Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

17 kwi 2009 - 11:10:34

Bieganie jest super, dla ciała i dla ducha, odprężenie, wyciszenie i zdrowy wysiłek, nie ma nic lepszego :).
Trzeba tylko pamiętać żeby nie biegać przy ulicy żeby nie wdychać spalin no i najlepiej po trawie gdyż najszybciej przy bieganiu siadają stawy i więzadła, a jeśli już musimy biegać po chodniku to konieczne jest odpowiednie obuwie sportowe amortyzujące uderzenia stopą o twardy grunt.
Jeśli po wieczornym biegu bolą cie stopy, szczególnie śródstopie to znaczy że masz złe buty i to na dłuższą metę jest naprawdę niezdrowe. Jest dużo dobrych markowych butów do biegania na rynku, warto zainwestować i kupić.
Ja biegam od niedawna w reebokach Smoothfit Selectride mają specjalną technologię amortyzacji i są baz bezszwowe, wiec nie obcieram nóg, do biegania są naprawdę super :), ale używam je też do fitnessu.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

17 kwi 2009 - 20:37:59

popieram.. bieganie to swietna sprawa i super zdrowa (na odpowiednich zasadach oczywiscie) Biegam 4, 5 razy w tygodniu o 5.30 rano:) nic nie daje lepszego kopa na caly dzien. pozdrawiam

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

17 kwi 2009 - 20:40:30

dobry sposób, jeszcze nie robowalam ale dzis napewno sprawdze!
wielkie dzieki ale po il dniach widac co kolwiek ?[/[/color]size]

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

17 kwi 2009 - 20:48:08

oweczka121: to zależy od intensywności, twojego metabolizmu, połączenia z dieta czy innymi ćwiczeniami itd. Bieganie podlega naturalnym prawom fizyki:
IM SZYBCIEJ BIEGASZ TYM WIĘCEJ ZRZUCASZ, IM WIĘCEJ ZRZUCASZ, TYM SZYBCIEJ BIEGASZ

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 2/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

25 mar 2009 - 17:12:10

Dziewczyny wiem, że za oknem śnieg,ale już nie długo wiosenka, lato przyjdzie. Robicie coś? jakie ćwiczonka preferujecie, żeby szybko wrócić do formy? Ja chyba zacznę biegać, bo to daje najlepsze efekty. Trenuje taniec, wiec muszę biegać, ale robie to rzadko i tylko około 30 min,macie jakieś porady ?

zweryfikowana
Posty: 525
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

27 mar 2009 - 23:30:29

biegam :)
nie regularnie bo nie mam na to czasu ale przynajmniej raz w tygodniu tak 30-40min :)
najlepiej wybiec gdzieś w jakąś dalszą trase, potem trzeba jakoś wrócić do domu i masz motywacje do zrobienia tych kilkudziesięciu metrów więcej. ja biegam na 'odludziach', słuchawki w uszach i już - po prostu to lubię, strasznie mnie odpręża :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

27 mar 2009 - 23:33:58

ja od jutra zaczynam;))

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

27 mar 2009 - 23:36:09

a ja trenuje bieganie ;P ale tylko mam sukcesy na zawodach powiatowych, na wyzsze nie chce mi sie trenowac i mam juz doc biegania ! tylko przy bieganiu trzeba uwazac aby nie stracic ''czym oddychac'' ;P he he ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

27 mar 2009 - 23:39:22

Biegam codziennie ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

27 mar 2009 - 23:43:09

Cześć, ja też biegam!Lubię taką porę jak teraz :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

28 mar 2009 - 12:30:00

Ostatnio caly czas biegalam..teraz juz rzadziej ale musze to zmienic..na poczatku sie zmuszalam ale teraz to lubie:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 735

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

28 mar 2009 - 12:32:10

Biegamy, biegamy:)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

28 mar 2009 - 12:33:25

mieszkam niedaleko malego lotniska, czesto biegam jak mam ochote, wlasnie tam :)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

28 mar 2009 - 12:36:12

ja tez biegam i cwicze :-)

poki co nienawidze tego :-) chudnac specjalnie nie musze ale zalezy mi na tym zeby bardziej ubic cialo

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

28 mar 2009 - 12:42:18

Haa ha ;) Ciekawy temat..
.. a więc ja biegam codziennie.Ruszam o 20.oo
i wracam po 30 min.
Efekty już są :)

( biegam po polnej drodze. xD )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rowerek stacjonarny > schudnąć? - zbiorczy