Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

srebrna biżuteria

15 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

19 lip 2013 - 15:00:26

bieganie jak najbardziej jest wskazane na utratę wagi :) w końcu to aeroby, bez tego nie schudniesz. pas neoprenowy mam, mam też spodenki ale szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby jakoś wielce były pomocne przy odchudzaniu, bardzo się za to poci ta cześć ciała, która jest w neoprenie. może i pomagają ale ja wolę biegać w zwykłych przewiewnych dresach i bez pasa ;)
a kłopoty ze stawami, ścięgnami to zapewne wina złego obuwia, kup dobre buty specjalne do biegania, ja mam asicsy, poczujesz na pewno zmianę!
moje kolana też mocno cierpiały podczas biegów w nieodpowiednim obuwiu, ale zmądrzałam ;)
powodzenia!

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 sie 2013 - 12:41:51

hej dziewczyny, jest bardzo fajna akcja rowerowa http://www.zaparkujklimatycznie.pl - można zrobić coś dla swojego ciała i spalić trochę kalorii, a przy okazji wygrać np. wycieczkę do Hiszpanii:)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 sie 2013 - 14:51:08

polecam! odkąd zaczełam biegac schudłam 6 kg bez większej diety :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

11 sie 2013 - 09:28:26

bieganie jest świetne na zrzucenie wagi, poza tym hartuje i wyrabia ducha walki. dobrze jest sobie do biegania dorzucić jakiś termogenik, który pomaga spalać tłuszcz, ja przed bieganiem biorę figurę extraslim, która zawiera wyciąg z piprzu kajeńskiego, można również dodawać tego pieprzu do każdej potrawy, bardzo dobrze podkręca metabolizm

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

15 sie 2013 - 21:52:44

zależy też kiedy się biega ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

23 sie 2013 - 12:06:29

Biegam regularnie 2-3 razy w tygodniu po ok. 45 minut :) Biegam wieczorami ok. godziny 21 i o 22 jem jeszcze posiłek regeneracyjny na kolację, a waga stoi w miejscu pomimo, że jem na co tylko mam ochotę i ile chcę. Polecam polubić bieganie! Po czasie naprawdę uzależnia :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

26 sie 2013 - 21:14:20

Cytat
xxxmoni92
hmm biegaj po schodach 3 razy dziennie po 20 min ;P godzina biegania w te i we wte = 600 kcal mniej, wyrobią ci się mięśnie nóg i 'boczki' znikną jak odjął. wiem wiem xD nie chce się ale uwierzcie xD ja w korytarzu włączam radio muza leci i heksa do góry i na dół xD

haha rozbawilo mnie to :) ale spoko, jak wroce do domu to moze tez wyprobuje:D

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

15 wrz 2013 - 18:31:56

Z Extraslim trzeba trochę uważać, bo podnosi cisnienie - ja musiałam odstawić

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

23 wrz 2013 - 15:04:57

Bieganie och bieganie... zaczynam dzisiaj :) ciekawe na jak długo, ale myslę że dam radę... muszę trochę kondycji nałapać, bo praca w biurze daje się we znaki:) Prosze trzymac kciuki :*

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

04 paź 2013 - 11:12:54

Nigdy nie lubiłam biegać, dla mnie to była jakaś katorga, ale zmieniłam podejście od kiedy pomógł mi motywator na tym portalu - faktycznie pokochałam bieganie dzięki jego radom dla początkujących i specjalnym ćwiczeniom , a przez dwa miesiące ubyło mnie 6 kg:)Bieganie działa:)

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 5/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

17 paź 2013 - 13:27:18

Cześć dziewczyny. Ja biegałam prawie całe lato, ale teraz się zastanawiam czy kontynuować to. Wiadomo - ciemno i zimno nie sprzyjają treningom. Jak się ubieracie na biegi?

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

02 lis 2013 - 16:53:38

Biegam od 3 lat, a od niedawna z pulsometrem (taki model) i wreszcie zaczęłam osiągać lepsze wyniki.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

07 lis 2013 - 11:58:27

Biegam po 15 minut dziennie, przez 3 miesiące schudłam 14 kg. Co mam wam powiedzieć... Dieta to zmiana stylu życia i jedynie wtedy ona rzeczywiście ma sens. Jeśli będziecie traktowały dietę jako krótką kurację to zaraz wrócicie do starej wagi. Moja kuracja z foreverslim trwała 3 miesiące, ale po niej również całkiem odmieniłam swoje przyzwyczajenia...

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 5/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

08 lis 2013 - 09:06:25

Cytat
ulankas
Biegam po 15 minut dziennie, przez 3 miesiące schudłam 14 kg. Co mam wam powiedzieć... Dieta to zmiana stylu życia i jedynie wtedy ona rzeczywiście ma sens. Jeśli będziecie traktowały dietę jako krótką kurację to zaraz wrócicie do starej wagi. Moja kuracja z foreverslim trwała 3 miesiące, ale po niej również całkiem odmieniłam swoje przyzwyczajenia...

Dokładnie, dieta to styl życia a nie 2 tyg kuracja. Gratuluję! 14 kg - imponujące.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

10 sty 2014 - 10:58:15

Szkoda tylko, że tak późno to zrozumiałam - istotna była rola tabletek odchudzających. Nigdy wcześniej nie potrafiłam trwale zmienić przyzwyczajeń żywieniowych, a na foreverslim to się udało. Nie miałam ochoty na słodkości nawet będąc już po kuracji. I to w zasadzie główna przyczyna mojego aktualnego wyglądu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jillian Michaels - Banish Fat Boost Metabolism