Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Meble

16 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny ;) Jakiś czas temu zaczęło pobolewać mnie dziąsło nad zębem, który miałam leczony kanałowo. Bolało tylko przy dotyku, potem o tym zapomniałam i zignorowałam to. Teraz pojawił mi się jakby guzek, opuchlizna, nie wiem co to. Boję się, nie wiem od czego mi się to zrobiło. Jest on wysoko nad dziąsłem. Może to od zatok? Mam z nimi problem, właściwie cały czas mam katar.. Albo od zęba z tym, że ząb mnie nie boli.. Jejku.. Za kilka dni idę do lekarza.

Nie ma co się martwić na zapas:), pójdziesz do dentysty to się wszystko wyjaśni. Ciężko stwierdzić co to może być, bo przyczyn może być pełno, infekcja, ropa od innego zęba, może zaleczone jest coś nie tak, czasami zdarza się,że stomatolog zostawi jakiś wacik w środku. Najlepiej jak najszybciej udać się do lekarza on to zobaczy zrobi może zdjęcie i jak trzeba bedzie da antybiotyk lub otworzy ząbka który był robiony:). Powodzenia oby sprawa się szybciutko wyjaśniła i problem zniknął;)

po opisie prawdopodobnie przetoka:-)idź do dentysty ;-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-18 19:09 przez la_brunette.

Dzięki, możliwe że tak, może jakaś infekcja się wdała czy coś... Troszkę mnie to uspokoiło ;)

Prawdopodobnie przetoka . Idź do dentysty :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ospa,co i jak?