Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

witaminy na oczy

19 cze 2017 - 19:19:19

czy stosowałyście kiedyś jakieś witaminy na wzrok? Pomaga to coś? Często teraz siedzę w nocy nad projektami, nie wiem cyz to już kwestia słabego światła czy co ale bolą mnie oczy, wszystko mi sę zaczyna rozmazywać, kiepsko tak się pracuje a niestety mam taki system pracy że nie zdążam w ciągu dnia tego ogarnąć

witaminy na oczy

03 lip 2017 - 18:43:19

jagody najlepsze na oczy

witaminy na oczy

13 lip 2017 - 18:24:54

jagody faktycznie są dobre, szkoda że nasze polskie są tak krótko dostępne, ja planuję zebrać w lesie i zrobić frużelinę a część pomrozić, suszone też można robić, oprócz tego ryby warto jeść, kwasy omega 3 też dobrze robią na wzrok, możesz sobie też kupić lutezan z luteiną, ona ma kluczowy wpływ na zdrowie oczu. Dobrze też pamiętać o tym zeby dać oczom odpocząć, jak pracujesz przed komputerem robić sobie przerwy co jakiś czas i patrzec gdześ daleko

witaminy na oczy

17 lip 2017 - 22:47:01

Borówki jak najbardziej i wszystkie jagodowe owoce, teraz jest sezon więc się objadaj, a na zimę rób zapasy :) A nosisz okulary, badałaś sobie wzrok ostatnio? Poza tym dziewczyny dobrze mówią, jak jesz mało ryb to suplementuj koniecznie omega-3. Ja ryb nie znoszę, więc biorę OmegaMarine, on ma wysoką zawartość kwasów. Ja niestety też dużo czasu spędzam przy komputerze i dodatkowo mam krótkowzroczność więc u mnie omega-3 to mus

witaminy na oczy

22 sie 2017 - 13:09:19

Ja w ciągu ostatnich kilku lat testowałam kilka takich preparatów na zdrowe oczy, ale jakoś najlepiej oceniam tabletki z luteiną i borówką z doppel herz - poprawiła mi się ostrość widzenia i wreszcie moje oczy nie reagują suchością na klimę ;)

witaminy na oczy

22 sie 2017 - 13:53:15

witamina A (tran rybi, marchewka/jarmuż/szpinak)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 3/5

witaminy na oczy

08 paź 2017 - 15:52:09

Możliwe, że masz niedobór np. magnezu. Czy zdarzają Ci się skurcze i drżenia mięśni, problemy z zasypianiem, łamliwość i bielactwo paznokci, wypadanie włosów??Bo jeśli tak to wraz z problemami wzroku może to świadczyć o braku magnezu w organizmie. Jeśli pracujesz po nocach to pewnie pijesz kawę a ta wypłukuję go z organizmu. Kup w aptece coś z magnezem: <moderacja> lub jedź go więcej w szpinaku, czekoladzie, orzechach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-15 21:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

witaminy na oczy

19 lis 2017 - 20:51:33

muszę mamie ten lutezan kupić, ona niestety dużo pali i widze że to tez źle na oczy działa, bardzo lubiła zawsze czytać, jakieś krzyżówki robić a ostatnio to rzadko ją widzę z książką, pytałam jej co się sało to tylko mi powiedziala że szybko jej się oczy męczą, do lekarza oczywiście nie pójdzie bo po co :/ może te witaminy by pomogły?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AFTY ałaaa- macie jakieś sposoby?