Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

co to moze byc?nurtujacy przypadek

02 lip 2015 - 22:03:52

Witam
Mam 22 lata i jestem zalamana nie wiem juz co robic chodze od lekarza do lekarza i nadla nie wiem co mi jest. Zaczne od poczatku jakies pol roku temu mialam jakies dziwne objawy swedzenie odbytu tak jakby cos mi tam chodzilo ale myslalam ze to od hemoroidow bo mialam z tym problemy. Od jakiegos czasu mam takie same objawy w okolicach pochwy, swedzenie i jakby cos mi tam chodzilo, to wszystko nasila sie po slodkim lub jak jest cieplo goraco to jest masakra. Myslalam ze to owsiki bylam u lekarza rodzinnego i wzielam chyba wszystkie mozliwe leki i nic, badania kalu w tym kierunku nic nie wykazalo, poszlam do ginekologa zrobilam wymaz w ktorym wyszla:
Esterichia coli++
Staphylococcus koagualzo- ujemny +,
Enterococcus spp. ++ i pałeczki kw. mlekowego +++
Bralam antybiotyki rozne leki i nadal nic, doktor powedziala ze jak kolejne leki nie pomoga bedzie mnie leczyla na alergie ale gdyby to byla alergia to slodkie nie mialoby na to wpływu i czułabym wszystko takze w dzien a u mnie wszystko zaczyna sie na noc czasami na dniu, zminilam ginekologa we wtorek zrobilam kolejny wymaz i w piatek mam wizyte ale boje sie ze znow dostane jakies leki i nie pomoze. Co mam robic gdzie isc? moze miala ktoras podobny przypadek?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaką aptekę internetową wybrać?