Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

Dyskopatia - ból

20 lis 2016 - 08:34:28

wszystko zależy od tego w jakim stanie jest twoja mama i jak dobrego lekarza ma. Ja mam dopiero 30 lat a uż mi 4 razy dysk wypadł. moja mama ma 55, zawsze była bardzo zdrową i energiczną osobą, z dobrą wagą (bo ja mam 30 kg nadwagi), i też 3 lata tem wypadł jej dysk pierwszy raz w życiu i po pół roku sie okazało ze ma pzepukline miedzydyskową w kregosłupie co wykrył dopiero 4 lekarz. trzeba sie badac. rehabilitacja na pewno pomoze - bardzo dobre jest pływanie i joga (ale nie wsszystkie cwiczenia, trzeba cwiczyc ze specjalistą). A z leków mi od ręki pomaga lek dexak i plastry takie do tapingu (jak czasem sportowcy noszą). trzeba tez zadbać oodpowiednie łóżko (twarde) i sposób leżenia i w ogóle życia - nie wolno dźwigać, nie wolno za długo być w jednej pozycji. Powodzenia dla mamy i dla ciebie!

Dyskopatia - ból

06 kwi 2017 - 14:40:06

zaprowadziłam mamę na prywatną rehabilitację, różne zabiegi, czeka też w kolejce do sanatorium :) trafiliśmy na super przychodnię, tyle tego jest że w zasadzie ciężko trafić na tych naprawdę ogarniętych, taka smutna prawda... gdybyśmy miały czekać na nfz to pewnie do tej pory mama zwijałaby się z bólu :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

osteopata