Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje zęby aparat

16 cze 2015 - 22:02:56

Hej Kochane. Prawie 2 lata nosze aparat i ortodonta w sierpniu ma mi go zdjac ze wzgledu na ślub ale zęby wygladaja tak jak na zdjęciu. Czy myslicie ze sa proste. Wg mnie nie. Prosze o pomoc i opinie. Czuję ze wszystko na marne :-(



Moje zęby aparat

16 cze 2015 - 22:18:09

Widze że ząbki masz mojej wieckości-malutkie. Nie chce Cie dołowac i nie wiem jakie maiałaś przed założeniem aparatu ale lewa strona cos nie rowna mi sie wydaje

Moje zęby aparat

16 cze 2015 - 22:20:50

Mi zawsze wydawaly sie duze :) troche królicze. No wlasnie nie sa równe, zgryz tez krzywy a slub za pare miesięcy :-/

Moje zęby aparat

16 cze 2015 - 23:11:23

Sama noszę aparat i wiem jak powinno to wyglądać. Poproś o ściągnięcie aparatu na ślub ale po ślubie żeby założył Ci z powrotem -- moja koleżanka tak zrobiła i nie było najmniejszego problemu :) :)
i nie martw się, ponoś troszkę dłużej i będzie dobrze :)
a druga sprawa. .. niekoniecznie ściągać aparat na ślub, chyba że go nie akceptujesz ale wg mnie aparat nie przeszkadza nawet w dniu ślubu :) :) pozdrawiam

Moje zęby aparat

28 cze 2015 - 18:33:46

tu co widzę , za bardzo wysuwasz do przodu górną szczękę

Moje zęby aparat

28 cze 2015 - 19:15:58

Mi to wygląda na uśmiech dziąsłowy tzw. "gummy smile". Może się mylę, nie jestem ortodontą, ale takie wady leczy się nawet i chirurgicznie. Zęby są względnie proste, taka też jest ich uroda i kształt, dlatego mogą wygadać na krzywe mimo, że są ustawione na prosto.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-28 19:17 przez helyanwe.

Moje zęby aparat

30 cze 2015 - 09:16:42

Polecam - dobry dentysta w Warszawie który na pewno zadba o twoje żeby i myślę że już nie będziesz musiała nosić aparatu przez kolejne lata



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-21 09:38 przez Tarbertys.

Moje zęby aparat

31 lip 2015 - 13:37:48

moze jak ktos interesuje się stomatologią to moze warto sie zapisac do medycznej szkoly dla doroslych plus edukacja np na asystentke lub higieniste stomatologiczna -latwo pozniej znalez prace w dobrych gabinetach. zajecia w centrum miasta wroclawia i spoko nauczyciele. polecam

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Moje zęby aparat

06 sie 2015 - 12:08:03

Według mnie te zęby są proste, zobaczysz ściągniesz aparat i wtedy zobaczysz jakie są ładne :). Również założyłam aparat, w prawdzie to dopiero moje początki, ale powoli się przyzwyczajam i edukuje jak postępować z aparatem, dbać o niego itd.:

Jak dla mnie moje już się prostują, ale tak bardzo chce mieć proste zeby, że może mi się tylko wydaje :D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 12:09 przez sylwiia87.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Moje zęby aparat

29 lut 2016 - 12:26:59

Mnie też jest trudno oceniać efekt, bo nie wiem, jak było wcześniej, ale na pewno trzeba się dobrze zastanowić, zanim się wybierze ortodontę. Ja dopiero zaczęłam leczenie ortodontyczne u dr Kowalczyk, ale muszę przyznać, że ona jest super, bardzo dokładna, szczegółowo omówiła ze mną plany leczenia, przedstawiła, jakie mam możliwości. Już się nie mogę doczekać efektu po ściągnięciu aparatu.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Moje zęby aparat

29 lut 2016 - 12:50:37

chyba sredni efekt.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LASEROWA KOREKCJA WZROKU