Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 15:50:00

Czy biegajac regularnie - codziennie lub co 2 dni po okolo 1h , da jakies rezultaty ? .. Nie jestem gruba :) ale po zimie przytylo sie zwlaszcza w udach i brzuszku ( boczki ) .. chce szybciutko to zrzucic . Moze znacie sposob .. jakies cwiczenia na brzuch .. nie znam sie ale slyszalam ze sa jakies pasy wyszczuplajace na brzuch czy to dziala??
Biegam od 4 dni dopiero .. i strasznie bola mnie sciegna przy kostkach i stopy od spodu do tego porobily mi sie odciski na palcach ( moze to wina butow ) no nie wiem .. :((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-10 14:17 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 773
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 15:54:07

a masz rolki ??ja jeżdżę dopiero 3 dzien po ok 1h i juz widze efekty

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 15:55:29

jasne , ze mam rolki ... oj nawet o nich zapomnialam :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:00:00

kochana zadne pasy jak chcesz schudnac to trzeba sie niestety poruszac, polecam plywanie, skora staje sie bardzo jedrna;))

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:03:32

tak wiem ruch to podstawa .. ale chodzi tu o pas tzw, neoprenowy - ktory zaklada sie wlasnie do biegania .. takie pasy sa dostepne na Allegro ..

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:09:24

kup sobie twister (poszukaj na allegro) z wyglądu podobne do wagi ;) i trzeba sie na tym krecic :) pomoga podobno na boczki :) ja sobie kupiłam to nie jest drogie około 40 zł z kosztem przesyłki, nie wiem jakie są rezultaty bo nie zaczełam dobrze na tym cwiczyc :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:12:51

każda forma ruchu dobrze wpływa na ciało. Na pewno będzie jędrniejsze i fajniejszy nawet jeśli nie ubędzie Ci kg.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:13:18

albo steper, jest nieco drozszy ale pewna gwarancja; ja jestem przy kosci ale tylko dlatego ze kocham jedzonko. codziennie 20 min na steperze dla kondycji a mysle ze jak chcesz schudna to 30min codziennie wystarczy przez jakies trzy tygodnie a pozniej dla utrzymania wagi starczy trzy tazy w tygodniu 30 min; polecam

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

05 kwi 2009 - 16:13:18

hmm biegaj po schodach 3 razy dziennie po 20 min ;P godzina biegania w te i we wte = 600 kcal mniej, wyrobią ci się mięśnie nóg i 'boczki' znikną jak odjął. wiem wiem xD nie chce się ale uwierzcie xD ja w korytarzu włączam radio muza leci i heksa do góry i na dół xD

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 08:33:01

Bieganie jest dobre na wszystko. Może nie przesadzaj tylko z ilością. Warto systematycznie zwiększać dystans, lepiej nie "ładować" sobie zbyt dużo na początek. Ja biegam codziennie, czuję się świetnie i czuję, że chudnę :))

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 16:32:37

codziennie? ;D
Powiedz , w jaki sposób mobilizujesz się? ;PP

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 16:40:50

Cytat
xxxmoni92
codziennie? ;D
Powiedz , w jaki sposób mobilizujesz się? ;PP

umow sie z kolezanka;p niech jedna 2 wyciaga na bieganie;p

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 16:42:48

odkad mam huskiego to on jest moja mobilizacja, bo wiem ze suka tego potrzebuje ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 kwi 2009 - 16:45:09

Ja biegam codziennie wieczorem. Słuchawki na uszy zbiegam po schodach z klatki wychodzę i ruszam w swoją trasę. Bieganie odpręża mnie. Basen jest dobry na schudnięcie :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

09 kwi 2009 - 22:29:55

naughty o to jest dobra spowiedź!
Słuchawki na uszka;D i wieczorkiem wio z haty.! ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rowerek stacjonarny > schudnąć? - zbiorczy