Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

08 cze 2012 - 20:25:42

Nie zapomnij o uzupełnianiu płynów dla uniknięcia zakwasów.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

08 cze 2012 - 20:28:47

Jest o tym 1723736273823783 wątków.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

08 cze 2012 - 20:59:58

godzina? w życiu! 1h to biegają Ci co już biegają od długieeeeeego czasu, ja jak się kończyłam odchudzać(ze sporymi efektami w postaci utraty wagi) to nawet wtedy nigdy godzinę nie biegałam, 30 minut góra. Włącz do tego rower, wtedy będziesz miała efekty.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

09 cze 2012 - 11:39:35

ja w sumie nie chce schudnac tylko poprawic swoja kondycje ;)
bo waze 46kg przy 1,62m

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

09 cze 2012 - 23:23:19

nawet jak nie chcesz chudnąć (co jest niewskazane nawet przy Twoim wzroscie i wadze) to proponuję krócej biegać, od 20 minut zacząć i zwiększać ten czas równomiernie wraz z upływem dni :) no i rower, to podstawa ! I kondycja się kształtuje i sylwetka się ładnie modeluje.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

09 cze 2012 - 23:27:20

dzieki za pomoc ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

12 cze 2012 - 12:51:48

Jak najbardziej godziny nie trzeba biegać, żeby były efekty! Wystarczy nawet 20 minut, tylko skutecznie i regularnie. Do takich długich odcinków trzeba się po woli i stopniowo przyzwyczajać. Na stronie z poradami odnośnie biegania, chyba wcześniej już o niej wspominałam, zaznaczają nawet, żeby nie przesadzać na początku z długością treningów.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

15 cze 2012 - 01:00:31

Każdemu kto ma problemy z rozpoczęciem treningu polecam tą stronę - http://trenujmadrze.pl/. Kiedyś już ją wklejałem, ale zrobię to jeszcze raz i kolejny i kolejny etc... żebyście ustrzegli się od popełniania podstawowych błędów najczęściej popełnianych podczas treningu. Jak zaczynać trenować to mądrze i z głową. Efekty będą lepsze i szybsze. Pozdrawiam trenujących!

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

17 cze 2012 - 19:25:14

A ja mam takie pytane i nie wiem gdzie mam je umiescic ale tez na temat odchudzania mianowicie odchudzam sie i jestem na diecie ok 3 tyg schudlam jakies 5 kg ,chodze na silownie ale od czasu kiedy zrzucilam te 5 kg moja waga stoi w miejscu ,sniadanie jem normalne a na obiad np piersc z kurczaka na parze i warzywa do tego i potem juz nic, ale glodu nie odczuwan na wieczor ,co robie nie tak ze waga juz nie chce spadac ?moze ktoras z was wie co jeszcze piwinnam robic?? obecnie waze 87 kg a marze o 74 kg ,dziekuje za pomoc ,pozdrawiam

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

17 cze 2012 - 19:31:18

Dużo biegam i widać pozytywne efekty:)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

20 cze 2012 - 11:46:06

kto ile schudl? w jakim czasie? biegając?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

20 cze 2012 - 17:30:39

Bieganie w terminie czerwiec 2011 - wrzesień 2011. Efekt? 13kg mniej :) Ale bez odpowiedniej diety się nie obędzie, pamiętajcie :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

20 cze 2012 - 17:34:49

ja polecam cwiczenia z youtube z Mel B. są poprostu rewelacyjne ja robie je dopiero tydzien a juz widze spore efekty ;) Polecam szczegolnie cwiczenia na cale cialo i osobno na brzuch i nogi ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

25 cze 2012 - 02:45:16

Oczywiście że dieta i systematyczność są bardzo ważne. Każdy trening powinien być prowadzony mądrze na każdej płaszczyźnie. Dieta, systematyczność i mądry trening to wyznaczniki sukcesu :D

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

25 cze 2012 - 05:03:42

Cytat
olla500
A ja mam takie pytane i nie wiem gdzie mam je umiescic ale tez na temat odchudzania mianowicie odchudzam sie i jestem na diecie ok 3 tyg schudlam jakies 5 kg ,chodze na silownie ale od czasu kiedy zrzucilam te 5 kg moja waga stoi w miejscu ,sniadanie jem normalne a na obiad np piersc z kurczaka na parze i warzywa do tego i potem juz nic, ale glodu nie odczuwan na wieczor ,co robie nie tak ze waga juz nie chce spadac ?moze ktoras z was wie co jeszcze piwinnam robic?? obecnie waze 87 kg a marze o 74 kg ,dziekuje za pomoc ,pozdrawiam

to normalne ,organizm przyzwyczaił się do mniejszej liczkby kalori i nie potrzebuje więcej.
Zacznij jeść więcej ryb,mają jakieś kwasy które wspomagają chudnięcie ,no i ruszaj się :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciało po schudnięciu