Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

47 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odkleił mi się zamek?

28 sie 2015 - 22:27:59

Witam, nosze aparat ortodontyczny od kilku miesięcy i dzisiaj przy myciu zębów dostałam jakby schiza ze odkleił mi się zamek na zębie gdzie kończy się drut. Od początku noszenia aparatu nie miałam zamków na siódemkach a teoretycznie zamka brakuje mi na szóstce na górze. Tylko problem w tym ze ja sama nie wiem czy przy kolejnej wizycie miałam zamek na szóstce.. czy jest możliwe ze od jednej jedynki na gorze mam zamki na sześciu zębach a od drugiej jedynki tylko na pięciu?

odkleił mi się zamek?

28 sie 2015 - 23:08:35

idź spać rano znowu zamek będzie na swoim miejscu.........

odkleił mi się zamek?

28 sie 2015 - 23:28:40

Jak wyglada luk przy szostce? ew. piatce? Jak jest dlugi?

edit - Jak tworzysz tematy, to powinnac sledzic odpowiedzi, jestem stomatologiem i pomoglabym rozwiklac zagadke i ew.poradzic co w tej sytuacji zrobic do momentu wizyty u swojego ortodonty, ale nie chce mi sie czekac juz na odpowiedz :) Milego weekendu :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-28 23:34 przez chantarelle.

odkleił mi się zamek?

29 sie 2015 - 00:02:47

ja na szostkach mialam pierscienie, nie zamki... : O
mozliwe jest ze na jednej szostce mialas a na drugiej nie, poza tym jakby Ci sie odkleil to przepraszam, co by sie z nim stalo? polknelas go? bo jak sie zamek odkleja to i tak trzyma sie na drucie, tylko nieprzyklejony do ząbka

odkleił mi się zamek?

29 sie 2015 - 21:38:19

Ania, a jesli zamek sie odkleja na szostce - na ostatnim zebie, ktorego luk sie trzymac, to logiczne jest ze moze sie zsunac z luku

Aa ty mialas na ost zebach pierscienie, wiec to inaczej wygladalo, jak podejrzewam autorka na ost zebach miala rurki, one wygladaja tak jak zamki prawie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-29 21:39 przez chantarelle.

odkleił mi się zamek?

29 sie 2015 - 21:57:56

ok faktycznie moze sie zsunac skoro to ostatni ząb, ale - co sie z nim stalo? przeciez nie polknela go :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znanywynik.pl czy polecacie ten portal?