Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

14 minut temu

Sklep internetowy

58 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odbijanie po każdym posiłku

01 paź 2013 - 11:59:11

Od kilku dni po zjedzeniu słodkiego bądź wypiciu mleka czułam sam kwas w ustach. Wczoraj również ale cały dzień i dziś też odbija mi się. Nie ważne czy zjem coś czy nie, czy napije sie wody czy herbaty wciaż mi się odbija takim pustym powietrzem. . Wczoraj również pobolewał mnie brzuch na dole tak jak przed okresem (a jestem 3 dni po).
Może któraś z was tak miała?

Odbijanie po każdym posiłku

01 paź 2013 - 12:01:21

może masz zgagę?

Odbijanie po każdym posiłku

01 paź 2013 - 12:02:18

to się nazywa zgaga, widocznie coś zjadłaś albo tak już będziesz miała;/

Odbijanie po każdym posiłku

01 paź 2013 - 12:05:55

Chyba to zgaga. Często to się pojawia w pewnym wieku - moja koleżanka coś takiego zaczeła mieć na początku studiów i niestety od 5 lat się z tym zmaga. To znaczy ma na to jakieś leki ale kluczowa jest dieta. Jak na prawdę się jej pilnuje to problem praktycznie znika, ale wystarczy że zje kawałek czekolady i już odbijanie wraca. U ciebie może to jakieś przejściowe, musisz udać się do lekarza koniecznie

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

Odbijanie po każdym posiłku

01 paź 2013 - 12:12:52

kup ortanol max jest najlepszy

Odbijanie po każdym posiłku

01 paź 2013 - 12:13:34

kurcze myślałam ze samo przejdzie:(

Odbijanie po każdym posiłku

02 paź 2013 - 06:58:31

A jak Ci ta dolegliwość "sama nie przejdzie" do pójdź do lekarza bo błahe, z pozoru, odbijanie może mieć przyczynę w bardzo poważnych dolegliwościach.

Odbijanie po każdym posiłku

02 paź 2013 - 07:31:25

Idź do lekarza bo te bóle to mogą też świadczyć o wrzodach.

Odbijanie po każdym posiłku

15 paź 2013 - 09:42:42

Szanowni Państwo,

u pacjentów skarżących się na dolegliwości związane z układem trawiennym w ramach diagnostyki często wykonuje się badanie endoskopowe. Pozwala ono lekarzowi dokładnie obejrzeć poszczególne organy od wewnątrz. W razie potrzeby można podczas niego także pobrać wycinki do analizy histopatologicznej czy usunąć polipy. Badanie polega na wprowadzeniu do organizmu pacjenta rurki o średnicy zaledwie kilku milimetrów, zakończonej miniaturową kamerą z lampą. To urządzenie przetwarza obraz i przesyła go następnie do monitora. Aby obejrzeć górny odcinek przewodu pokarmowego przeprowadza się gastroskopię, natomiast dolny odcinek bada się podczas kolonoskopii. W szczególności badanie kolonoskopowe może wywoływać u pacjenta dyskomfort lub ból, dlatego obecnie wykonuje się je zwykle w znieczuleniu ogólnym.

Zespół poznańskiego Szpitala Med Polonia

Odbijanie po każdym posiłku

15 paź 2013 - 09:54:10

przejdz na diete , czyli zero owocow, gotowane miesko bez ostrych przypraw, zero smazonych potraw wszystko lekko strawne, zero gazowanego i fast foodow, chipsow itp. . zrob sobie test na obecnosc helicobacter i jesli jest to kuracja antybiotykowa i po klopocie z zoladkiem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-15 09:55 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Odbijanie po każdym posiłku

15 paź 2013 - 10:04:18

źle się odżywiasz i być może nie trawisz laktozy. Odstaw mleko, zmień sposób żywienia, zrezygnuj z kawy i herbaty na jakiś czas i zobaczysz, czy coś się zmieni

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rak mózgu?