Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

operacja oczu

10 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

08 lut 2017 - 18:52:35

Żylaki i pajączki są zasadniczo niemiłą dolegliwością.

Jest na rynku dziesiątki farmaceutyków dających sposobność, aby ograniczać tego charakteru choróbsko.

Maść przeciw-żylakowa o nazwie VARIVE to broń na między innymi złagodzenie objawów złego samopoczucia przy żylakach oraz zapobieganie tworzenia się skrzepów krwi.

Wyciąg z propolisu oraz żywica cedrowa to faktycznie fenomenalne związki.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

08 lut 2017 - 19:22:18

jeszcze moge polecic rajstopy gatta antyzylakowe



niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

01 cze 2017 - 07:15:39

Widziałam te rajstropy i w sumie jest to fajna opcja jeśli chodzi o profilaktykę ale nie wiem czy pomogą jak żylaki są już w formie rozwiniętej oraz są spore.... :(
Mam pytanieMianowicie czy słyszałyście może o metodzie klejenia żylaków Venaseal? Moja mama sie nad tym zastanawia. Czy zabieg daje trwałe efekty?

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

18 lip 2017 - 16:03:26

Metoda Venaseal jest świetna! Moja mama tym sposobem wyleczyła się z żylaków, a zabieg miała około rok temu w Warszawskim Lux Medzie. Mówiła, że nic nie bolało i właściwie godzinę po zabiegu już normalnie chodziła, nie musiała nosić uciskowych pończoch, a efekty były widoczne praktycznie odrazu.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

18 lip 2017 - 16:07:12

Cytat
NinaKowalska
Metoda Venaseal jest świetna! Moja mama tym sposobem wyleczyła się z żylaków, a zabieg miała około rok temu w Warszawskim Lux Medzie. Mówiła, że nic nie bolało i właściwie godzinę po zabiegu już normalnie chodziła, nie musiała nosić uciskowych pończoch, a efekty były widoczne praktycznie odrazu.
no i znów reklama.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmęczone oczy