Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

utrapienie sporej częsci płci pięknej ;]] ... no wlasnie, i co z tym robimy? Kremy, masaze, peelingi, banki chinskie i inne cuda....A MOJE PYTANIE JEST TAKIE: czy ktoraś z was skorzystała może z jakiś zabiegów w salonach? Piszcie o swoich doświadczeniach i z jakich zabiegów skorzystałyście, jakie byly ich efekty i o ile nie bedzie to problem napiszcie ile was ta wątpliwa przyjemnosc kosztowała :)
NIKT?



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-06 11:25 przez moderator.

hej
z tego co slyszalam i co kosmetyczki doradzaja to mezoterapia na parie ciala gdzie jest cellulit (jest to pradopodobnie jajsuteczniejszy zabieg jesli chodzi o salony kosmetyczne) a przede wszystkim trezba duzo pic wody lub napoi oraz przede wszystkim ruch, ruch i ruch. Jesli w organizmie jest malo wody szkodliwe zwiazki odkladaja sie i powstaja tz zlogi dzieki ktorym jest efekt cellulitu :(
Takze jesli chcesz miec piekne cialo zastosuj moje rady i daj znac jak efekty?
pozdrawiam Madzia :)

ej, wypowiadajcie się na pewno wiele z was ma cos do powiedzenia :)

ja nie wiem, bo w saklonie w tej sprawie jeszcze niegdy nie byłamNapewno zabieg nie nalezy do najtanszych ani do jednorazowego uzycia;) dlatego wybieram domowe sposoby. trafiłam ostatnio w allegro ma taką maskę na cellu, nie droga, robiona przez kogos, pachnie cynaonem, nakładasz te maź na ciało i owijasz sie folią. `strasznie piecze, grzeje i mrowi. ale efekt widze jakiś!! dla mnie to jest sukces bo uzywałam wielu rzeczy -kremów, masazy i nic. czekam na efekt koncowy. dodoam ze chodze raz w tygodniu na basen i troche , od czasu do czasu cwicze ez 8 min buns...

pewnie chodzi o preparat cellulit stop czy cos takiego :) mialam go , wyprobowalam po 2 miesiacach nie bylo efektow , zwrocili kase i tyle w tym temacie :) ale jak mi pan napisal - kazda skora jest inna i na kazda dziala co innego :)

ktoś jeszcze ? :)

Ja niestety mam z tym problem i nie wiem juz jak z tym walczyc, słyszałam , ze zimnie prysznice ruch i balsamy moga dac efekt ale trzeba -CIERPLIWOŚCI :/

http:// citeam.pl/oferty/wroclaw/vellasmooth-rewolucja-w-walce-z-cellulitem

to link do świetnej promocji, gdybym miała te 550zł, pewnie bym zainwestowała w siebie...
Wyobraźcie sobie: masaż zasysający (jak bańka) z pobudzeniem prądem(mechaniczna stymulacja złogów) i podczerwienią (wypacanie toksyn), jestem przekonana, że to działa.
Jak będę miała już stałą pracę w zawodzie i odłożę trochę kasy to zrobię sobie żelazko antylellulitowe albo cudo powyżej.
Masuję się gąbką i bańkami, to DAJE efekty, ale trzeba włożyć w to mnóstwo czasu i energii, kilka miesięcy MINIMUM, a tu dajesz 1500zł za żelazko i po 10 zabiegach masz zgrabną pupkę i jeszcze obwód zmniejszony... jak się ma kasę, to żaden cellulit nie straszny.

e tam!
cellulit zawsze był i będzie!
jakoś te gwiazdy i gwiazdeczki kase mają i cellulit również:)

niezweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

po co wydawac tyle kasy na zabiegi?
masaz , zdrowa dieta i duzo wody mineralnej dzialaja wieksze cuda;P

ja korzystam z baniek chinskich (17,50zł na all) i widac efekty:)
nigdy nie mialam z cellulitem wiekszego problemu, jest widoczny dopiero po scisnieciu skory, ale wole zapobiegac niz pozniej leczycy:)

No właśnie mają, do póki im ktoś zdjęcia nie zrobi, nie pośmieje się w prasie, miesiąc później już gładkie uda (patrzcie Kate Moss!!!!)

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

ja stosowalam perfekty serum czy co tam :) dosyc nieregularnie ale efekt byl widoczny mimo nieregularnosci

ja mam bardzo mały cellulit na udach ale postanowiłam coś z tym zrobić i mam w planach zakup baniek chińskich :) mam nadzieję, że te masaże przyniosą oczekiwany rezultat :)

hej ;)

ja probowalam zabiegu endermologii, wydaje mi sie, ze nie jest on jeszcze zbytnio znany w polsce
mieszkam na studiach w Krakowie, ale pochodze z okolic Tarnowa wiec na zabieg chodzilam do gabinetu w Tarnowie
tutaj podaje link http://dermestetica.pl/endermologia.html

naprawde polecam, wiadomo ze trzeba to polaczyc z dieta i ruchem, ale efekty sa duzo duzo lepsze, niz np samo bieganie
ja biegalam dwa razy w tygodniu po 30min, 2 razy w tygodniu mialam endermologie no i jeszcze odstawilam slodycze! :)

po endermologii cialo jest duzo bardziej ujedrnione, poza tym w tym gabinecie robia masaze profesjonaliscie i naprawde czuc i widac poprawe, zreszta sama mierzylam sie centymetrem :)
wczesniej jak tylko cwiczylam i mialam diete to naprawde nie bylo rewelacji, a tutaj wystarczylo mi 3 tygodnie i od razu moglam wskoczyc w swoje bikini!! :D

poza tym endermologia to masaze, wiec jeszcze sie zrelaksowalam i pogadalam z babkami ktore mnie masowaly! super sprawa! polecam! :)

Cytat
beata0904
e tam!
cellulit zawsze był i będzie!
jakoś te gwiazdy i gwiazdeczki kase mają i cellulit również:)
Myślę dokładnie tak samo ;)))

a to moj sposob na celulit. cwiczenia + ten krem , powoli widze malutkie efekty, mam nadzieje ze zniknie do wakacji ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Callanetics - zbiorczy