Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

14 sty 2016 - 09:39:22

Chcę wstawić sobie implanta zębów i szukam info o łódźkim rynku. Gdzie warto zrobić to na NFZ, a gdzie prywatnie? Ile to mniej więcej kosztuje? Kto zrobi mi to dobrze? Bardzo się boję, ale bez zęba wyglądam jak wyglądam i muszę coś z tym zrobić. Pomożecie?

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

14 sty 2016 - 20:18:06

Na NFZ to niestety ale tego nigdzie nie zrobisz - pewnie zakłądają, że to już kwestia estetyczna, więc nie refundują takich zabiegów. Ja implantów nie mam, ale robiłam w Łodzi licówki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-22 14:02 przez moderator.

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

19 sty 2016 - 12:24:19

Nie... Poznań to odpada - doliczając jeszcze koszty i czas przejazdów, to już w ogóle jakiś kosmos finansowo wyjdzie. @olkaorka22 - dzwoniłam tam, implanty też robią i w tym tyg idę na konsultację dowiedzieć się co i jak. :) Szkoda, że nie można tego na NFZ zrobić, ale cóż... Ile można chodzić bez zęba?

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

19 sty 2016 - 13:24:02

no ja też bym chciała wiedzieć?
podobno na Bastionowej czy jak tam ta ulica sie nazywa .

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

24 sty 2016 - 20:27:06

Mi ten artykuł <moderacja-spam> dużo rozjaśnił o implantach. Wydaje się to byc niezle rozwiązanie, bo mimo kosztów to masz efekt juz wlasciwie do konca zycia. Lekarz, co go napisał też jest z łodzi, więc moze sprobuj tam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 11:22 przez moderator.

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

24 sty 2016 - 20:38:35

<moderacja-spam> Co prawda to nie Łódź ale odległość nie jest az tak drastyczna a przychodnia godna polecenia. Pani stomatolog, która się tym zajmuje pochodzi z Łodzi ale ma dwie przychodnie w Bełchatowie i w Piotrkowie właśnie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 11:23 przez moderator.

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

24 sty 2016 - 22:49:58

@olkaorka22 piszesz o tej Klinice na Złotnie? Nie jestem pewna jej nazwy, ale coś kojarze.. Zawoziłam tam siostrę kilka razy jak miała wstawianego implanta po wypadku na nartach. Nie pamiętam jaki to lekarz był, ale chwaliła podejście i to, że nie bolało. Dobrze u niej ten ząb wygląda, znaczy nie odróżnia się, a chyba o to chodzi;)

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

29 sty 2016 - 09:58:33

Jeśli implanty i na Zlotnie, to zakładam, że to Cynkier. Kiedyś zastanawiałam się nad wybielanie i do niego trafiłam. Miły lekarz, ma czas dla pacjenta żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

02 lut 2016 - 11:49:32

Moja siostra jeździła z warszawki do łodzi do kliniki JMC, bo dobrzy specjaliści tam mają, więc może spróbuj tam. Razem z dojazdami zaoszczędziła tysiaka niż jakby robiła w wawie.

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

02 lut 2016 - 12:04:40

Cytat
domsiaa87
Jeśli implanty i na Zlotnie, to zakładam, że to Cynkier. Kiedyś zastanawiałam się nad wybielanie i do niego trafiłam. Miły lekarz, ma czas dla pacjenta żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć.
Hej gdzie na Złotnie?

Cytat
Natalia_Dominiczak
@olkaorka22 piszesz o tej Klinice na Złotnie? Nie jestem pewna jej nazwy, ale coś kojarze.. Zawoziłam tam siostrę kilka razy jak miała wstawianego implanta po wypadku na nartach. Nie pamiętam jaki to lekarz był, ale chwaliła podejście i to, że nie bolało. Dobrze u niej ten ząb wygląda, znaczy nie odróżnia się, a chyba o to chodzi;)
napewno chodziło ci o ulicę Bastionową 2 właśnie tam sie niebawem wybieram , jest to prywatna klinika i znana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-02 12:06 przez banach.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

26 lut 2016 - 12:33:56

Gdzieś czytałam jak ktoś robił na bastionowej i bardzo go bolało przez kilka dni, więc jak dla mnie to już by odpadło na samym początku. Ja póki co biorę pod uwagę Złotno, bo tam mogę w ratch zapłacić, a co tu duzo ukrywać - jednorazowo koszt jest dość duży

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

26 lut 2016 - 14:16:56

Ogromnie polecam wam Unident Union we Wrocławiu. Myślę, że jesli decydujecie się na taki zabieg, to lepiej wybrać sprawdzoną klinikę. Ja tam pojechałam i jestem pod wrażeniem, nie sądziłam, że efekt będzie tak cudowny, moje życie poprawiło sie o 80%, moje samopoczucie jest znacznie lepsze doktor Wojciech Kołosowski sprawił cuda! wyrazy wdzięczności dla niego, za jakis czas ząłącze zdjęcia przed i po zabiegu. Polecam dziewczyny !!!!

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 2/5

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

02 mar 2016 - 09:38:57

Dziewczyny które miały zakładane implanty zębowe. Czy zabieg jest bolesny? W internecie wyczytałam, że istnieje ryzyko nie przyjęcia się implantów. Czy to prawda? Wiem jak mniej więcej wygląda zakładanie, dużo informacji znalazłam na stronie <moderacja-spam>Chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach, bo sama coraz intensywniej zastanawiam się nad założeniem implantów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 11:23 przez moderator.

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

25 cze 2016 - 15:02:27

W temacie stomatologa w łodzi nie pomogę ale mogę polecić całkiem przystępny artykuł na temat ich wszczepiania. Niestety nie jest to tak szybkie i krótkie na wyrwaie zębów. <moderacja-spam>

Miłej lekturki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 11:24 przez moderator.

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

25 cze 2016 - 17:57:17

wejdz na implantacje wszystko pisze .
Ja chodze do DR. Cynkiera na Złotno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pytanie dla osob chorych na astme