Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:01:56

Nie wiem czy umieszczam to w dobrym temacie ..
Ale chodzi o to, że od dziś zaczęłam pić drożdże rozpuszczone w ciepłym mleku. Zastanawiam sie czy to mi coś pomoże? Chciałabym miec długie włosy i z tego co przeczytałam w internecie, mówią, że sposób ten jest bardzo dobry. Czy z któraś z Was juz to próbowała? Są tego jakieś efekty? Powinno się to pić raz na tydzień czy codziennie?

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:09:53

wydaje mi się że codziennie. smakuje ci?

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:12:46

ooo a czy to na pewno działa???

Chętnie wypróbuję:))

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:15:26

Ponoć drożdże korzystnie wpływają na cerę i kiedyś piłam codziennie, ale smak był dla mnie ciężki do przejścia ;)

i chyba miałam pić połówkę kostki dziennie, rozpuszczoną w ciepłym mleku/wodzie. Z tego co pamiętam piłam w wodzie, bo z mlekiem było dla mnie zbyt obrzydliwe ;) Jednak przerwałam po niedługim czasie stosowania ;)

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:17:04

Sama chciałabym tego wypróbować, ale boję się , że będę miała rewolucję żołądka:D
Czytałam na blogu kiedyś, że dziewczyna je piła i włosy jej 3cm urosły w miesiąc. Szczerze nie chcę mi się wierzyć i wątpię żeby na każdego tak samo zadziałało.

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:19:33

nadmiar drożdży w organizmie moze powodowac, ze te'drożdże' mogą 'wychodzic' z organizmu, to znaczy moze Ci sie zrobic np grzybica pochwy, która spowoduja drożdżaki. Ja bym nie ryzykowala, zwłaszcza jesli masz cere wrażliwą, ze skłonnoscia do trądziku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-29 19:26 przez aguska9216.

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:20:30

ja uwazam ze to dziala

ale trzeba je najpierw zalac wrzatkiem koneicznie


moje wlosy ponizej : KLIKNIJ I ZOBACZ MOJ EFEKT PO DROZDZACH

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:22:01

Ja kiedyś tam samo napaliłam się na picie drożdży. Naczytałam się, że włosy szybciej rosną, ładniejsza cera, etc.
Było dobrze póki nie dostałam koszmarnego wysypu pryszczy na twarzy. Więc ja z mojej strony nie polecam.

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:24:52

Trzeba codziennie,ale nie zalewać ciepłym mlekiem,a wrzącym,bo trzeba zabić drożdże,coby nie nabawić się drożdżycy przewodu pokarmowego.
A smak i zapach mają bardzo dobry,przynajmniej dla mnie:))

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:42:29

Cytat
dootii
Trzeba codziennie,ale nie zalewać ciepłym mlekiem,a wrzącym,bo trzeba zabić drożdże,coby nie nabawić się drożdżycy przewodu pokarmowego.
A smak i zapach mają bardzo dobry,przynajmniej dla mnie:))

hmmm, a to właśnie nie jest wtedy bez sensu jak się wrzątkiem te drożdże potraktuje? że te martwe już nie "działają"?

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:44:40

Ja próbowałam, wytrzymałam 2 dni.Smak mnie odrzucał+opowieście dziewczyn jak na początku okropnie wygląda cera.

Cytat
Misiatko
Cytat
dootii
Trzeba codziennie,ale nie zalewać ciepłym mlekiem,a wrzącym,bo trzeba zabić drożdże,coby nie nabawić się drożdżycy przewodu pokarmowego.
A smak i zapach mają bardzo dobry,przynajmniej dla mnie:))

hmmm, a to właśnie nie jest wtedy bez sensu jak się wrzątkiem te drożdże potraktuje? że te martwe już nie "działają"?[/quote
Właśnie zabicie ich jest konieczne! inaczej strasznie można sobie zaszkodzić!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-29 19:45 przez InspireMe.

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:48:54

Pije się tylko zabite wrzątkiem drożdże, codziennie, zazwyczaj 2 miesiące- miesiąc przerwy.
Piłam, tempo wzrostu włosa 4 cm na miesiąc, ale ze smakiem długo rady nie dałam- przestawiłam się na tabletki drożdżowe :)
Co do wysypu- może wystąpić i po tabletkach i po zwykłych rozpuszczanych drożdzach, to normalne, takie drobne czerwone krostki na twarzy pojawiają się zazwyczaj po pierwszym tygodniu picia- i znikają po 3-5 dniach.

Picie drozdży

29 mar 2013 - 19:53:30

Zalewanie wrzątkiem drożdży zabija tylko drożdże,witamin i innych dobrości w ten sposób się nie zabija:)

Picie drozdży

29 mar 2013 - 20:06:56

ja piłam przez jakieś 1,5 miesiąca, później miałam przerwę i powinnam znowu zacząć, ale jakoś nie mogę się zmobilizować ;) to chyba za krotko na jakieś spektakularne efekty. a ja piłam rozpuszczone w wodzie i czasami dodaje trochę soku z cytryny, wtedy nie czuć tak bardzo smaku drożdży :)

Picie drozdży

29 mar 2013 - 20:11:58

Cytat
anusiaania100
Ja kiedyś tam samo napaliłam się na picie drożdży. Naczytałam się, że włosy szybciej rosną, ładniejsza cera, etc.
Było dobrze póki nie dostałam koszmarnego wysypu pryszczy na twarzy. Więc ja z mojej strony nie polecam.

wysyp pryszczy to było oczyszczanie organizmu, taki etap trzeba przeczekać i nie przerywać kuracji :) ja nie stosowałam, dla mnie to zbyt ochydne, wole domowe maseczki, wcierki i picie pokrzywy. Albo jakieś tabletki np Merz Special podobno rewelacyjne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korony porcelanowe- zęby