Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fast slim

09 kwi 2015 - 11:59:44

Hej :) postanowiłam zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, wprowadziłam zmiany w diecie, staram się ograniczać słodycze, zaczęłam też ćwiczyć.
Pomyślałam też o jakimś dodatkowym wspomaganiu, czytałam sporo opinii o Fast slim ale głosy są podzielone.
Brała któraś z Was ten środek? Działa czy raczej to kasa wyrzucona w błoto?

Fast slim

09 kwi 2015 - 13:01:39

też się chętnie dowiem ;)

Fast slim

21 kwi 2015 - 03:59:39

kasa w błoto.
jak chcecie schudnąć bez efektu jojo i nie stosując jakiejś specjalnej diety to spalacz tłuszczu z chromem (ogranicza łaknienie) + substancjami przyspieszającymi metabolizm (kofeina, teina, guarana etc) + do tego ruch - minimum 45-60 minut jakiegoś cardio.

cudów nie ma, te wszystkie 'szybko działające" odchudzacze po prostu pozbywają się z Twojego organizmu wody, więc jest "szybki efekt" a potem świetne jojo, bo organizm w końcu się o tą wodę upomni.

Fast slim

06 maj 2015 - 18:41:36

najlepszym cud lekarstwem jest siłownia, wolne ciężary cudownie spalają tłuszcz i rzeźbią sylwetkę :) systematyczność, racjonalna i zdrowa dieta a efekty trwałe i do tego jaka satysfakcja ! Nie wierzę w cudotwórcze tabletki, które wykonają cała pracę za nas... Ale jako suplement diety, przy aktywności fizycznej jak najbardziej jestem za.

Fast slim

17 lip 2015 - 17:49:11

Słuchaj zamiast "super" środków, które obiecują Ci zrzucenie kilkunastu kg lepiej pij czerwoną herbatę, zieloną kawę i ewentualnie jeśli ćwiczysz to preparat z l-karnityną.

Fast slim

07 wrz 2015 - 22:12:22

Pamiętaj by jeść regularnie małe porcje, 5 niedużych posiłków dziennie zamiast dwóch, jedz owoce i warzywa zamiast słodyczy (pieczone buraki z cynamonem na serio są słodkie, tak samo jak kasza jaglana zmielona z suszonymi figami-mega deser, albo owoce z jogurtem) nie wychodź z domu bez śniadania, przejdź się pieszo zamiast jechać autobusem (kasę z biletów możesz potem wydać na ubrania w mniejszym rozmiarze;p), pamiętaj że co nagle to po diable, szybkie zrzucanie kilogramów jest niezdrowe i o efekt jojo nie trudno. Nie ufam tabletkom cud. Ja zmieniłam nawyki żywieniowe, jem regularnie, ograniczam słodycze, nie jem produktów przetworzonych, poruszam się pieszo i rowerem, waga i centymetry lecą w dół. Polecam

Fast slim

08 paź 2015 - 22:16:42

szkoda a to kasy, jak będziesz skrupulatnie trzymać się diety i regularnie ćwiczyć to efekty będą :)

Fast slim

09 lis 2015 - 17:26:30

Każdy produkt chemiczny powoduje efekt jojo po odstawieniu.
Każdy produkt ziołowy jest słaby i może być traktowany jedynie jako suplement wspomagający dietę i ćwiczenia.

Jeśli chcesz schudnąć to:

- odstaw słodycze (jeśli masz dużą ochotę i nie możesz wytrzymać wybierz owoce suszone - nie kandyzowane!, lub orzechy w małej ilości) ja np. stosuję 1-2 wafle ryżowe z masłem orzechowym bez cukru i soli do kupienia w tesco.

- odstaw produkty mączne: chleby, makarony, bułeczki itp. (zamiennie stosuj kasze, wafle ryżowe)

- jedz 4-5 posiłków dziennie w małych porcjach (ja stosuję mały talerzyk jako miarkę)

- jedz dużo warzyw surowych i gotowanych na parze, oraz chude mięsa

- nie smaż!

