Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

E-papieros

10 kwi 2013 - 10:16:45

Hej dziewczyny, chciałabym skorzystać z waszej wiedzy odnośnie e-papierosa. Co musi być, żeby papieros był kompletny, gotowy do palenia? Jestem zdecydowana na zakup, jednak mam w planach kupić go na allegro, ale ile bym na ten temat nie czytała to wraz czegoś nie wiem:) I czy któraś z Was kupywała go na all i może mogłaby podać sprawdzonego linka??? :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 10:46 przez kaska17_1991.

E-papieros

10 kwi 2013 - 15:00:46

tu jest podobny wątek: http://szafiarenka.pl/42/6821451/e-papieros-pali-ktoras,2.html#msg-6894868 o e-papierosach :). ja wolę kupować od sprawdzonej firmy - kupuję od Rm1 na ich oficjalnej stornie http://rm1.pl . kompletny zestaw zawiera epka wraz z (ze strony):
Bateria 1100 mAh ...2 szt.
∙ Clearomizer CE5+ z długimi 4 knotami i wymienną grzałką...2 szt.
∙ Ładowarka sieciowa 220V 500/420 mAh
∙ Adaptor USB
∙ Instrukcja skrócona w języku polskim

:) bez instrukcji się pewnie obejdzie ;)

E-papieros

12 kwi 2013 - 11:52:49

Zdecydowanie polecam e-papierosy firmy Volish:) Mój mąż Pali i jest bardzo zadowolony, a ja nie truje się będąc biernym palaczem:) Co do modelu to ma Volish Crystal Ego 3 z Clearomizer CE11. Jeśli chodzi o liquidy to tylko liqueen::) są gęste i bardziej wydajne niż tańsze zamienniki innych firm,

E-papieros

06 maj 2013 - 14:43:56

<moderacja, reklama>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-06 17:13 przez moderator.

E-papieros

06 maj 2013 - 14:47:53

ja kupiłam na allegro dwa w cenie ok. 100 i był zajebisty.
mam znajomego który sprzedaje e-papierosy i powiedział ze to naprawde dobry model!

E-papieros

06 maj 2013 - 14:49:26

nie kupuj na allegro,nigdy nie wiadomo na co sie naprawde trafi

E-papieros

06 maj 2013 - 14:52:02

Cytat
Patrysia94
ja kupiłam na allegro dwa w cenie ok. 100 i był zajebisty.
mam znajomego który sprzedaje e-papierosy i powiedział ze to naprawde dobry model!
tylko ciekawe jak dlugo wytrzyma...

moj maz ma volish ego3 crystal i sie spisuje dobrze :) a kolegom meza ktorzy kupili tansze grzalka wysiadla

E-papieros

06 maj 2013 - 14:53:09

Ja kupowałam dla męża na allegro.
Dostałam cały komplet, 2xpapierosy, 2x grzałka , jedna ładowarka, instrukcja obsługi, 2x liqudy . Od razu można było naładować i palić.

Jak chcesz napisz do mnie na pv to Ci dam link.

Cytat
slodkaistotka
Cytat
Patrysia94
ja kupiłam na allegro dwa w cenie ok. 100 i był zajebisty.
mam znajomego który sprzedaje e-papierosy i powiedział ze to naprawde dobry model!
tylko ciekawe jak dlugo wytrzyma...

moj maz ma volish ego3 crystal i sie spisuje dobrze :) a kolegom meza ktorzy kupili tansze grzalka wysiadla

w każdym e-papierosie co jakiś czas trzeba wymienić grzałkę ;D Chyba się nie znasz..
Koszt grzałki to ok 15 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-06 14:55 przez emm200.

E-papieros

06 maj 2013 - 15:03:48

Cytat
emm200
Ja kupowałam dla męża na allegro.
Dostałam cały komplet, 2xpapierosy, 2x grzałka , jedna ładowarka, instrukcja obsługi, 2x liqudy . Od razu można było naładować i palić.

Jak chcesz napisz do mnie na pv to Ci dam link.
Cytat
slodkaistotka
Cytat
Patrysia94
ja kupiłam na allegro dwa w cenie ok. 100 i był zajebisty.
mam znajomego który sprzedaje e-papierosy i powiedział ze to naprawde dobry model!
tylko ciekawe jak dlugo wytrzyma...

moj maz ma volish ego3 crystal i sie spisuje dobrze :) a kolegom meza ktorzy kupili tansze grzalka wysiadla

w każdym e-papierosie co jakiś czas trzeba wymienić grzałkę ;D Chyba się nie znasz..
Koszt grzałki to ok 15 zł
znam sie znam:) Ty nie rozumiesz kolegom grzalka wysiadla po miesiac, a moj maz ma od pol roku i nadal grzeje

E-papieros

06 maj 2013 - 15:32:49

Cytat
slodkaistotka
Cytat
emm200
Ja kupowałam dla męża na allegro.
Dostałam cały komplet, 2xpapierosy, 2x grzałka , jedna ładowarka, instrukcja obsługi, 2x liqudy . Od razu można było naładować i palić.

Jak chcesz napisz do mnie na pv to Ci dam link.
Cytat
slodkaistotka
Cytat
Patrysia94
ja kupiłam na allegro dwa w cenie ok. 100 i był zajebisty.
mam znajomego który sprzedaje e-papierosy i powiedział ze to naprawde dobry model!
tylko ciekawe jak dlugo wytrzyma...

moj maz ma volish ego3 crystal i sie spisuje dobrze :) a kolegom meza ktorzy kupili tansze grzalka wysiadla

w każdym e-papierosie co jakiś czas trzeba wymienić grzałkę ;D Chyba się nie znasz..
Koszt grzałki to ok 15 zł
znam sie znam:) Ty nie rozumiesz kolegom grzalka wysiadla po miesiac, a moj maz ma od pol roku i nadal grzeje

Nie. To nie to że ja nie rozumiem, tylko Ty tego nie napisałaś. Gdybyś w swojej wypowiedzi zawarła więcej informacji byłoby inaczej :)

Nie wnikam.. Bo sama się tak super na tym nie znam.

E-papieros

06 maj 2013 - 15:43:46

Palę e-papierosa od 3 lat i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z e-papierosa. Miałam juz chyba każdy rodzaj papierosów i dla mnie najlepszym i najtańszym w użytkowaniu jest z atomizerem do uzupełniania olejku (jest masa różnych olejków- stężenia i smaki). Kupowałam i na All i w punktach z tymi papierosami i jedynie co mogę polecić z All to baterie i ładowarki. Jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć pisz do mnie na priv (chyba już wszytsko o tym wiem, jak czyścić itd.)

E-papieros

11 maj 2013 - 23:38:43

Ja mam papierosa Cigito. Konkretnie model 2Go. Taki "cygarowaty", ale wbrew pozorom wygodny, bo bateria długo trzyma, a i liquid uzupełniam raz dziennie, a nie po kilka razy. Co do grzałki, to trzeba wymieniać co jakiś czas. Jak często, to zależy od marki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Różyczka u dorosłych