Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZUMBA fitness

07 gru 2013 - 16:27:47

Zumba jest najlepsza! Chodziłam na wiele zajęć tego typu, jednak zumba ze wszystkimi wygrywa. Poprawia humor, leczy z kompleksów, pozwala nabrać dystansu i uczy kilku fajnych sztuczek na mężczyzn ;) Polecam!

ZUMBA fitness

10 sty 2014 - 13:48:45

Cytat
paulineczka2312
tak strrrrrrrrrrrasznie chciałabym zapisać się na zumbę, ale nikt z moich znajomych nie jest zbytnio do tego przekonany! :) Warszawko łączmy się :) !!! Nawet nie wiem gdzie w ogóle warto się zapisać ?:)

Paulineczka, może zajrzysz na <moderacja, spam> To nowy serwis z opiniami o klubach i trenerach, jest już trochę opinii o stołecznych instruktorach Zumby i klubach. Może też wrzucisz swoje opinie - ech, dużo piękniej by było na tym świecie, gdyby można było łatwo znaleźć takie informacje...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:58 przez moderator.

ZUMBA fitness

10 sty 2014 - 14:17:22

też chodze na zumbe 2 razy w tygodniu.nawet fajne zajęcia,niektóre piosenki i układy lubie bardziej inne mniej.mamy fajne instruktorki-2 młode siostry,mega wesołe,wyluzowane i szalone-nie da się z nimi nudzic :)

ZUMBA fitness

30 sty 2015 - 18:14:05

Ja zamierzam sie wybrać :)

ZUMBA fitness

20 lut 2015 - 13:00:23

chodze na zumbe dwa razy w tygodniu wieczorem, juz od dwoch lat:) dla mnie to są najlepsze zajecia, nawet jak czasami nie chce mi sie zebrac, to w koncu jak sie wybiore wracam palna energii. Polecam wszystkim!

ZUMBA fitness

04 maj 2015 - 12:54:40

Nie dość, że to świetna zabawa to jeszcze ile kalorii gubimy:)

ZUMBA fitness

03 lis 2015 - 11:50:05

A do tego, czas mija szybko - nie to, co na siłowni...

ZUMBA fitness

03 lis 2015 - 12:04:37

zumba jest bardzo fajna, jest to taniec połączony z ćwiczeniami. Warto, bo naprawdę brew pozorom daje wycisk. Lepiej się człowiek czuje i na pewno tez ma ona wpływ na nasze ciało.

ZUMBA fitness

12 lis 2015 - 11:19:16

Zumba jest super! Uczęszczam na taką formę aktywności już prawie rok i śmiało mogę polecić. Przy utrzymywaniu prawidłowej diety można zauważyć bardzo zadawaljące efekty.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

ZUMBA fitness

16 lis 2015 - 17:12:44

Jaaa! Chodziłam jak miałam czas jakieś 6 miesięcy, ciekawe i przede wszystkim bardzo wyczerpujące :D

ZUMBA fitness

24 lis 2015 - 17:28:11

U nas w Tarnowie w klubie muzycznym połączonym z kręgielnią robimy cykliczne imprezy w każdy piątek. Gramy w klimatach latino łączymy to z zumbą. Dodatkowo można pograć w kręgle za pół ceny. Przyjmuje się to znakomicie

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

ZUMBA fitness

07 mar 2016 - 11:16:18

Ja Salsy Solo oraz Zumby nauczyłam się w szkole SalsaFit.pl. Organizują zajęcia praktycznie w całym kraju. Oni mają programy treningowe dopasowane tylko dla kobiet, właściwie w każdym wieku. Na początku wzięłam u nich Zumbę, nauczyłam się podstawowych ruchów tanecznych, zaczęłam trenować poruszanie się w rytmie. Do tego na zajęciach dochodzą elementy sztuk walki, kreatywna choreografia, muzyka super. Ogólnie nawet początkujący mogą się spokojnie zapisać.

ZUMBA fitness

07 mar 2016 - 11:58:19

Dziewczyny też interesuję się zumbą i myślę czy nie zacząć w domu z filmikami na youtube. Czy dzięki temu można schudnąć?

ZUMBA fitness

07 mar 2016 - 13:44:04

Chodzę na zumba 4 razy w tygodniu. Początkowo były to dwa razy. Nie należę do grubych osób mimo to schudłam. Prawda jest taka, że zumba to typowy trening cardio. Tylko wydaje mi się, że prostszy bo masz nad sobą instruktora, śmiejesz się przy tym i sprawia Ci to przyjemność. Myślę, że efekty będą współmierne do tego jak będziesz ćwiczyć, bo tak naprawdę zumba angażuję wszystkie mięśnie. I oczywiście zależy od układów, niektóre piosenki są wolne gdzie tylko kręcisz biodrami a nie które są takie, że naprawdę możesz się wypocić i wyskakać. Ja zawsze po zumba mam uśmiech na twarzy. Na zumba chodzę już około 7 miesięcy. od jakiś 2 miesięcy jest to 4 razy w tygodniu. Sama bym oczywiście nie zaczęła, (zawsze jest obawa że wchodzisz do nowej grupy wszyscy znają kroki a Ty nie) ale moja koleżanka zrobiła kurs i zaczęła prowadzić zumba.
Moja sylwetka na pewno się ukształtowała uwidoczniły się niektóre mięśnie. I co najważniejsze nabrałam baaaaaaardzo dużo pewności siebie jako kobieta.

Polecam z czystym sercem :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

ZUMBA fitness

08 kwi 2016 - 11:27:48

ja kiedys tańczyłam zumbę, ale to było kilka dobrych lat temu :) bardziej wpłynęła na moje dobre samopoczucie niz na odchudzanie, ale i tak polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

4 - minutowy trening metaboliczny - co sądzicie?