- nie używaj olejów, smalcu, sporadycznie małe ilości oliwy z oliwek

- ogranicz owoce (możesz jeść jabłka- zawierają dużo błonnika)

- ćwicz codziennie! choćby spacer ale zawsze się ruszaj, ja stosuję 30min trening "zdrowy kręgosłup" + siłownia

U mnie są efekty ok 1kg/ 1-2 tyg. Ale więcej widzę w centymetrach bo siłownia jednak buduje mięśnie a one też ważą, dlatego lepiej się mierzyć niż ważyć.

3mam kciuki ;)

Fast slim

05 sty 2016 - 13:11:10

Ja bym odradzała suplementy - nie są one niezbędne przy diecie i ćwiczeniach. Ba nawet zdrowiej te świństwa odstawić - każdy lek i suplement musi się jakoś w organizmie rozłożyć, najczęściej niestety rozkłada się w wątrobie obciążając ją.

Fast slim

30 sty 2016 - 23:15:35

Cytat
janjoan
najlepszym cud lekarstwem jest siłownia, wolne ciężary cudownie spalają tłuszcz i rzeźbią sylwetkę :) systematyczność, racjonalna i zdrowa dieta a efekty trwałe i do tego jaka satysfakcja ! Nie wierzę w cudotwórcze tabletki, które wykonają cała pracę za nas... Ale jako suplement diety, przy aktywności fizycznej jak najbardziej jestem za.

Jestem za, sama bez żadnych wspomagaczy sporo schudłam. Wolne ciężary są lepsze niż godziny cardio.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Fast slim

13 lut 2016 - 23:41:20

Zdecydowanie odradzam tego typu suplementy, nie są one szczególnie zdrowe i często przynoszą odwrotny skutek, jeśli chcesz schudnąć z głową i efektywnie, to raczej zainwestuj w coś naturalnego, co faktycznie zadziała pozytywnie na Twój organizm. Ja ostatnio słyszałam o suplementach Zinzino, dokładniej regulują one kwasy tłuszczowe w organizmie, poza tym są z naprawdę wysokiej jakości składników, jak na przykład olej z dzikich ryb czy beta-glucan w czystej postaci, poczytaj o tym w internecie i może właśnie w tym kierunku szukaj suplementów ;)

Fast slim

18 lut 2016 - 02:29:01

Tabletki na odchudzanie - http://thermacuts.pl Dzięki Thermacuts straciłem prawie 13 kg i 12 cm w pasie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-10 10:37 przez matia4671.

Fast slim

22 lut 2016 - 13:50:37

Co za głupoty! Spalacze to najgorszy syf jaki może być. Ja schudłam w niecały rok 33kg. Bez spalaczy,bez trenera i dietetyka. Sama się zebrałam w sobie i ruszyłam tyłek. Jeśli ktoś chce schudnąc,to znajdzie odpowiednią wiedzę i motywacje do tego.

Fast slim

07 kwi 2016 - 23:25:06

Takie spalacze są beznadziejne. Proponuję podejść zdrowo do diety i nie na "Szybko". Ja od połowy grudnia 'walczę' z nadprogramowymi kilogramami, na ten moment -16 kg. Planuję jeszcze -13 i osiągnę swoją wymarzoną wagę. Nie spieszy mi się. Nie marzę o efekcie jojo, ani innych takich. Jem zdrowo i smacznie, ĆWICZĘ (w klubie fitness, biegam albo coś sama w domu) minimu 4 razy w tygodniu. I są efekty. ;)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Fast slim

28 kwi 2016 - 18:03:29

Zamiast takich wspomagacz lepiej zaopatrzyć się w błonnik pokarmowy.Łapcie linka aby sobie o nim poczytać http://vitispharma.pl/aktualnosci-szczegoly/blog/dieta/blonnik-pokarmowy-i-jego-rola-w-organizmie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Małopłytkowość Immunologiczna