Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 68 69 70 71 72 ... 74 75 -->
niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

13 wrz 2014 - 10:19:51

Wzięłam się mocno za siebie i zaczęłam biegać, mimo iż nigdy za tym nie przepadałam ;). Robię to powoli co prawda, ale nieźle się spocę przy tym. I ściągnęłam w końcu endomondo (czy jak się ta aplikacja nazywała), wpisałam swoje dane i mniej więcej oblicza mi ilość spalanych kalorii.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

13 wrz 2014 - 10:39:23

Dziewczyny może doradzicie mi jak powinnam biegać. Generalnie z całego serca biegać nienawidzę, choruje na samą myśl i w ogóle nie ma na świecie gorszej rzeczy. Ale skoro podobno się tak super chudnie to z wielką niechęcią i nienawiścią w oczach się ostatnio zmusiłam... bleh
Biegam z siostrą, na razie wychodzi nam ok. 20-30 minut, ale nie jest to ciągły bieg, bo bym chyba padła. Biegniemy kawałek, jak którąś złapie kolka to kawałek marszem.
Czy powinnyśmy robić te przerwy na marsz? Czy zmusić się i cały czas biec? Czy te 30 minut wystarczy? (osobiście nie wyobrażam sobie biec przez godzinę...)
Aha po pierwszym razie miałam takie zakwasy, że nie byłam w stanie zejść po schodach, a nogi niekontrolowanie zginały się same. Po trzecim razie nogi bolą, ale da się z tym żyć.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

15 wrz 2014 - 10:36:20

Jak zaczynasz bieg z przerwami na marsz będzie najlepszy. Nie zapomnij o rozgrzewce przed i rozciąganiu po biegu. Ja miałam długo przerwę i jak wróciłam to nie miałam zakwasów właśnie dzięki rozgrzewce. Jeżeli łapie cie kolka itd spróbuj biec wolniej. Ja np. biegam bardzo wolno (osoba idąca szybciej dotrzymuje mi kroku) Pamiętam swoje początki - dopiero po którymś razie możesz poczuć czy to lubisz, czy nie.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

16 wrz 2014 - 12:33:53

Dziękuję za odpowiedź Aldo343434. Faktycznie nie robiłam rozgrzewki, polecasz jakieś konkretne ćwiczenia czy wystarczą np. "pajacyki", skipy, wymachy, przysiady, taki zwykłe rzeczy? Tempo mam bardzo wolne, wydaje mi się, że szybciej bym poszła ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

16 wrz 2014 - 13:51:12

A wiesz takie zwykłe raczej :) Przysiady i w sumie dużo z tego http://www.treningrozciagania.pl/ Bez tych na podłodze :P

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

22 wrz 2014 - 22:59:51

Ja biegam 30 min- interwały



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-24 20:08 przez jus134679.

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 5/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

01 paź 2014 - 15:37:24

Mi bieganie bardzo pomogło:) Schudłam już 10 kilogramów! Zostało jeszcze 7 ale myślę, ze z tym też sobie poradzę. Do biegania koniecznie trzeba mieć odpowiednie obuwie. Inaczej można uszkodzić stawy a to jst dość bolesne:/ Fajne i niedrogie buty do biegania można dostać m.in tutaj http://www.landersen.pl/ Ja mam zamiar kupić sobie nowe Asicsy. Genialnie się w nich biega:)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 paź 2014 - 00:18:24

te buty to moje marzenie, na razie mama takie z Lidla, złe nie są, czytałam kilka opinii na ich temat i widziałam filmiki, na razie biegam krótko, aplikację endomodo też będę chciała ściągnąć, na razie zabieram butelkę z wodą ze sobą, czasem rozpuszczam jakieś elektrolity typu orsalit, ale podobno lepiej jest biegać nie trzymając niczego w rękach, strój i buty nie są już takim problemem jak kiedyś, dużo tego na rynku mamy

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

14 paź 2014 - 19:21:51

Cytat
jus134679
Ja biegam 30 min- interwały
I jak? Ciężko się tak biega? Słyszałam że to daje super efekty:)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

21 paź 2014 - 14:28:05

w sieci znajdziesz instrukcje jak uczyć się biegać - stopniowo zwiększa się czas biegu, a skraca marszu:)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

22 paź 2014 - 12:02:42

Hmmm, lubię biegać i stawiam raczej na długie dystanse, co skutkuje dosyć dobrze rozbudowaną masą mięśniową nóg, no i oczywiście potwornym stanem stóp. Często borykam się z odciskami, uszkodzeniem paznokci, otarciami. Chyba każdy kto więcej biega, wie o co mi chodzi. Dobrze, że znalazłam salon, gdzie pielęgnacja stóp jest w przystępnej cenie i zawsze mi pomaga.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 15:51 przez moderator.

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

06 lis 2014 - 17:39:16

Ja bardzo lubię biegać. Teraz przerzuciłem się na bieżnie i to jest zupełnie inna bajka. Zdecydowanie wolę ruszać się na świeżym powietrzu, po polnych drogach, po parku.


----------------
Atrakcyjne strony internetowe warszawa

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

06 lis 2014 - 17:51:53

Ja także zaczęłam biegać i powiem, że jak na początku zaczynałam to musiałam przystawać, bo nie mogłam tchu złapać ze zmęczenia, a teraz po tygodniu biegania całą trasę przebiegam bez żadnego postoju.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

17 lis 2014 - 08:32:23

Ja ostatnio także zaczęłam biegać i szczerze każdej z was mogę polecić buty firmy salomon: http://www.sklepsportowy.net.pl/ Buty są naprawdę bardzo wygodne. Wiem bo biegam już pół roku ;P Co prawda 2 razy w tygodniu ale zawsze ;)

BIEGANIE NA ODCHUDZANIE ;P - zbiorczy

17 lis 2014 - 08:36:57

jakiś czas temu był ranking butów do biegania wtedy kiedy był taki szał i bum na nike chińskie:P i na pierwszym miejscu były buty z lidla za 60/70zł :) a nie żadne markowe za kilka stówek:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia pomocy!