Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:14:48

czesc mam takie pytanie do Was, czy miejac 20 lat mozna miec 3 migdał? w dodatku jest on zaropiały... ktos miał?

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:17:58

Trzeba iść i wyciąć... Mój kuzyn miał 26 lat jak wycinał ;)

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:19:58

trzeci migdał miał?bo slyszalam, zemale dzieci tylko mają i jestem przerazona juz!! bo nie wiem co myslec! wlasnie mam 19 czerwca wizyte na wycięcie a mozesz powiedziec czy zostawał na noc czy odrazu go wypisali po zbaiegu?

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:23:19

Ja miałam w wieku 4 lat wycinany trzeci migdał, ale odrósł mi (a mam 21 lat)

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:28:12

On miał dość duże problemy po zabiegu... Został na noc, a później jak go wypuścili miał krwotoki z tego migdała, wymiotował krwią itp. Później spędził w szpitalu tydzień, aż go wypuścili. Ogólnie będziesz musiała jeść lody i jakieś zmiksowane jedzenie, jogurty bo nic innego nie przełkniesz. Mój kuzyn był dość gruby ważył około 90kg, a po "kuracji migdałowej" - tak śmiejemy się z tego teraz w rodzinie, schudł 15kg :P

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:35:05

oczywiście, że tak. moja koleżanka ma 19 lat i też ma trzeci migdał

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:40:23

mój brat ma 27 i też ma trzeciego migdała

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:46:45

Cytat
Andzia_1111
On miał dość duże problemy po zabiegu... Został na noc, a później jak go wypuścili miał krwotoki z tego migdała, wymiotował krwią itp. Później spędził w szpitalu tydzień, aż go wypuścili. Ogólnie będziesz musiała jeść lody i jakieś zmiksowane jedzenie, jogurty bo nic innego nie przełkniesz. Mój kuzyn był dość gruby ważył około 90kg, a po "kuracji migdałowej" - tak śmiejemy się z tego teraz w rodzinie, schudł 15kg :P
oo nie! boje sie;( a trzeba go usuwac? chyba trzeba skoro jest zaropiały?;(

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:48:30

moja ciocia ma 50 lat i musiałam mieć rok temu wycięty 3 migdał bo ciągle chorowała .. zostawią cie na 2 lub 3 dni tak jak mnie :)

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:53:08

myślę, że mozna mieć, skoro jako dziecko się go nie wycięło... ja miałam 12 lat jak mi wycinali i to już było dosyć późno.

Cytat
alochaaaaa
Cytat
Andzia_1111
On miał dość duże problemy po zabiegu... Został na noc, a później jak go wypuścili miał krwotoki z tego migdała, wymiotował krwią itp. Później spędził w szpitalu tydzień, aż go wypuścili. Ogólnie będziesz musiała jeść lody i jakieś zmiksowane jedzenie, jogurty bo nic innego nie przełkniesz. Mój kuzyn był dość gruby ważył około 90kg, a po "kuracji migdałowej" - tak śmiejemy się z tego teraz w rodzinie, schudł 15kg :P
oo nie! boje sie;( a trzeba go usuwac? chyba trzeba skoro jest zaropiały?;(

nawet nie żartuj, że chcesz go sobie zostawić? Biegiem do lekarza! Nie każdy będzie miał takie przejścia, koleżanka Cię trochę nastraszyła ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-03 10:55 przez dagoos86.

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 10:58:21

i tak sie boje:( no na wyciecie czekam juz pół roku ;( wizyta juz 19 czerwca ::) a jest tak zaropialy, ze czasem sliny polknac nie moge i mi niedobrze :O

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 12:00:41

Cytat
alochaaaaa
i tak sie boje:( no na wyciecie czekam juz pół roku ;( wizyta juz 19 czerwca ::) a jest tak zaropialy, ze czasem sliny polknac nie moge i mi niedobrze :O

Spokojnie :) on był jakims specjalnym przypadkiem chyba :D Przez migdała możesz więcej i częściej chorowac... Zapewne też chrapiesz ;) Każdy inaczej to przechodzi może Ty akurat będziesz mieć wszystko ok :)

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 12:03:36

chrapie jak dzik ponoć ;-(

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 12:07:20

To, że będzie troche bolalo i będziesz musiala jesc przez slomke jest pewne bo garglo bedzie opuchniete ;) a reszta powinna byc ok. Moj brat tez mial, ale jak mial 12 lat wiec nic mu nie bylo i cieszyl sie bo rodzice w zimie pozwalali mu jesc lody :D

ktoś miał w podobnym wieku?

03 cze 2013 - 12:11:19

hehe dobry brat :D a ja tak sobie lody lubie wiec lipa;-p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! Pilne! Migracja kolczyka?