Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

smierdzace pachy

24 lip 2017 - 08:41:21

Gdzieś kiedys czytałam o smarowaniu pach pasta do zębów nie polecam bo sama nie praktykowałam ale jestem ciekawa czy to faktycznie działa ? Pytam z czystej ciekawości
Moze ktos próbował ?

smierdzace pachy

24 lip 2017 - 11:55:43

Wydaje mi się że dieta również ma z tym coś wspólnego, pamiętam kiedyś była taka pani, lubiła podjadać kanapki np z boczkiem czy słoniną, wszystkim zapadła w pamięć, przechodząc obok niej trzeba było wstrzymywać oddech, widać było że czysta i zadbana ale ten zapach...leczyła się na cukrzycę, sama o tym mówiła, i ta dieta przy tej chorobie...może właśnie problem leży w produktach które spożywasz.

@lola17xD, pastę słyszałam że stosują przy opryszcze na ustach, pod pachami to pierwszy raz słyszę...ale różnie z tym jest i może był jakiś pionier:)

smierdzace pachy

25 lip 2017 - 21:27:22

Cytat
lola17xD
Gdzieś kiedys czytałam o smarowaniu pach pasta do zębów nie polecam bo sama nie praktykowałam ale jestem ciekawa czy to faktycznie działa ? Pytam z czystej ciekawości
Moze ktos próbował ?
ale ze jak samrujesz i zostwiasz czy smarujesz i zmywasz ? czego to ludziska nie wymysla i tak jak usta paste to wiem ze stosuje sie na opryszczkę

smierdzace pachy

25 lip 2017 - 22:54:21

Medispirant nie dziala!!! Uzywam zamiennie kulki lub dezodorantu w sprayu z G&H Protect 100ml/200 ml i jako jedyne sprawdzaja sie w 100 proc. To sa produkty ze strony amway, sama sobie zamawiam...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy jest tu psychiatra?