Obecnie rozmawiamy o:

doskonałe jedzenie

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

19 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szczepienia mmr

17 maj 2017 - 20:18:16

Cytat
ModneZegarki2016
Dziękuje @agara74 chętnie poczytam :)
tu masz kolejne

jak znajde czas to poszukam wiecej tych publikacji które sa dla mnie wiarygodne

szczepienia mmr

18 maj 2017 - 11:35:24

w szczepionkach stosowany jest tiomersal czyli etylotręć w dawkach stosowanych w szczepionkach nie jest niebezpieczny dla organizmu ludzkiego (w tym dla najmłodszych dzieci), co zostało udowodnione w licznych badaniach naukowych prowadzonych na całym świecie. Etylortęć nie kumuluje się w organizmie, dlatego sumowanie dawki rtęci jaką dziecko otrzymuje w szczepionkach jest bzdurą.
Szczepionki nie zawierają metylortęci

szczepienia mmr

18 maj 2017 - 13:41:29

temat rzeka.. warto czytać. Ja bym chciała móc po prostu decydować na co szczepię a na co nie. Niektóre szczepienia jednak MUSZĄ być pbowiązkowe bo inaczej wróca nam choroby sprzed lat i dopiero będzie płacz i lament.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

szczepienia mmr

18 maj 2017 - 13:53:43

Pandemia to dopiero będzie jak nikt nie będzie się na nic szczepił. Ale wmawianie ludziom że autyzm bierze się po szczepieniach to już chore...

szczepienia mmr

18 maj 2017 - 21:28:11

Wiecie strasznie mnie stresują te szczepionki, im wiecej czytam tym bardziej mnie to wszystko przeraża. Aż czasami mnie brzuch boli i ciagle mi to chodzi po głowie :(

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

szczepienia mmr

14 cze 2017 - 21:58:08

W razie jakichkolwiek pytań o szczepienia zapraszam na priv. Mam wiedze większą niż niejeden wakcynolog

szczepienia mmr

03 lip 2017 - 13:28:42

Cytat
ModneZegarki2016
@XxAtmospherexX W takim razie powiedz mi skąd masz informacje, że rtęć jednak znajduje się w szczepionkach? Bo Ci za i przeciw szczepieniu stosują wiele argumentów żeby przekonać do swoich racji, ale są to tylko stwierdzenia nie poparte faktami czy badaniami.

Pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi u których jasno zdiagnozowano dysfunkcje rozwojowe właśnie z powodu szczepienia, głównym sprawcą odczynów poszczepiennych są szczepienia skojarzone licząc od tych 2w1 po 6w1, co tu więcej mówić, dla mnie sprawa jest jasna dodatkowo mam przewagę, gdyż to ja decyduje o moim dziecku bo to JA JESTEM RODZICEM-nikt inny. Szczepienie jest zabiegiem medycznym i dopóki nim jest, rodzic bądź prawny opiekun na zabieg medyczny musi wyrazić zgodę, bądź nie, resztę zostawiam każdemu indywidualnie :)
pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 13:34 przez XxAtmospherexX.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

szczepienia mmr

03 lip 2017 - 13:55:55

a ja już myślałam, ze ten temat dawno się zakończył,a tu proszę :O

szczepienia mmr

03 lip 2017 - 16:05:40

Cytat
yulku
Pandemia to dopiero będzie jak nikt nie będzie się na nic szczepił. Ale wmawianie ludziom że autyzm bierze się po szczepieniach to już chore...
to proponuje porozmawac z rodzicami których dzieci własnie dostały autyzmu po szczepieniach. Łatwo mówic ze cos jest głupota jak sie nie doswiadczy czegos.

szczepienia mmr

03 lip 2017 - 18:33:19

Cytat
yulku
Pandemia to dopiero będzie jak nikt nie będzie się na nic szczepił. Ale wmawianie ludziom że autyzm bierze się po szczepieniach to już chore...
to prawda co piszesz , tylko nikt nie chce tej prawdy rozgłasniać wolą bzdety na temat autyzmu gadac

Cytat
agata74
Cytat
yulku
Pandemia to dopiero będzie jak nikt nie będzie się na nic szczepił. Ale wmawianie ludziom że autyzm bierze się po szczepieniach to już chore...
to proponuje porozmawac z rodzicami których dzieci własnie dostały autyzmu po szczepieniach. Łatwo mówic ze cos jest głupota jak sie nie doswiadczy czegos.
paranoja !!! jeśli dziecko było chore nie widac było że ma podwyższony stan gorączkowy a lekarz skierował na szczepienie to jest chore .
SZCZEPIENIE MOZNA DAWKOWAĆ JEŚLI DZICEKO UWAŻA SIĘ ZA ZDROWE a nie CHOROBA PO SZCZEPIENNA ISTNY ABSURD























i



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 18:37 przez banach.

szczepienia mmr

03 lip 2017 - 22:17:29

@banach rozmiem nie przyjmujesz do wiadomosci tej teorii o autyzmie poszczepiennym ok masz do tego prawo tak samo jak ja mam prawo miec inny zdanie i uwazam ze autyzm poszczepienny jest mozliwy.

do poczytania https://jarek-kefir.org/2017/07/04/szok-to-naprawde-jest-w-szczepionkach-wirusy-bakterie-czynniki-rakotworcze-i-martwe-komorki/

do poczytaniaW ciągu ostatnich OŚMIU miesięcy "sąd szczepionkowy" w USA przyznał odszkodowania 377 dzieciom za okaleczenie ich szczepionkami na ogólną kwotę $ 142 000 000.

Co ciekawe... ani centa nie zapłacili producenci szczepionek...

