ćwiczenia? Może mi podać na priv. jaką stronkę czy coś?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jillian michaels schudnij w 30dni