Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ból kolana

06 lip 2014 - 14:52:54

Witajcie.

Od roku zmagam się z przykrym bólem kolana, czuję w nim też mokro,a w wilgotne dni nie potrafię wytrzymac bólu. Byłam u lekarza wielokrotnie, ale co usłyszałam "Nic tu nie widac". Może ktoś miał coś podobnego i ma jakiś dobry sposób na to kolano? ??

Ból kolana

06 lip 2014 - 14:59:49

Dobre pytanie, kolana bolą mnie od 3 lat, czasem wcale, a czasem tak, ze nie moge wytrzymać. Miałam rtg, pobranie krwi i nic. Obecnie czekam na wizytę u ortopedy

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Ból kolana

29 lip 2014 - 11:44:53

Mnie tylko kilka razy bolały kolana, nie szukałam przyczyn bo nie był to częsty i uciążliwy ból. Ale jeśli w Twoim przypadku ten ból nie będzie ustępował to moim zdaniem warto jest wybrać się do ortopedy. Myślę, że RTG byłoby dobrym pomysłem. Tutaj jest opis takiego badania - http://cenomed.pl/rtg/. Najważniejsze to nie lekceważyć tego bólu. Pozdrawiam :)

Ból kolana

29 lip 2014 - 11:57:49

Byłaś u lekarza rodzinnego czy ortopedy? Bo to duża różnica.

Ból kolana

29 lip 2014 - 12:15:38

na rtg nie widać wielu zmian takich jak np uszkodzenie łąkotek.jedynym takim badaniem może być MRI.
powinnaś wybrać się do dobrego ortopedy najlepiej prywatnie.

Ból kolana

29 lip 2014 - 12:17:03

moze jestes meteopatą ?:)

Ból kolana

29 lip 2014 - 12:20:35

Mój tata miał coś podobnego, okazało się ze wylał mu sie jakiś płyn w kolanie. Poszedł do lekarza, który zrobil przeswietlenie a nastepnie skierowanie na rehabilitacje :)lekarz

Ból kolana

16 sie 2014 - 16:04:57

Jeśli lekarz nic nie widział , to może potrzebujesz tylko wzmocnić kolana . Miałam podobna sytuację , pobrałam przez 3 miesiące suplement z dużą zawartością kolagenu . Zregenerowała mi się chrząstka i przy okazji wzmocniły mięśnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-26 17:47 przez Granolla.

Ból kolana

24 sie 2014 - 18:07:34

Ja właśnie z podobną dolegliwością udałam się do lekarza i przypisał mi 4flex. Po 2 miesiącach stosowania ból zelżał.

Ból kolana

24 sie 2014 - 18:19:55

U mnie było tak, że lekarz chirurg ortopeda z NFZ nic nie widział, na RTG też nie. Jak poszłam do prywatnego, jeden rzut na zdjęcie i diagnoza poprawnie postawiona. Kolana są skomplikowane, ale radze nie oszczędzać iść na konsultacje do prywatnego a na leczenie na NFz (ja tak zrobiłam).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fizjoterapia...