Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

trawienie??

17 mar 2017 - 20:30:40

w weekend byli u nas znajomi, wiadomo ze przy takich okazjach to się nie mysłi o dietach tym bardziej że jeszcze były imieniny męża to już w ogóle poszaleliśmy. Najadłam się jak słoń a potem meczylam się na drugi dzień z gazami, wzdęciami. Do tegotez pojawily się zaparcia… zauwazyłam że ostatnio coraz czesciej po większych posiłkach coś mi się takiego robi, t omoze być jakaś choroba? czy to po prostu starość :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

trawienie??

17 mar 2017 - 20:34:17

To chyba starość ;) no i jeszcze obżarstwo :D

trawienie??

17 mar 2017 - 20:45:22

Jak słoń:) o dużo za dużo...a mąż przeżył drugi dzień z tobą?;)współczuję biednemu, a tobie odradzam obżarstwo, inaczej otoczenie opustoszeje;)

trawienie??

17 mar 2017 - 21:27:29

zadbaj o to by wypróznienie były rególarne wtedy nie bedzie problemu trzeba jesc duzo pokarmów z błonnikiem i sie nawadniac. w takich styuacjach trzeba sie ratowac np. espumisanem ;)i lepiej jeśc mniej a czesciej niz jak to okresliła snajesc sie jak sloń

trawienie??

17 mar 2017 - 23:59:03

To jest przestroga na przyszłość, lepiej mniej to i trawienie będze normalne, a tak zapchany żołądek i ciężko trawi, skutki opłakane:)napewno jedzenie było ciężkostrawne i mieszanka różnoci, napoje w wersji imprezowej a nie normalnej...tak jak pisze @agata74[[/b] trzeba pomyśleć o błonniku i nawadnianiu, nawet przed imprezką, póżniej będzie lżej:)

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

trawienie??

04 kwi 2017 - 13:53:25

Nawadnianie
produkty z dużą zawartością błonnika :)
warto jest również kupić sobie jakieś zioła, ziołowy błonnik....ogólnie bardzo dobry skład ma Fibra Vitale ( jest to błonnik na bazie babki plesznik i jajowatej). Jest polecany własnie przy takich zaparciach).

trawienie??

04 kwi 2017 - 15:41:51

Starość :( ja jestem wielbicielka fast foodów i ostatnio tak mi siadlo na żołądku ze myślałam że bez lekarza się nie obejdzie... Trawienie juz nie takie jak u nastolatki :( warto się wspomóc herbatami, ziołami :)

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

trawienie??

10 kwi 2017 - 13:07:31

Oj nie przepadam za fast foodami. Kiedyś jadłam częściej.... Obecnie jeśli mam do wyboru fast food a domowe jedzonko to zdecydowanie wybiorę domowe jedzonko ( jest dla mnie o wiele zdrowiej i o wiele smaczniej).
Co do suplementów to zgadzam się w sprawie błonnika. Po pierwsze poprawia trawienie, po drugie zmniejsza zaprcia. Fibra vitale również brałam jednak ostatnio przestałam z uwagi na cenę ( może jeszcze w przyszłości zamówię ). trzeba jest jednak przyznać,.ze błonnik świetny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kierunki medyczne w szkole COSINUS