Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

operacja oczu

10 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie no kolejny watek o grubych udach , dziewczyny przestancie kultywowac pieknemu cialu i zacznijcie doceniac to co macie .CELLULIT MA 99% KOBIET!!!radze poogladac programy GOKA na tvn style

tak- bańki chińskie stosuje je razem z dieta i cwiczeniami i pomaga, może steperek i szybkie marsze wtedy mieśnie sie rozbudują i coś to da-mi pomaga, tylko że ja ogolnie sie odchudzam ale cellulit u mnie zredukował sie do 75%:)
no i zero słodyczy

zweryfikowana
Posty: 467
Ostrzeżenia: 1/5

mam identyczny problem, a bynajmniej anorektyczka nie jestem, kocham słodycze i teraz widzę gdzie sie one znajdują hehehe, wybieram sie na 6 zabiegów żelazkiem antycellulitowym które ponoć pozawalają na całkowitą likwidację cellulitu

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

hej;) po ciazy mam straszny cellulit:( juz nie wiem jakich kremów mam stosować:(. powiem jeszcze że dieta i ćwiczenia to regularnosc! lecz niestety dalej mam to swinstwo na nogach:( pytanie: co jest dobre na cellulit? pomozcie:(

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 1/5

Zacznij od peelingu kawowego, tani i skuteczny :) Na internecie jest wiele "przepisów" jak go przyrządzić.

w Rossmannie jest taka szczotka okrągła, drewniana z naturalnego włosia i ma takie białe, gumowe wypustki :) Świetna sprawa! Kosztuje ok 10 zł :) ja po kilku dniach zobaczyłam różnicę :)

Cytat
qwertym
Zacznij od peelingu kawowego, tani i skuteczny :) Na internecie jest wiele "przepisów" jak go przyrządzić.

ZGADZAM SIĘ.

zweryfikowana
Posty: 569
Ostrzeżenia: 1/5

kremy nie zwalczą cellulitu, poszukaj w internecie ćwiczeń pomagających zwalczać cellulit i dopiero wspieraj się kremem, zwykłe ćwiczenia rzadko pomagają na to paskudztwo, poza tym prawie każda kobieta ma cellulit, wyniki złego odżywiania i siedzącego trybu życia, możesz mieć również skłonność genetyczną i wtedy - przykro mi - ale chyba żaden krem nie pomoże w 100%



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 09:50 przez meguski.

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

dziekuje bardzo:) peelingu kawowego jeszcze nie uzywalam, i ta szczotke tez sobie kupie:)

a u mnie to nie rodzinne:P mama nie ma wogole cellulitu, ja nigdy w zyciu tez nie mialam tego paskuctwa, dopiero w ciazy zaczelo mi to wychodzi. mam nadzieje ze bede miala spokoj z tym strasznym problemem;/

a ja przetestowałam osobiscie i polecam z czystym sumieniem guam - błotko algi w ktore się owija na godzinkę folią. jest fenomenalne, poleciła mi to kolezanka czyli też poczta pantoflową :) polecam . stosuję 3 razy w tyg, i jestem zachwycona, zaczynam trzeci słoik :)

ja się katuję domowym peelingiem kawowym i na razie nie wiedzę efektów które dłużej by się utrzymały, skóra jest ujędrniona tylko na chwilę :/ w dodatku jak to śmierdzi!!!

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

No nie pachnie zbyt ładnie :) ale to nie ma pachnieć a być skuteczne. Również polecam wyżej wspomnianą szczotkę do masażu, mam taką w domu, tyle tylko że nie masuję suchej skóry, a jeszcze pokrywam ją solą, taką naturalną, kosmetyczną - Zabłocka sól termalna. .wykonuję taki masażo peeling. Metoda skuteczna i świetna, polecam

Cytat
qwertym
Zacznij od peelingu kawowego, tani i skuteczny :) Na internecie jest wiele "przepisów" jak go przyrządzić.
Ttaaaaaaaaaak :)!

zimny i ciepły (nie gorący) prysznic -przemiennie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć z brzucha??