Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

zapalenie pęcherza

16 mar 2017 - 21:36:40

JAk sobie radzicie z tą nie za przyjemną przypadłością?? Mnie niestety spotyka to raz na parę miesięcy, ostatnio byłam na basenie i znów się zaczęło, znalazłam w necie jakąś miksturę z ziół, ale jeszcze nie próbowałam bo tych ziól chyba jest 7dem czy ileś, nie wiem czy jest sens ładować w to kasę

zapalenie pęcherza

16 mar 2017 - 21:42:15

Najlepszy furagin, on jest na receptę, ale teraz jest już pełno leków o tym samym składzie bez recepty, więc już nawet lekarz niepotrzebny.
Ja zawsze popełniałam jeden duży błąd - łykałam duzo naraz, ale tylko w czasie ostrego zapalenia, a gdy przechodziło od razu odstawiałam. A powinno się jeszcze łykać przez conajmniej kilka tyg. regularnie po 1 tabletce dziennie, żeby zapobiegać nawrotom.

zapalenie pęcherza

17 mar 2017 - 09:10:29

ja mialam szczepionke w tabletkach :) bralam przez 3 miesiace cos tam pomoglo,ale czesto niestety wraca..

wit c+neofuragina daje rade

zapalenie pęcherza

17 mar 2017 - 09:32:34

Żurawina w dużych ilościach :)

zapalenie pęcherza

17 mar 2017 - 09:56:16

Ja często sięgam w takich sytuacjach po furagin i to 2 tabletki łykam odrazu.

zapalenie pęcherza

17 mar 2017 - 11:22:35

ja też polecam urofuraginę chyba tak to się nazywa od razu przynosi ulgę a jak mnie złapało w nocy to nalałam do wanny gorącej wody i w ten sposób mogłam sie wysikać:)wiem dla nie których to obrzydliwe ale przynosi ulgę kto ma ten problem wie o czym mówię:)do furaginy witamina c ale to w aptece ci powiedzą:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-17 11:24 przez edekzkrainykredek2.

zapalenie pęcherza

17 mar 2017 - 11:27:35

nie przepadam za lekami jeśli nie ma takiej konieczności dlatego staram się najpierw próbować naturalnych sposobów, w tym przypadku żurawinka niezawodna

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

zapalenie pęcherza

17 mar 2017 - 12:03:25

Znam ten ból. Koniecznie zrób badania, ale przed nie bierz żadnych leków typu furagin itp. Widzę,że piszesz,że problem nasilił się po basenie - spróbuj w takich sytuacjach, gdzie można zdarzyć się zakażenie, zaaplikować sobie lek z probiotykiem albo odkażający, bo problem może mieć podłoże bakteryjne. U mnie działa niestety bardzo mało rzeczy, ale zazwyczaj wiem,kiedy mogę być zagrożona i zawsze w takiej sytuacji ratuję się probiotykami i furaginą:) Jeśli już mnie dopadnie (zazwyczaj przez małą ilość wody) to już jest tragedia. U mnie to wygląda tak - 3 butelki wody z sokiem z cytryny, leki z żurawiną, skrzyp i furagina i do toalety. I płuczę "się" do czasu,aż zrobi mi się lepiej. Jeśli masz często z tym problemy nawadniaj się często, zakwaszaj organizm, to bardzo pomaga :)

zapalenie pęcherza

17 mar 2017 - 12:45:46

a moze zrób badanie moczu bo moze masz tak ze twoim moczu jest cukier ( i nie musisz miec przy tym cukrzycy by tak było)i dlatego dochodzi do infekcji dobrze jest też łykać wit C i to w wiekszych dawkach wtedy rzadziej dochodzi do wszelakich infekcji w całym organiżmie .

zapalenie pęcherza

17 mar 2017 - 12:53:06

furagina

zapalenie pęcherza

17 mar 2017 - 13:35:15

Urofuraginum bez recepty. Zawsze pomaga ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

trawienie??