Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prywatna opieka medyczna

29 mar 2014 - 15:17:54

chcę wykupić sobie prywatną kompleksową opiekę medyczną, ale nie wiem gdzie. możecie coś polecić?

prywatna opieka medyczna

29 mar 2014 - 15:27:36

ja mam z PZU płacę 80 zł miesięcznie i mam ful pakiet, razem z ginekologiem i opieką prenatalną, czekam na wizytę u specjalisty do 5 dni, PolMed polecam.

prywatna opieka medyczna

29 mar 2014 - 15:29:46

LUXMED pakiet roczny 760 zł

prywatna opieka medyczna

29 mar 2014 - 15:32:50

Opłaca się. Można kupić w PZU albo Medicover.

prywatna opieka medyczna

30 mar 2014 - 14:28:21

Ja zdecydowanie polecam Lux Med. Ja mam akurat pakiet Dąb ale można dowolnie wybierać w zależności od potrzeb (jedne pakiety są ze zniżkami, inne mają kompleksowy opłacony pakiet). Szczególnie przekonałam się do tej firmy parę miesięcy temu kiedy poszłam państwowo do internisty, który przepisał mi zły antybiotyk i męczyłam się z zapaleniem oskrzeli. Po 5 dniach nie działania antybiotyku pojechałam na ostry dyżur na Racławickiej. Świetnie się mną zajęli i bardzo usprawnili system zapisów dzięki czemu czekałam przed gabinetem tylko 10 minut w okresie, gdzie były tam tłumy chorych!

prywatna opieka medyczna

16 lip 2014 - 12:09:51

Enel-med, polecam, natomiast Luxmed zdecydowanie odradzam.

prywatna opieka medyczna

16 lip 2014 - 12:13:46

Ja polecam LUXMED :)

prywatna opieka medyczna

16 lip 2014 - 21:21:37

ja tez długo szukałam jednak zdecydowałam się na lux med, a Ty jaki masz tam pakiet??

prywatna opieka medyczna

16 lip 2014 - 21:27:02

ja mam w PZU 80 zł miesięcznie, mam wszystkich specjalistów w pakiecie, rehabilitację, badania usg itp.
Chodzę do Polmedu, polecam

prywatna opieka medyczna

21 lip 2014 - 20:53:01

ja swój moje polecić, korzystałam już pare razy i jak na razie lux med sprawdza się ok, dużo lepiej niż państwowe wizyty:)

prywatna opieka medyczna

01 sie 2014 - 13:17:49

Ja posiadam pakiet medyczny w Agro Medica http://agromedica24.pl/
I jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy.
Szybki dostęp do wielu lekarzy specjalistów, ponad 1200 placówek w całym kraju.
Polecam !!

prywatna opieka medyczna

11 sie 2014 - 22:21:07

Może nie całkiem w temacie, ale jest możliwość bezpłatnego przebadania lekarskiego i sprawdzenia poziomu markerów.

"Lekarz medycyny informuje kobiety w wieku 18 – 35 lat o możliwości odbycia badania lekarskiego oraz nieinwazyjnego oznaczenia trzech markerów nowotworowych (z grupy nowotworów układu rozrodczego). Badania prowadzone są w ramach projektu naukowego przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Udział w badaniach jest bezpłatny.
W badaniach udział wziąć mogą:
*zdrowe kobiety, które przyjmują obecnie antykoncepcję hormonalną oraz nie chorowały nigdy na schorzenia nowotworowe a w rodzinie (u wstępnych) nie było stwierdzonych nowotworów ginekologicznych.
*zdrowe kobiety, które nie stosują i nigdy nie stosowały antykoncepcji hormonalnej oraz nie chorowały nigdy na schorzenia nowotworowe a w rodzinie (u wstępnych) nie było stwierdzonych nowotworów ginekologicznych.
Badanie lekarskie oraz oznaczenia markerów mają miejsce w Warszawie. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.
Zgłoszeń proszę dokonywać na adres mailowy: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) "

prywatna opieka medyczna

22 sie 2014 - 20:13:00

ja tez polecam lux med, sprawdzil sie u mnie w stup rocentach i wydaje mi sie ze ma najszerszy zakres opieki medycznej

prywatna opieka medyczna

21 wrz 2014 - 21:52:29

zakres to chyba zależy od pakietu jaki posiadasz, ja mam pakiet w lux medzie dość spory ale i tak za pewne usługi muszę płacić 50%, ale dobre i to bo to na dętystę, który wszedzie zawsze jest drogi

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 4/5

prywatna opieka medyczna

17 gru 2014 - 21:52:23

W Noble Medicine w Warszawie - w razie potrzeby będziesz miała profesjonalną pomoc.W kwestii chorób wewnętrznych bardzo dobra jest prof. Życińska http://noblemedicine.pl/k-zycinska/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stany lękowe...pomóżcie :(