Obecnie rozmawiamy o:

rekuperacja Białołęka

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 18:30:59

Dziewczyny miała może któraś usuwane hemoroidy zewnętrzne?? Jeśli tak to jakim sposobem?

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 18:49:26

Chetnie bym sobie tez usunela.po dwoch ciazach to jakas masakra.czopki nie dzialaja.mascie tez.troche tabletki diosminex dal mi ulge.

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 19:13:56

U mnie bez ciąż jest masakra :( Nic nie pomaga, do tego są w takim stanie, że same się nie wchłona. W poniedziałek mam wizyte u chirurga i jestem ciekawa co mi zaproponuje. Ciekawa i przerażona :(

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 19:31:46

Mój mąż miał usuwane. Przedtem ból i krwawienia to była norma. Po samym zabiegu bolało go ze 3-4dni. Teraz mija 2 lata i póki co dolegliwości nie wróciły. Choć i tak trzymamy jeszcze środki w postaci maści w domu.
Tak więc nie ma co ukrywać - zabieg boli ale później może być tylko lepiej

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 19:37:11

Cytat
ciekawska81
Mój mąż miał usuwane. Przedtem ból i krwawienia to była norma. Po samym zabiegu bolało go ze 3-4dni. Teraz mija 2 lata i póki co dolegliwości nie wróciły. Choć i tak trzymamy jeszcze środki w postaci maści w domu.
Tak więc nie ma co ukrywać - zabieg boli ale później może być tylko lepiej
A jak wyglądał zabieg?

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 19:49:21

Najpierw zrobiono kolanoskopię. Następnie w pełnym znieczuleniu te guzki bo tak to można nazwać - wycięto i założono szwy, które się po jakimś czasie wchłonęły. W miejsce po wycięciu włożono opatrunek - mój mąż nie wspomina tego zbyt mile :( no ale wiemy dlaczego. Wiadomo, że w pierwszych dniach obowiązywała restrykcyjna dieta bo problemy z wypróżnianiem były znaczne.

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 19:59:06

Długo był w szpitalu? Ile trwała rekonwalescencja? Na fundusz czy prywatnie?

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 20:04:26

Zabieg był refundowany. W szpitalu powinien być 2 góra 3 dni ale z racji tego, że mój mąż po każdej operacji ma jakieś tam zaburzenia chyba to wina narkozy to przebywał w szpitalu 7 dni. Jeśli chodzi o pełną sprawność - to po ok 2 tygodniach zaczął już jeść wszystko. Oczywiście z umiarem bo wiesz strach przed bólem jednak był

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 20:09:02

Ale z tego co zrozumiałam Twój mąż miał wewnętrzne hem usuwane tak? Przepraszam, że tak dopytuje, ale naczytałam się różnych artykułów i popadam w panike :(

Hemoroidy pomocy!

17 mar 2015 - 20:33:21

hmm miał i takie i takie. Zrobili to za jednym razem. Choć tych zewnętrznych było tylko 2 czy 3. Kilka wewnętrznych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-17 20:34 przez ciekawska81.

Hemoroidy pomocy!

04 kwi 2015 - 15:44:26

ja słyszałam że one nawracająboję się

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy pomocy!

29 maj 2015 - 22:01:07

Cytat
KasiaKE
Chetnie bym sobie tez usunela.po dwoch ciazach to jakas masakra.czopki nie dzialaja.mascie tez.troche tabletki diosminex dal mi ulge.

Odsyłam - http://flebonet.pl/ z tego co czytałam usuwanie hemoroidów nie jest jakimś skomplikowanym zabiegiem, który w jakiś sposób jest groźny, ale faktycznie wiele osób najpierw stosuje maście czy czopki, dlatego, że lekarze rodzinni wolą takie coś zapisać niż jakieś skierowanie, więc pewnie jeśli ktoś chce się wyleczyć skutecznie to tylko prywatnie. Taka niestety polska służba zdrowia jest.

Hemoroidy pomocy!

21 lip 2015 - 17:02:45

Co do hemoroidów to z tego co wiem przyczyną mogą być zaparcia, jakieś biegunki, ciąża i chyba przede wszystkim w tym wypadku poród, jedzenie ostrych rzeczy, zła dieta, alkohol i dużo siedzenia... Tutaj możecie poczytać więcej, jak leczyć, jakie objawy itd. http://www.chirurgia-proktologia.rzeszow.pl/zabiegi-i-choroby/hemoroidy/

Hemoroidy pomocy!

21 lip 2015 - 17:56:04

Moja Mama używała czopków, na początku pomagały, później już nie.
Od jakiegoś czasu robi nasiadówki tj,do letniej wody dodaje wywar z kory dębu lub kasztanowca, rumianek, szałwie. Ma też naturalne maści o działaniu przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym.

W późniejszym stadium lepiej udać się do lekarza. Nie jest to komfortowa czy przyjemna wizyta, ale czasami nie ma po co zwlekać, bo tylko sami sobie robimy krzywdę

Hemoroidy pomocy!

21 lip 2015 - 18:00:41

na hemoroidy dobre są tabletki diohespan max, diosminex itp 2 tabletki 3 razy dziennie i tak przez tydzień a potem 1 tabletka 3 razy dziennie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Które zabiegi w spa skuteczne?