Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

13 lut 2015 - 10:03:28

problem narasta w upalne dni ale zima tez jest widoczny . Nie pomagają specyfiki z apteki, juz zaczęłam nawet stosować te dla panów z nadzieją że mocniej działają ale też nic... macie swoje patenty?

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 08:27:50

Mój bliski kolega ma ten sam problem , pytanie czy tylko pocisz się czy jest to problem nadpotliwości ? bo to już dolegliwość

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 09:06:58

Ja też miałam problem z nadmiernym poceniem się i pomógł mi Bloker z Ziaji. Cudowny specyfik :)

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 09:35:37

Ja tez miałam duży problem z poceniem sie pod pachami, zero wysiłku a ja miałam plamy jak koła od roweru:/ najpierw miałam jakaś miksturę z apteki co nie pomagała, potem kupiłam etiaxil i mi pomógł, zero potu:) teraz sporadycznie bardzo rzadko używam bloker z ziaji. Od tamtego czasu juz sie nie pocę tak jak kiedyś:)

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 09:37:23

Mi bloker z Ziaji nie pomógł wcale, zadziałał dopiero Etiaxil. Pytanie jeszcze, czy masz problem z nadmiernym poceniem się pod pachami, czy na całym ciele. Na całe jest podobno jakiś żel do mycia, ale nie pamiętam nazwy i nie stosowałam.

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 09:54:38

tylko i wylacznie Etiaxil dostepny w aptece ale poszukaj bo ceny sa od 23 do 56 zl za buteleczke .

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 10:05:11

jak się używa blokera zgodnie z z tym co jest napisane na buteleczce to zadziała.
można się zgłosić do lekarza jeśli za dużo się pocisz. nieraz przechodzi to z wiekiem.
a jeśli chodzi o kosmetyki z drogerii to ja używam antyperspirantu w kulce z fa 96H i takiego samego antyperspirantu w spreju na to.

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 10:09:17

Spróbuj najpierw Blokera, bo jeśli dobrze pamiętam cenowo wychodzi to mniej więcej tak: Bloker - ok 10zl/60ml, Etiaxil (nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu kupowałam) - 36-40zł/12ml. A na mnie oba działają pratycznie tak samo, z tym, że Etiaxil podrażniał mi skórę

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 10:19:46

radzę ograniczyc kawę, bo kawa wydziela adrenaline ktora podnosi cisnienie krwi i nastepuje potliwosc

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 11:09:28

mi pomogl antidral.

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

16 lut 2015 - 11:17:57

perspi-block super :)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

19 lut 2015 - 21:25:40

tez ziaja bloker,jest super i kosztuje 7-8 zl

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

19 lut 2015 - 21:34:32

ja po ziaji śmierdziałam jak jakiś cap za to uratował mnie antidral

Ratunku pocę się :(((((((((((((((

22 lut 2015 - 20:28:36

Blokery stosowałam ale to nie rozwiązuje problemu, myslę że mój problem to coś więcej niż zwykłe pocenie się, moja mama non stop mi gada bym coś z tym zrobiła i poszła do lekarza, ale co to da? są jeszcze różne zabiegi laserowe ale trochę się boję i nie wiem jaki będzie efekt?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Utrata przytomności - Omdlenie