Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:04:32

pod prawą pachą mam powiększone węzły chłonne (tak mi się przynajmniej wydaje)zrobiły mi się 3 guzki które bolą przy dotykaniu, odnoszeniu ręki do góry. co to może być? w necie naczytałam się to to może być rak, itd :(
miała któraś? to może być od zawiania?

dołączam zdjęcia prze praszam za jakosc robione na szybko





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-27 20:05 przez kinia7x.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:08:28

Nieciekawie to wygląda, ale powiększone węzły chłonne to nie od razu rak. Jest wiele innych chorób objawiających się w ten sposób. Aczkolwiek czym prędzej wybrałabym się do lekarza.

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:11:22

jestem obecnie w uk a wiadomo jak to tutaj - paracetamol na wszystko więc kiepsko z lekarzami

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:12:21

skąd w ogóle wiesz że to węzły chłonne? idź do lekarza to ci powie co to jest i nie panikuj, bo koleżanka kiedyś miała coś takiego gdy spóźniał jej się okres, chyba od hormonów, dostała okres, zniknęło. także to nie musi być żaden rak.

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:12:36

Dokładnie.Poza tym rak nie boli.Dopiero w koncowej fazie choroby.To może byc 500 innych schorzeń.Lepiej udac sie do lekarza rodzinnego.

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:13:03

Bez przesady bolace guzki są raczej nie groźne. To pewnie jakas infekcja bakteryjna bądź wirusowa w organizmie. Skonsultuj to z internistą.

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:13:16

Kobieto do lekarza marsz! Wygląda to dośc powanie.
Ja tez mam guzki,ale tylko przed okresem i lekarz powiedzial,że to normalne.Po miesiączce zaraz znikaja...

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:13:44

mi to wygląda na syfki a nie węzły. za czerwone to jest

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:15:31

a czym golisz pachy? mi sie takie jedno zrobilo jak wrastał mi włosek i depilowałam sie kremem. po paru dniach znikło.. to taki stan zapalny chyba..

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:17:19

moja ciocia tak kiedyś miała, a zrobiło się jej tak jak wydepilowała a zaraz po tym użyła dezodorantu w kulce jakiejś nieznanej firmy. idź jak najprędzej do lekarza.

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:18:57

A nie byłaś ostatnio przeziebiona? Rak to prawda nie boli. Ale powinnas isc do lekarza aby Tobie przepisal lekarstwa. Spokojnie. Moze to tez byc od zmiany dezodorantu. Ale takie gdybanie to nie leczenie!

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:22:40

ja równiez.. na Twoim miejscu poszlam bym do lekarza. Z wezłami chłonnymi mam problem od dawna tylko na szyji .. z nimi to jest tak jak tzw.zimnem.. jak juz raz wyskoczy to bedzie sie pokazywalo co jakis czas.. i tak wlasnie jest u mnie , wystarczy ze dostanie mi sie troche wiatru i juz na szyji robią się guzki, z pachami tez mialam z tym że jak za pozno poszlam do lekarza z tymi na szyji to pojawily sie pod pachami, ale byly mniejsze niz Twoje. Mi czesto temu towarzyszyly gorączka, aczkolwiek nie zawsze.. Dlatego jak napredzej do lekarza..

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:25:53

Miałam to samo. To może być od golenia nawet, tak mi lekarz powiedział. Niestety miałam wycinane chirurgicznie, bo się tak powiększyły, że strasznie bolało.

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:35:59

Ale gdzie wy patrzycie ;p przecież to czerwone to podrazniona skóra a w środku jest węzeł chłonny i widać guzki

pomocy węzły pachwowe !! :(

27 sty 2014 - 20:40:08

Moja koleżanka miała to samo na szyji dokładnie to samo- nie miała żadnego raka tylko po prostu PRZEZIĘBIONY węzeł chłonny ...
dostała kurację antybiotykową.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aparatki - pomocy!