A Radziwiłł - rozważa wprowadzenie odszkodowań. Proponuję, że wypłacał z własnej kieszeni, nie z naszej wspólnej.

https://needtoknow.news/…/in-the-last-eight-months-the-vac…/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-11 21:29 przez agata74.

szczepienia mmr

24 wrz 2017 - 17:44:58

Cytat
agata74
@banach rozmiem nie przyjmujesz do wiadomosci tej teorii o autyzmie poszczepiennym ok masz do tego prawo tak samo jak ja mam prawo miec inny zdanie i uwazam ze autyzm poszczepienny jest mozliwy.

do poczytania https://jarek-kefir.org/2017/07/04/szok-to-naprawde-jest-w-szczepionkach-wirusy-bakterie-czynniki-rakotworcze-i-martwe-komorki/

do poczytaniaW ciągu ostatnich OŚMIU miesięcy "sąd szczepionkowy" w USA przyznał odszkodowania 377 dzieciom za okaleczenie ich szczepionkami na ogólną kwotę $ 142 000 000.

Co ciekawe... ani centa nie zapłacili producenci szczepionek...

A Radziwiłł - rozważa wprowadzenie odszkodowań. Proponuję, że wypłacał z własnej kieszeni, nie z naszej wspólnej.

https://needtoknow.news/…/in-the-last-eight-months-the-vac…/

dziękuję :)
Powiedziane zostało wszystko ;)
Nie mam nic więcej do dodania :**

szczepienia mmr

25 wrz 2017 - 10:42:44

Cytat
XxAtmospherexX
Cytat
agata74
@banach rozmiem nie przyjmujesz do wiadomosci tej teorii o autyzmie poszczepiennym ok masz do tego prawo tak samo jak ja mam prawo miec inny zdanie i uwazam ze autyzm poszczepienny jest mozliwy.

do poczytania https://jarek-kefir.org/2017/07/04/szok-to-naprawde-jest-w-szczepionkach-wirusy-bakterie-czynniki-rakotworcze-i-martwe-komorki/

do poczytaniaW ciągu ostatnich OŚMIU miesięcy "sąd szczepionkowy" w USA przyznał odszkodowania 377 dzieciom za okaleczenie ich szczepionkami na ogólną kwotę $ 142 000 000.

Co ciekawe... ani centa nie zapłacili producenci szczepionek...

A Radziwiłł - rozważa wprowadzenie odszkodowań. Proponuję, że wypłacał z własnej kieszeni, nie z naszej wspólnej.

https://needtoknow.news/…/in-the-last-eight-months-the-vac…/

dziękuję :)
Powiedziane zostało wszystko ;)
Nie mam nic więcej do dodania :**
temat aktualny w kwestii szczepień i ostatniej nagonki na rodziców którzy nie zgodzili sie na min. szczepienia i zostały im ograniczone prawa rodziecielskie.
To co sie dzieje to jest chore by rodzice musieli sie ukrywac by dopiac swego. Patrzac na to wszystko to opieka pooprodowa przypomina mi zakłady miesne gdzie kazda krowa czy kurczak jest tak samo traktowany nie zaleznie od jego indywidualnych potrzeb. Zadne zwierze na swiecie nie jest po porodzie faszerowane taka iloscia szczepień jak człowiek to jest ewenement na skale swiatowa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-25 10:45 przez agata74.

szczepienia mmr

25 wrz 2017 - 11:50:40

Cytat
agata74
temat aktualny w kwestii szczepień i ostatniej nagonki na rodziców którzy nie zgodzili sie na min. szczepienia i zostały im ograniczone prawa rodziecielskie.
To co sie dzieje to jest chore by rodzice musieli sie ukrywac by dopiac swego. Patrzac na to wszystko to opieka pooprodowa przypomina mi zakłady miesne gdzie kazda krowa czy kurczak jest tak samo traktowany nie zaleznie od jego indywidualnych potrzeb. Zadne zwierze na swiecie nie jest po porodzie faszerowane taka iloscia szczepień jak człowiek to jest ewenement na skale swiatowa.

Zgadzam się.
Niestety ale jeśli nie wiemy o co chodzi, to wiadomo o co chodzi... :/
Milego dzionka kochana!
pozdrawiam :*

szczepienia mmr

25 wrz 2017 - 11:58:36

Po tych wszystkich śledztwach, które ujawniły jak koncerny farmaceutyczne żerują na naiwności ludzi, śmiem wątpić czy wszystkie leki i szczepionki mają skutek zbawienny dla ludzi. Ile osób zmarło, jakie skutki uboczne były, ile osób okaleczono, o tym się głośno nie mówi, tysiące wywalczyło odszkodowania a większośc zmarła. Koncerny zarabiają, dlatego szczepienia będą obowiązkowe, i tu można odrazu określić z góry jaki zysk będzie jeżeli jakiś preparat w formie np szczepienia będzie obowiązkowy. Dlaczego leki na ciężkie choroby są strasznie drogie i często wprost niedostępne cenowo dla poważnie chorej osoby, dlatego że tych chorób nie jest dużo i produkcja jest słaboopłacalna więc trzeba cenę tak wywindować żeby człowiek umierający zapłacił majątek za możliwość powrotu do zdrowia i niekoniecznie ma 100% szansy że uratują jego życie.
To jest biznes, produkcja i sprzedaż leków to zysk koncernów, nie każdy to rozumie i na tym koncerny żerują, zastraszanie ludzi to część ich strategii, ludzie w obawie o zdrowie wszystko kupią i zaakceptują i nie ważne czy wyjdzie im to na zdrowie, ale strach to potęga, zysk jest oblaczany na miliony, miliardy, wystarczy to sobie przemyśleć i przeliczyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drętwiejące palce u rąk jak i cała ręka lewa