Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY...

10 mar 2017 - 17:46:17

Cytat
lewasamozloxd
jak zapominam , to nagle zaczyna mnie łapać w szyi , boję się że krew w końcu nie dopłynie :( staram się nie panikowac ale cóż.
Ważne że trafiłas do lekarza i już jakies badania są robione, teraz tylko cierpliwosci i czkac na wynki a potem na leczenie. trzymam kciuki zobaczysz wszytko bedzie dobrze grunt to własciwa diagnoza i leki

POMOCY...

10 mar 2017 - 19:44:42

mam nadzieję , chce żyć znowu normalnie , wszystko zaniedbalam prace , studia , relacje .. :( dziekuje :*

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

POMOCY...

11 mar 2017 - 07:55:03

Spokojnie, nie trzeba panikować. Porobisz badania, rozpoczniesz leczenie i będzie jak trzeba. Powodzenia :)

POMOCY...

11 mar 2017 - 15:53:30

@lewasamozloxd
Spokojnie.Najważniejsze to nie panikować,bo być może sama siebie "nakręcasz".
Jesteś pod opieką lekarza,trwają badania i ważne,żeby sprawdzić,co się dzieje. pociesza Istotna jest diagnoza.
Jesteś w dobrych rękach i dobrze,że poszłaś na ten SOR. super

W moim przypadku (że tak wtrącę) mam do czynienia z "awarią" ślimaka w uchu. tańczy Mój ślimak wysyła do mózgu sygnały,iż odbiera muzykę (kolędy),której tak naprawdę nie ma.Oszukuje mózg,a ten odtwarza mi w tym momencie właśnie to,co podsuwa ślimak.
Dobre,co?
Dobrze,że sprawa nie jest tak poważna,jak mogło się wydawać.uff



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 15:58 przez czarownicaao.

POMOCY...

11 mar 2017 - 21:21:40

Byłam dziś na próbie tezyczkowej i stwierdzili , że mam straszne wyładowania organizmu , brak wapna i magnezu i mój organizm tak zareagował . Pytali się o jakiś stres, teoretycznie nie miałam jakiegoś stresu teraz , ale uznali , że mogło wyjść mi prawo jazdy , które zdawałam w styczniu , plus moja pierwsza zagraniczna wycieczka , która odbyła się ze dwa tygodnie temu . Oczywiście zalecili potezne dawki mg , D , K Plus badanie na TSH , bo sie wiąże podobno z ta tezyczka . Uspokoiłam sie w końcu , mam nadzieję że przejdzie :-)

@czarownica
apropo Twojego problemu , tez miałam nie raz fazy , że np słyszałam przez kilka dni w "mózgu" jakaś piosenkę , której nienawidzilam , i która nie pozwala mi Np zasnąć :c okropne uczucie jak coś za Tobą chodzi :c
buziaki :*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepszy ginekolog lublin