Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 11:41:42

Witajcie Pracuję po 8-12 godz dziennie prze komputeram niestety ale po pracy moje oczy to jedna wielka katastrofa. Może macie jakieś sposoby na takie urazy??

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 12:30:14

może wizyta u lekarza okulisty - badania

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 13:34:01

Zdecydowanie tak jak pisze Polaris3 Najlepszym rozwiązaniem to skorzystać z wiedzy okulisty. Też pracuję po 8 godz przed ekranem i wiem co to znaczy, byłam z tym u okulisty i polecił mi hialeye krople do oczów i jeszcze coś na receptę. I teraz jest o niebo lepiej te krople możesz sobie kupić bo to bez recepty

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 13:42:11

ja też pracuję dużo przy komputerze i spróbowałabym świetlika lub innych kropelek nawilżających do oczu, które bez problemu bez recepty można dostać w aptece.

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 16:21:30

Kropelki, to jedno a może warto zakupić u dobrego okulisty okularki wspomagające do pracy przed komputerem ;)

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 16:43:53

Okulary do kompa z antyrefleksem oraz krople nawilżające

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Zmęczone oczy

17 lut 2017 - 17:03:25

Mi jakoś okulary nie pasują, męczę się w nich. A krople jakie na przykład? Ja mam problem z oczami przed komputerem, ale tez ostatnio na dworze. Jak słońce świeci, odbija się od śniegu, a w ogóle to jak prowadzę samochód, to wszystko mnie razi... Na to też mogą pomóc dobre krople?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.