Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

smierdzace pachy

13 maj 2017 - 22:13:06

witam,
wstawiam ten post w ten dzial bo tylko tutaj mi pasuje.
Doradzcie cos bo juz nie wiem co robic. Moim problemem sa smierdzace pachy, myje sie kazdego dnia, uzywam roznych antyperspirantow, dezodorantow i nic nie pomaga. Nie poce sie tak ze widac mokre plamy na ubraniach, ale poprostu po kilku minutach po umyciu i zalozeniu czystej bluzki juz czuje zapach potu do tego stopnia ze ciezko mi sprac to z ubran. Co robic? co kupic zeby temu zaradzic? jakies sprawdzone antyperspiranty ? uzywałam tez etiaxilu ale z bardzo mnie piecze i nie ma efektu

smierdzace pachy

13 maj 2017 - 22:28:51

wypróbuj zaja bloker i udaj się na podstawowe badania do lekarza

smierdzace pachy

13 maj 2017 - 22:30:12

Dołączam się do pytania, chociaż bardziej od zapachu mam właśnie problem mokrych plam (zawsze po wstaniu biore prysznic i zakładam czystą bluzkę, a 20 minut potem i tak już wszystko pływa, niekoniecznie śmierdząc). Raz pożyczyłam (chyba) Medispirant od ciotki, przyznaję że na pocenie pomaga, ale chyba mam na niego uczulenie, bo piekło jak diabli.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

smierdzace pachy

13 maj 2017 - 22:37:09

Kosmetyki "antypotowe" owszem, ale moim zdaniem trzeba iść do lekarza jeśli naprawdę pot się leje strumieniami, bo to może być jaka choroba np. cukrzyca.

smierdzace pachy

13 maj 2017 - 22:48:34

dużo dziewczyny jest w naszej psychice ja tez tak miałam wyszłam z kąpieli i od razu się pociłam bo cały czas o ty myślałam do tego stopnia ze co chwile chodziłam sprawdzać czy mam plamy OBSESJA stresowałam się tym że się poce i pociłam się od momentu zastosowania antyp zobaczyłam ze się nie spociłam raz drugi i przestałam zwracać na to uwagę wypróbowałam ziaja bloker używam teraz antypespirant 2-raz w tygodniu i nie mam problemu

smierdzace pachy

13 maj 2017 - 23:07:27

Jesli lekarz stwierdzi natpotliwosc pach to jednym ale bardzo skutecznym rozwiązaniem sa zastrzyki u chirurga plastycznego co wyeliminuje potliwość do normy. Tylko taki zabieg nie jest refundowany :/

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

smierdzace pachy

14 maj 2017 - 01:36:40

Sadzę,że przyczyna może być w poziomie hormonów.

smierdzace pachy

14 maj 2017 - 10:01:10

Kiedyś miałam ten sam problem...używałam tylko etiaxilu ale bardziej przekonałam się do zajki i jestem bardziej zadowolona bo po tym skóra nie jest podrażniona. Jeśli faktycznie większy problem to najleiej do lekarza lub hormony. Może też odpowiednia dieta,bo ja np nie mogę słodyczy,ostrych dań,słodzonych napojów gazowanych itp. Ponieważ to u mnie wywołuje właśnie większą potliwość...ale każdy organizm jest inny :)

smierdzace pachy

14 maj 2017 - 17:56:52

trzeba zrobic badania a potem do kosmetyczki .

smierdzace pachy

15 maj 2017 - 06:46:05

Polecam też aquaserin, mi wystrcza zielony, wcześniej miałam problem, bo nic nie działało wystarczająco a etiaxil parzył mi skórę.

smierdzace pachy

15 maj 2017 - 07:00:33

zastrzyki z botoksem.

smierdzace pachy

15 maj 2017 - 10:14:11

nie kupuj żadnych blokerów bo pot zacznie wychodzić np na plecach... o pierwsze zmień dietę!!! a po drugie warto się wypacać, np zacznij uprawiać jakiś sport a jak nie lubisz to na saune, pomoże ci na pewno ale dieta to pierwsza sprawa, jestem szczupłą osobą kiedyś nawet bardzo chudą a miałam ten sam problem teraz już nie mam:)no chyba ze masz to genetycznie to właśnie lekarz dobry ci pomoże

smierdzace pachy

15 maj 2017 - 10:18:55

Też mam taki kłopot i używam mocnych blokerów. Ziaja na mnie nie działała (za słaba), ale już taki mocny Etiaxil albo Iwostin dają radę. Etiaxil blokuje mocniej i zauważyłam, że gdy używam go np. rok regularnie, to potem na jakiś czas mogę w ogóle się już nim nie smarować, skóra i tak się nie poci. Iwostin natomiast jest dużo tańszy i teraz używam jego. Myślę, że warto wypróbować tego typu specyfiki. Co do pocenia się na plecach - nie zauważyłam, żebym się pociła na nich bardziej.

smierdzace pachy

23 lip 2017 - 22:57:14

Czy ktoras z was uzywa Medispirantu? Chcialam zapytac czy na was on dziala?I czy wasz tez tak niemilosiernie smierdzi? Takim kwasnym zapachem? Zastanawiam sie czy mam jakis wybrakowany model?

smierdzace pachy

24 lip 2017 - 00:16:26

pot sam w sobie nie ma zapachu to bakterie które sa na skórze powodują rozkład potu i dlatego tak pachnie oliwa magnezowa rozwiazuje ten problem ale niestety nie eliminuje pocenia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sauna a uszy