Obecnie rozmawiamy o:

przyczepa campingowa

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:06:41

Od jakiegoś czasu czuje takie jakby kłucie w klatce piersiowej. Nie odczuwam tego cały czas, ale od czasu do czasu zakłuje tak, że aż nie mogę oddechu złapać:/ Dodam, że mam 23 lata, więc jestem młodą osobą. Trochę ten ból zaczyna mnie martwić :(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:15:59

Do lekarza idź, może być wiele przyczyn takiego kłucia i zaniechanie konsultacji lekarskiej może być groźne dla życia i zdrowia.

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:21:56

też tak mam, od czasu do czasu tak mnie zakłuje że aż nie mogę oddechu złapać ... a ciągle zwlekam na wizytę u lekarza..

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:39:35

Dziewczyny, nie wszystkie kłucia w klatce wymagają natychmiastowej wizyty u lekarza, ale pamiętajcie, że nie warto zwlekać jeśli takim kłuciom czy bólom towarzyszą uczucia duszności, gorączka i taki dziwny świszczący oddech to trzeba jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Tyle wiem z autopsji, bo wzywałam do pewnej osoby karetkę pogotowia z takimi objawami.
Często też wydaję się, że to ból w klatce piersiowej, a wcale nie taka musi być przyczyna, bo bywa i tak, że to bóle od kręgosłupa tak promieniują. Namawiam więc do konsultacji lekarskich, bo czasami lepiej iść i dowiedzieć się, że się trochę spanikowało niż zareagować zbyt późno.

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:44:51

Ja też tak mam

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:47:12

mi na myśl przychodzą nerwobóle sama mam takie jak się denerwuję to po jakimś czasie odczuwam w ten sposób tego skutki:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:47:17

za momencik do Was dołączę z tymi kłuciami jak dowiem się o jeszcze większej liczbie osób odczuwających to ...

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:48:11

palisz papierosy? ja tak miałam, jak paliłam... a jak przestałam to przeszło ;)

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:52:23

Mogą to być nerwobóle, może być coś od kręgosłupa, może być pewnie wiele różnych diagnoz jeszcze. W którym miejscu dokładnie odczuwasz ten ból, potrafisz go zlokalizować? Jak zaczyna Cię to martwić to już jest najlepszy moment, żeby iść do lekarza ;)

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:53:03

Cytat
edekzkrainykredek2
mi na myśl przychodzą nerwobóle sama mam takie jak się denerwuję to po jakimś czasie odczuwam w ten sposób tego skutki:)
Miałam takie bóle, jeszcze w liceum, jak skończyłam szkołę, momentalnie ustąpiły - teraz, z upływem czasu, wiem, że to były właśnie nerwobóle - , przed samą maturą wylądowałam na pogotowiu, strasznie miałam stresującą szkołę ;)

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:54:02

Ja miałam to samo ostatnio. To od stresu jest, lekarz przepisał mi no spe ;p

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:55:48

Witam,
to może być również zapalenie mięśni międzyżbrowych.
Miałam tak kilka lat temu, byłam u lekarza - przepisał magnez z witaminami i przeciwbólowy. Po kilku dniach przeszło. Nerwobóle również mogą być przyczyną kłócia, tak samo od kręgosłupa. Ni mana co czekać, tylko odwiedź lekarza. Pozdrawiam

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 08:56:34

czasem są słabsze czasem silniejsze chyba zależy od stresu:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 09:04:46

Autorko i jak ? Jakie decyzje ? Obstawiasz nerwobóle czy może jednak skusisz się na wizytę u lekarza ?

Kłucie w klatce piersiowej :/

13 maj 2014 - 09:11:50

Chyba na wszelki wypadek wybiorę się do lekarza, przezorny zawsze ubezpieczony.

Nie palę papierosów, więc to nie to. Muszę zwrócić uwagę na to, czy te bóle połączone są ze stresem, być może tutaj tkwi problem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Detocell - opinie