Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY! ŻYLAKI !!!

18 mar 2015 - 10:26:46

Ja tu żylakow nawet pajączków nie widzehmm, myslę że panikujesz.
U mnie w rodzinie wszystkie kobiety maja tendencję do zylaków, urodziłam 2 dzieci i byłam pewna że wyjdą, a pojawiły się jedynie wspomniane przez Ciebie "pajączki", które zdecydowanie różnią się od Twoich.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

18 mar 2015 - 10:31:58

To nie są żylaki dziewczyno tylko widoczne żyłki. Jeżeli masz czas, to pozwól sobie codziennie na mini 10-15minutowy relaks w domu z uniesionymi nogami.
Wydaje mi się, że na jakiekolwiek zabiegi jesteś za młoda. A co do wagi 50kg to przesadzasz!!!! Ja ważę 58kg przy wzroście 163cm i uważam, że wyglądam dobrze!
Co do żylaków to słyszałam o metodach oszczykiwania i usuwania- ale więcej na ten temat nie powiem, bo nie wiem.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

01 kwi 2015 - 20:30:38

Moim zdaniem też tutaj jest więcej krzyku niż to warte to nie wygląda na żylaki. Ewentualnie zawsze można się wybrać do iatros w Warszawie (klinika, która takie rzeczy leczy) na konsultacje, ale nie sądzę, że ktoś Ci tam pomoże skoro nie ma za bardzo czego leczyć. Bym miała pod ręką to bym Ci wstawiła zdjęcie mojej babci która miała żylaki od razu byś wyzdrowiała.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

08 maj 2015 - 22:07:37

Problemu żylaków nie należy lekceważyć. Moja mama boryka się z tym problemem i już widzę u siebie, że mnie też to niestety nie ominie. Konsultacja z dobrym specjalistą jest nieunikniona. Ta klinika http://www.chirurgianaczyniowagdansk.pl posiada zespół wykwalifikowanych lekarzy, którzy z pewnością będą wiedzieli, jak zająć się tym problemem. Na stronie można znaleźć więcej szczegółów.:)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

29 maj 2015 - 21:55:17

Dokładnie ja też nie widzę tutaj żylaków więc panika na wyrost. Gdybyś jednak miała wątpliwości leczenie żylaków to nie jest taka trudna sprawa, tutaj masz namiar na klinikę która w kliku miastach działa - http://flebonet.pl/ chociaż nie wiem czy w Twoim przypadku ktoś się podejmie usuwania, czegoś czego nie ma.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

19 cze 2015 - 15:17:19

Zgadzam się, że tego nie można lekceważyć. Niestety później może być już tylko gorzej :( sama mam za sobą już skleroterapię, którą robiłam w klinice Aesthetic Med http://www.aestheticmed.com.pl/choroby-zyl To inaczej ostrzykiwanie pajączków. Efekt jest praktycznie po krótkim czasie (około miesiąca).

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

19 cze 2015 - 15:41:03

Noś rajstopy uciskające.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

16 sie 2015 - 18:42:38

Na pajączki i pierwsze problemy z krążeniem pomoże Diosminex, Diosminex zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia krwionośne. Wpływa na mikrokrążenie, zmniejszając jego zastój. Dzięki temu zmniejsza obrzęki, ból, uczucie ciężkości nóg, zapobiega pękaniu małych naczyń krwionośnych. Wyróżnia się ty, że zawiera zmikronizowaną diosminę, która wchłania się w 70%, podczas gdy w innych preparatach tylko w 20-30 %.





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-16 18:44 przez Expert_Diosminex.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

29 lis 2015 - 19:24:34

Ja polecam zaopatrzyc się w specjalne rajstopy, podkolanówki przeciwzylakowe – one naprawde pomagaja. Przede wszystkim zmiejszają obrzek nóg i sprawiają się, że tak nie męczą. Ja odczułam znaczną różnicę. W sklepie herbakos jest spory wybór. Są rózne rodzaje w zależności od tego jaki jest stopien zaangażowania zylaków.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

28 gru 2015 - 10:51:19

Sprawdź sobie obrzęk limfatyczny - www.drenazlimfatyczny.waw.pl - są specjalne zabiegi, które pomagają z tym walczyć, pomaga również w przypadku żylaków. Rajstopy czy maści to niestety czasem zbyt mało.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

08 sty 2016 - 21:03:48

Hej, ja mam 30 lat i już niestety jakiś czas temu pojawiły się u mnie żylaki na nogach. Stosowałam maści przez 3 miesiące, ale żylaki nie znikały :(
Plus taki że nic nie bolało, bo pewnie maść łagodziła obrzęk i też działała przeciwbólowo. Poszukałam trochę w necie i udałam się do lekarza w Warszawie - choć bardzo się bałam że to operacja i będzie źle wyglądało, albo będę musiała leżeć na L4 długo w domu. Ku mojemu zdziwieniu wszystko udało się ogarnąć w jeden tydzień :) Czyli umówienie wizyty, konsultacja na wizycie z lekarzem i za 2 dni zabieg. Usuwanie żylaków (nie były duże, takie pajączki) trwało około 1,5h, a sam zabieg nic nie boli i po wróciłam do domu i zero leżenia, L4, bez bólu. Jeżeli masz możliwość to idź do lekarza, zabieg nie jest drogi, a w każdym mieście znajdziesz klinikę która się tym zajmuje i szybko Ci pomoże. Ja byłam u nich http://flebonet.pl i mogę polecić jeżeli jesteś z Warszawy.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

15 sty 2016 - 15:41:11

Nie ma co za bardzo wierzyć w te wszystkie leki których na rynku jest cała masa, ale to tylko jakieś suplementy. Leczenie żylaków może się odbywać farmakologicznie ale to lekarz powinien o tym zadecydować, a nie my. Metod leczenia jest całkiem sporo, ale trzeba wybrać się do specjalisty najlpeij prywatnie i to on powienien nam doradzić.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

15 sty 2016 - 17:28:35

Cytat
Gloer
Nie ma co za bardzo wierzyć w te wszystkie leki których na rynku jest cała masa, ale to tylko jakieś suplementy. Leczenie żylaków może się odbywać farmakologicznie ale to lekarz powinien o tym zadecydować, a nie my. Metod leczenia jest całkiem sporo, ale trzeba wybrać się do specjalisty najlpeij prywatnie i to on powienien nam doradzić.
jedynym suplementem to jest jest powiedzmy masc z kasztanowca reszta leków typu diohespan, diosminex itp. to są leki które rewelacyjnie działaja na zyły bo je poprostu uszczelniaja co za tym idzie zmiejsza pękanie małych żyłek , działaja na mikro krążenie itp. więc jak tych leków nie testowałas na sobie to proszę nie pisz głupot. laserem i krio lub innym wynalezkiem leczy sie duże zmiany żylakowe a te wszystkie małe własnie leczymy farmakologicznie :P

POMOCY! ŻYLAKI !!!

19 sty 2016 - 08:18:37

I mówisz, że te wszystkie tabletki coś dadzą? Jakoś nie mam zaufania do tej farmakologii dzisiaj.

____________________________
Leczymy jelito drażliwe zapraszamy

POMOCY! ŻYLAKI !!!

21 sty 2016 - 09:46:24

Cytat
kirnil
I mówisz, że te wszystkie tabletki coś dadzą? Jakoś nie mam zaufania do tej farmakologii dzisiaj.

____________________________
Leczymy jelito drażliwe zapraszamy
ja testowałam na sobie te tabletki i wiem ze działaja na mnie , a co Ty z tym zrobisz to juz Twoja decyzja :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Które zabiegi w spa skuteczne?