Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

19 minut temu

sprawdzony stomatolog

23 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

14 kwi 2013 - 23:41:46

chetnie poczytam wypowiedzi dziewczyn o efektach ktore skakaly ponad 3 tygodnie :)

Skakanka - kg w dół?

14 kwi 2013 - 23:51:21

Podczas skakania pracuje najwięcej partii mięśniowych!!! Niestety często siadają przy tym stawy kolanowe...

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

15 kwi 2013 - 09:54:00

ale polecasz je ?

niezweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 2/5

Skakanka - kg w dół?

01 lut 2013 - 21:36:14

witam wszystkie szafiarki :)

od 15 dni(mieszam skalepl Ewy Chodakowskiej+skakanke)lekko ćwicze.
nie bede ukrywac, swoje waze a efekty cwiczen z Ewa jakie zobaczylam na jej fanpage'u mnie mocno zaskoczyly. postanowiłam spróbowac!!

ale mam pytanie... czy którejś z Was pomogła skakanka?
czy udało się schudnać?
mam powazne obawy co do skakanki- chcialabym aby łydki wysmukliły się a nie rozbudowały..
czekam na odpowiedzi :)

pozdrawiam mocnoo! :)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 08:57:22

czesc, ja wlasnie dzisiaj rano się zwazylam pierwszy raz od października i skacząc na skaknce schudłam 4-5 kg :) obiecywałam sobie, ze nie bede wchodzić na wagę bo kilogramy nie są miarodajne, ale złamałam się dziś i z ciekawości zerknełam. bez diety tyle zrzuciłam, ciało trochę mi się umięśniło, łydki ani się nie zmniejszyły ani nie zwiększyły, raczej wyrzeźbiły minimalnie. polecam skakanie!!! :)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 09:35:11

skakanka jest jednym z ćwiczeń areobowych - tak jak bieganie, pływanie. Dzięki takim ćwiczeniom najszybciej się spala tkanka tłuszczowa.
Z tego co wiem należy biegać więcej niż pół godziny - nawet niech to będzie marszobieg, ze skakanką tyle nie wytrzymasz, ale staraj się jak najdłużej.

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 09:49:24

Od skakanki wyrzeźbiły mi sie mięśnie nóg, nie mam łydek ani ud ala pudzian, jednak widac zarys mięśni. Wszyscy mowią, że mam bardzo ładne, zgrabne i kobiece (!!!) nogi, nawet mimo mocniej zaznaczonych mięsni niz przeciętna kobieta. Słudlam rownież dzieki skakaniu połączonym z dietą i innymi ćwiczeniami. OD skakania polepszyła mi się wydolność płuc i golona kondycja. Trzeba jednak uwazać na stawy i ścięgna, można się przeforsowac co i mi się darzyło. Myśle, że dla Ciebie na poczatek ok 300/400 skokow dziennie przez pierwszy tydzien bedzie odpowiednie. Jak dasz rade więcej to śmiały, byleby nie przesadzić. Tak więc polecam :-)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 09:49:35

ja wczoraj własnie dowiedzialam sie od znajomej ze w 3 miesiace słudła 17 kg i właśnie codziennie skakała na skakance po 1500 razyi oczywiscie dieta lekka i same zdrowe jedzenie

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 09:55:42

pusc sobie jakas muzyke i nie skacz jednostajnie bo sie szybko zmeczysz! raz lajkonik, raz lewa, raz prawa, krzyzak :)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:03:11

Ja dawno temu 6 kg zgubilam skaczac z nudow w sumie w 1,5 miesiaca bez diet itp.wygladalam okropnie,wiec sie skakanki pozbylam

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:17:37

a i właśnie, lepiej uważać na stawy, tak samo jak przy bieganiu - nie skakać/biegać po betonie, ulicy, asfalcie

zweryfikowana
Posty: 519
Ostrzeżenia: 1/5

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:25:30

ja tez mam chcec zacząć skakać na skakance, mam lekką diete tzn. nie jem za duzo słodyczy czipsów i po 7 staram sie nie jesc w poniedziałki i piątki tancze ok 1,5 h przed dance central 3 ;) i chcę też zacząć skakać. ale czy któraś mogła by mi napisać
ile razy w tyg skakać i po ile skoków?
będe wdzieczna :)

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:30:24

pisałam wyżej, staraj się skakać jak najdłużej i równomiernie. Nie od razu szybko i 5 min, tylko wolniej i dłużej. Tylko tak osiągniesz efekty.

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:37:38

Skakałam swojego czasu, moim zdaniem OK ale na zimę. Na cieplejsze dni preferuję bieganie bo szybciej można schudnąć jednak niż skacząc. I trzeba uważać na stawy

Skakanka - kg w dół?

02 lut 2013 - 10:41:06

podbijam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kogo ćwiczenia polecacie ?