Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapalenie uszu

30 sie 2015 - 22:56:07

witam, byłam w czwartek u lekarza, który stwierdził,że mam zapalenie uszu i powiększone migdały, ból był nieznośny najgorzej w nocy, dwie tabletki przeciwbólowe i dopiero mogłam zasnąć. Biorę antybiotyk i już jest lepiej, nie bolą mnie uszy, gardło też już nie,mam jeszcze opuchnięte jedno ucho(lewe), mam wrażenie jakby była tam woda, która przelewa mi się, kiedy zmieniam pozycje, natomiast z prawym uchem już jest ok. Może któraś z was miała zapalenie uszu i dowiem się po jakim czasie to uczucie mija, jutro mam ostatni dzień antybiotyków, ból przeszedł i nie wiem, czy zapisywać się na kolejną wizytę,czy to uczucie pełności w uchu minie.
Z góry dzięki za pomoc :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

zapalenie uszu

30 sie 2015 - 23:24:45

Na pewno powinnaś iść ponownie do laryngologa, choćby na kontrolę.Uczucie "przelewania" się w uch też nie jest błahostką.

zapalenie uszu

07 gru 2015 - 19:00:19

zapalenie uszu to bardzo grozna choroba która nie wyleczona prowadzi do ciężkiego naruszenia sprawności równowagi .
Trzeba wybrać leki i pójśc na kontrolę. Jeśli raz już miałaś zapalenie ucha to sytuacja może sie powtórzyć to jest też tak jak chore gardło lub inne wirusowe przeziębienia .
musisz uważać ciepło się ubierać nie chodzić z gołą głowć.
Ja to przerabiam już od kilku nastu lat i już mam słaby słuch i perforację bębenka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposób na krwawiące dziąsła