Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

46 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Noszę aparat ortodontyczny

08 lip 2016 - 10:43:08

Zdecydowałam się wreszcie na aparat ortodontyczny. Zęby będą proste ale martwię się o ich kolor. Czy po zdjęciu aparatu nie pozostaną ślady a zęby nie będą szare? Obawiam się, że po jego zdjęciu będę miała problem. Czy ktoś ma to już za sobą?

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Noszę aparat ortodontyczny

03 lis 2016 - 17:24:26

nie masz czego się obawiać! Po prostu musisz dbać o higienę jamy ustnej nieco bardziej niż dotychczas. Nie ma co się bać samego zakładania aparatu, bo nie zostawia śladów na zębach. Jeśli jesteś z okolic Łodzi to polecam gabinet stomatologiczny Ortoprotex. Mi zakładała przemiła pani dr Ślusiewicz i powie ci jak dbać o zęby i na co zwrócić szczególną uwagę.

Noszę aparat ortodontyczny

03 lis 2016 - 17:58:02

Nosiłam 2 lata aparat. I po zdjęciu nic się z zębami złego nie działo. Fakt, że wybielałam nakładkami ale nie dlatego, że były przebarwione w jakiś sposób od aparatu, tylko dlatego że chciałam żeby wyglądały idealnie ;) Zakładaj aparat, to będzie jedna z lepszych decyzji ;)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Noszę aparat ortodontyczny

26 kwi 2017 - 15:55:55

Ja po zdjęciu miałam dodatkowe wybielanie (ale to z racji stanu moich zębów już przed) Teraz mam dodatkowo pastę, która wybiela (Zamawiam na superusmiech - taka drogeria internetowa, możesz spojrzeć, bo naprawdę dużo promocji, a przy posiadaniu aparatu to bardzo wazne - wiem coś o tym) i wszystko wygląda pięknie, naprawdę nie żałuje decyzji założenia :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Noszę aparat ortodontyczny

06 lis 2017 - 22:06:29

Witam od jakiegoś czasu myślę nad założeniem aparatu, teraz dysponuję odpowiednim budżetem dlatego poszukuje wszystkich niezbędnych informacji na ten temat. Mam pytanie, gdzie najlepiej w Łodzi założyć aparat ortodontyczny i na jaki się zdecydować? Moja przyjaciółka radzi, żeby wybrać metalowy, najbardziej praktyczny. A jakie wy macie doświadczenia?

Noszę aparat ortodontyczny

14 sty 2018 - 19:11:06

jak będziesz dbać o higienę to nic takiego raczej Ci nie grozi :) mycie zębów po jedzeniu - wiadomo :) ale też częste płukanie zębów (najlepiej chyba sobie kupić taki łagodniejszy płyn np. http://sklep.cezal.com.pl/glowna/908-plukanka-listerine.html) no i wszystko co Ci ortodonta powie traktować poważnie i nie olewac zaleceń :) będzie dobrze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gronkowiec zlocisty- jak sie wyleczyc?