Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:38:44

dziewczyny nie wiem co sie ze mna dzieje ciagle czuje sie zmeczona jakbym wcale nie spala ,a staram sie wysypiac spie 7-8 godzin.Mam dosyc meczaca fizycznie prace i duzo obowiazkow w domu ale mimo wszystko uwazam ,ze nie powinnam sie czuc az taka przemeczona.Budze sie rano po przespanych 8 godzinach,jakbym w ogole nie spala ,mam blada cere i podkrazone oczy ,boli mnie glowa i najchetniej wrocilabym do lozka i tak walcze z tym zmeczeniem caly dzien ,nie moge sie na niczym skupic ,jestem roztargiona,zapominam o wazych rzeczach,szybko sie denerwuje ,mam tego dosc ,co mi moze dolegac ? zastanawiam sie nad wizyta u lekarza.

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:42:51

a jak się odżywiasz? pijesz dużo? często pijesz kawę?

myślę, że to brak witamin i pierwiastków, zrób morfologię, pokaże czy nie masz np. za mało żelaza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-07 20:43 przez corkachaosu.

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:43:09

ja bym zrobiła badania krwi, każdy lekarz Ci je zaleci;) a na pobudzenie polecam guaranę z magnezem w tabletkach:)

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:43:22

zrób badania poziomu hormonów tarczycy TSH Ft3 Ft4

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:43:46

widzę że nie jestem sama.. niestety od przestawienia czasu mam to samo... ;/ nie dość że doskwiera mi zmęczenie to jeszcze nie mogę się zmobilizować aby coś zrobić.. głowa tak samo mi pęka.. ciągle jestem zła

może to tylko przejściowe, jesienna pogoda też dużo znaczy..

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:43:46

Mam to samo. Ciągle jestem zmęczona, chce mi się spać i ziewam.Nie wiem jak sobie z tym poradzić.

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:45:23

Idź do lekarza i to szybko, ciągłe zmęczenie jest jednym z objawów chorej tarczycy =[

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:45:32

a towarzyszy temu jakiś ból głowy?nudności? pękanie kącików ust? suche włosy? drżenia rąk? igiełki jakieś bolesne w stopach? w dłoniach? świąd skóry? łamliwe paznokcie bez połysku? uczucie zimna i ubieranie o przesady na cebulkę? obfite miesiączki może? cos mniej więcej z tego? :)

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:45:40

Chętnie się dowiem, bo mam podobnie. Bywają takie dni kiedy chodzę otępiała, w ogóle nie myślę i nie jestem w stanie nic zrobić. Też mam dość wyczerpującą pracę, ale staram się wysypiać. Dodatkowo śpię po pracy, a mimo to o 21 już mi się oczy same zamykają. Mam tak od kilku miesięcy, bo wcześniej wszystko było w porządku.

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:45:57

Ja jak byłam ciągle zmęczona i bez sił to okazało się że mam anemie. Proponuje zrobić badanie krwi.A może to tarczyca? Bez wizyty u lekarza na pewno nic nie zdziałasz.

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:46:01

ja też tak mam, ale jestem w ciąży :) jest taka możliwość?:)

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:46:12

ja tez tak miałam niedawno, ale okazało sie,ze orgaznim moj potrzebuje 6-7h snu a ja po 8-9 bylam taka przymulona, tez mam prace fizyczna ale wydaje mi sie,ze to zalezy od wyspania, tego czy jestes często nerwowa i odzywianie.. ja zauwazylam,ze jak jadlam tluste rzeczy szybciej bylam zmeczona niz teraz :)

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:47:36

ja zmęczonym polecam badanie tarczycy -

ja jeszcze do tego chodziłam kompletnie rozkojarzona, jakbym była zakochana ;)

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:47:54

Cytat
niebieskikot
a towarzyszy temu jakiś ból głowy?nudności? pękanie kącików ust? suche włosy? drżenia rąk? igiełki jakieś bolesne w stopach? w dłoniach? świąd skóry? łamliwe paznokcie bez połysku? uczucie zimna i ubieranie o przesady na cebulkę? obfite miesiączki może? cos mniej więcej z tego? :)
bol glowy ,nudosci ,dziwny posmak w ustach,sucha skora ,czerwone plamy na skorze i bol gardla od dluzszego czasu.

jestem ciagle zmeczona

07 lis 2013 - 20:48:43

Cytat
ivaa15
ja tez tak miałam niedawno, ale okazało sie,ze orgaznim moj potrzebuje 6-7h snu a ja po 8-9 bylam taka przymulona, tez mam prace fizyczna ale wydaje mi sie,ze to zalezy od wyspania, tego czy jestes często nerwowa i odzywianie.. ja zauwazylam,ze jak jadlam tluste rzeczy szybciej bylam zmeczona niz teraz :)

Gdzieś już słyszałam, że po za długim spaniu jest się zmęczonym. Sama tak mam, jak odsypiam podróż czy nocną pracę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomysł na czołówkę studniówkową