Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DENTYSTA KRAKÓW

06 kwi 2014 - 18:39:41

Witam!

Dziewczyny, jakiego dentystę polecacie w Krakowie? Ukruszyło mi się pół zęba i prędko muszę iść do stomatologa;/ proszę o rady! Będę też wdzięczna za dodanie, czy byłyście prywatnie (jak tak, to ile bierze), czy na fundusz; pozdrawiam!

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

24 cze 2014 - 11:11:32

ja do dentysty tylko prywatnie. Bo zależy mi na tym, żeby wszystko było jak najlepiej zrobione, a niestety mi się zdarzało, że na fundusz te plomby nie były zbyt dobrej jakości. Jeśli chodzi o dobre gabinety to ja ci mogę polecić Galerię Uśmiechu, na starowiślnej, bardzo dobry gabinet

DENTYSTA KRAKÓW

23 paź 2014 - 11:31:15

tak Galeria Uśmiechu to najlepszy gabinet, w jakim i ja byłam. Ale od jakiegoś czasu mają inną lokalizację teraz są w Grzegórzki Park na Francesco Nullo 42. Nowy gabinet i lokalizacja bardzo mi się podoba.

DENTYSTA KRAKÓW

01 lis 2014 - 18:12:49

Odradzam dentystów. Spotkałem się z wieloma opiniami, gdzie dentysta to tak jakby pierwszy stopień. Lepiej udać się do ortodonty. Oni mają większe doświadczenie, czym samym dobrze wykonują swoją robotę. ;). W Krakowie znam jednego z lepszych na ul. Masarskiej 9/2 Ortodontica ( http://ortodontica.pl/ ) .

DENTYSTA KRAKÓW

01 lis 2014 - 18:24:01

Cytat
kaamil132
Odradzam dentystów. Spotkałem się z wieloma opiniami, gdzie dentysta to tak jakby pierwszy stopień. Lepiej udać się do ortodonty. Oni mają większe doświadczenie, czym samym dobrze wykonują swoją robotę. ;). W Krakowie znam jednego z lepszych na ul. Masarskiej 9/2 Ortodontica ( http://ortodontica.pl/ ) .

Ortodoncja to specjalizacja w zakresie korekty wad zgryzu. Ortodonci nie zajmują się leczeniem zachowawczym. Jeśli już konkretnie chcesz do 'specjalisty' od 'przyklejania plomb' to szukaj lekarza ze specjalizacją leczenia zachowawczego z endodoncją. Tylko należy zwrócic uwagę że taki lekarz żeby faktycznie coś potrafił to musi być kilka lat po specjalizacji, te 5 lat które spędzają w szpitalach robiąc specki nie uczy ich niczego. Praca na starych materiałach, żadnych nowości, wszystko na materiałach chemoutwardzalnych albo amalgamatowych, bo tylko te mają dostępne. Pracowałam z kilkudziesięcioma lekarzami z których część właśnie robiła specjalizacje i nigdy w życiu nie usiadłabym do nich na fotel.

Mam 2 zaufanych lekarzy(bez specjalizacji), wiem jak pracują i co robią. Tylko u tej dwójki bez żadnych obaw mogę otworzyć buzię.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

02 lis 2014 - 13:46:42

no ale czasem pomoc dentysty też jest wskazana, nie można całkiem z nich zrezygnować. Najlepiej jest się wybrać do takiego gabinetu jak dental Services, gdzie jest kompleksowe leczenie.

DENTYSTA KRAKÓW

02 lis 2014 - 14:31:03

Cytat
Free_man
ja do dentysty tylko prywatnie. Bo zależy mi na tym, żeby wszystko było jak najlepiej zrobione, a niestety mi się zdarzało, że na fundusz te plomby nie były zbyt dobrej jakości. Jeśli chodzi o dobre gabinety to ja ci mogę polecić Galerię Uśmiechu, na starowiślnej, bardzo dobry gabinet

POLECAM Galerię Uśmiechu. Robiłam tam implant i jestem mega zadowolona z obsługi i jakości. Rzecz jasna za jakość się płaci ;)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

06 lip 2015 - 08:58:41

Też do nich chodzę, a teraz odkąd zmienili siedzibę na Francesco Nullo 42 to w ogóle nie czuję, że jestem u dentysty. Jest pięknie, jest miło, ale i tak najważniejsze, że można się do nich zgłosić z każdym problemem i na pewno pomogą.

DENTYSTA KRAKÓW

27 wrz 2015 - 10:09:07

ja chodze do dr Cichonia! uśmiechnięty, pozbyłam się u niego fobii strachu przed dentystą, generalnie bardzo się cieszę ze jego znalazłam!

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

28 wrz 2015 - 16:13:04

Ja jeszcze w Krakowie u dentysty nie byłam, bo mieszkam to od paru tygodni dopiero, ale stwierdziłam, że lepiej znaleźć już go wcześniej, tak by potem nie płakać, że mam jakiegoś "trefnego". Zrobiłam więc rozeznanie i większość ludzi poleca mi ten gabinet: http://www.dental4you.pl/endodoncja.php. Podobno bardzo mili ludzie i "bezbolesne" wizyty! :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

12 lis 2015 - 10:32:13

Witam serdecznie,

Poszukuje dobrego dentysty - implantologa w Krakowie, znalazłam tego - implant kraków, ale nie wiem, czy można mu zaufać, czy ktoś leczy się w tym gabinecie?

DENTYSTA KRAKÓW

12 lis 2015 - 11:15:57

Ja również polecam Pana Cichonia. Bardzo sympatyczny dentysta i ma dobre podejście do dzieci.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

12 lis 2015 - 14:32:37

A powiedzcie jeszcze jednego dentystę znalazłam - kraków stomatolog, co sądzicie o nim? W sumie chyba zaufam Panu Cichoniowi ma dobre opnie, a mogę tam zrobić implanty?

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

DENTYSTA KRAKÓW

25 lis 2015 - 15:58:16

Witajcie, szukam dobrego specjalisty, który bezboleśnie wykona mi leczenie kanałowe warszawa jest miastem mojego zamieszkania od niedawna i jeszcze nie wiem, gdzie warto iść, a kogo unikać, będę wdzięczna za pomoc.

DENTYSTA KRAKÓW

10 gru 2015 - 18:53:47

a Stomatologia Cichoń? Dr Cichoń to naprawdę wysokiej klasy specjalista - moje dzieci dzięki niemu nie boją się wizyt, bólu i nie płaczą. jak wchodzą tak wychodzą uśmiechnięte. warto nie tylko ze względu na atmosferę ale też jakość usług

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Endokrynolog-jaki?