Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 11:41:42

Witajcie Pracuję po 8-12 godz dziennie prze komputeram niestety ale po pracy moje oczy to jedna wielka katastrofa. Może macie jakieś sposoby na takie urazy??

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 12:30:14

może wizyta u lekarza okulisty - badania

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 13:34:01

Zdecydowanie tak jak pisze Polaris3 Najlepszym rozwiązaniem to skorzystać z wiedzy okulisty. Też pracuję po 8 godz przed ekranem i wiem co to znaczy, byłam z tym u okulisty i polecił mi hialeye krople do oczów i jeszcze coś na receptę. I teraz jest o niebo lepiej te krople możesz sobie kupić bo to bez recepty

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 13:42:11

ja też pracuję dużo przy komputerze i spróbowałabym świetlika lub innych kropelek nawilżających do oczu, które bez problemu bez recepty można dostać w aptece.

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 16:21:30

Kropelki, to jedno a może warto zakupić u dobrego okulisty okularki wspomagające do pracy przed komputerem ;)

Zmęczone oczy

10 lut 2017 - 16:43:53

Okulary do kompa z antyrefleksem oraz krople nawilżające

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Zmęczone oczy

17 lut 2017 - 17:03:25

Mi jakoś okulary nie pasują, męczę się w nich. A krople jakie na przykład? Ja mam problem z oczami przed komputerem, ale tez ostatnio na dworze. Jak słońce świeci, odbija się od śniegu, a w ogóle to jak prowadzę samochód, to wszystko mnie razi... Na to też mogą pomóc dobre krople?

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Zmęczone oczy

06 mar 2017 - 21:34:18

Poza wizytą u okulisty zaproponuję też poradnik <moderacj-spam> z którego dowiesz się jak dbać o oczy oraz co zrobić, kiedy zauważysz pogorszenie wzroku. Warto też rozważyć jakieś naturalne okłady na oczy, podobno pomagają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-08 11:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Zmęczone oczy

08 mar 2017 - 11:14:04

Ja robię sobie okłady z rumianku na oczy, to mi pomaga.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Zmęczone oczy

18 mar 2017 - 06:00:54

Ja sobie kupiłam ostatio krople hialeye free, często używam kropli do oczu, bo jednak praca przed kompem za bardzo im nie słuzy i po tych paru godzinach to mam bardzo przesuszone, piekące oczy, jak mnie synek prosi o czytanie bajki to często konczyło się na jakiejś wymyślonej historii z głowy niż czytaniu, bo oczy już wysiadały, a te kropelki szybko pomagają

Zmęczone oczy

04 kwi 2017 - 06:55:51

Odświeżam wątek bo mnie też męczą zmęczone oczy, ale co najgorsze przeczytałam w necie, na stronie dla alergików (odetchnijspokojnie.pl) że może to nie być zwykłe zmęczenie a alergia na pyłki. Czy miał tak ktoś?

Zmęczone oczy

19 kwi 2017 - 13:48:18

Tak może być, sama mam alergię i bez hitay fast to nawet nie mam co wychodzić z domu, jak zaczyna się pylenie to oczy też cierpią przy tym, spróbuj leków na alergię jak nie pomogą to szuakj dalej

Zmęczone oczy

19 kwi 2017 - 14:07:35

Przed komputerem rzadziej mrugasz więc oczy nie dość że są zmęczone od pracy to jeszcze wysuszone. Polecam sztuczne łzy Hylo Gel, ale zapisz się też do okulisty on powie Ci jak sobie radzić z tym na dłuższą metę :):)

Zmęczone oczy

19 kwi 2017 - 16:01:18

jest w aptekach taka woda do wkraplania sól fizjologiczna mni kiedyś okulista dał ale mozna kupić .

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Zmęczone oczy

26 kwi 2017 - 22:02:02

mi sól fizjologiczna nic nie pomagała, tzn pomagała minimalnie i bardzo krótko, przy moim zużyciu to też musiałabym dużo jej kupowac, bo codziennie oczy zakraplam, a ampułka wytrzymuje 24 h, już wolę moje krople :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY...