Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 00:12:16

I ot calkiem dzis niedawno dostalam okresu, a najlepsze jest to, ze jutro mam miec zabieg zszywania sciegna prostownika V palca.
Czy mozna wtedy przeprowadzac zabieg? Moglam ordynatora zapytac, ale okres mi przyspieszyl o kilka dni, a w szpitalu lezec bede tylko dobe. Z jednej strony zabieg nie jest na tyle inwazyjny, ale z drugiej beda badac krew to im pewnie i tak wyjdzie, ze mam niska hemoglobine :P
Dzwonic o tej porze nie bede...
Ktoras moze zna sie na rzeczy?

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 00:18:18

Wydaje mi się, (ale to tylko moje zdanie, nie jestem zadnym specjalistą) że chyba nie można przeprowadzać zabiegów w trakcie miesiączki. Wiem, że nawet zabiegi u stomatologa nalezy odkładać w czasie miesiączki. Myslę, że najlepiej zapytac lekarza, bo na forum ile ludzi, tyle odpowiedzi.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:08:30

No ile glow tyle opini. Dzwonic nie bede, bo i tak potem bede musiala smigac znow umowic sie na inny termin... Pojade i sie przekonam :)

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:10:59

Ja uważam, że to przeszkadza.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:12:23

Chyba nie można, ale nie jestem pewna.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:12:27

Czytalam, ze jedna babka miala. A facet co mnie ma "zoperowac" nawet nie wspomnial o tym. Nikt nic nie mowil :P Moglam sie dopytac, ale bylam pewna, ze dostane 27.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:12:58

a ja myśle,że musisz zapytać lekarza

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:13:21

Mając okres nie możesz nawet zęba wyrwać, nie przeprowadzają żadnych zabiegów, więc wydaje mi się, że będziesz musiała umówić się na inny termin.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:18:18

Też mi się wydaje, że to nie jest najlepszy pomysł. Nie wiem, czy tak mają wszyscy, ale kiedy mam okres to nawet bez powodu czasem leci mi krew z nosa, a wszelkie ranki wolniej się goją.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:19:55

Już teraz wiem że na pewno nie można mieć operacji podczas okresu. Zadzwoń i umów się na inny termin lepiej:)

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:20:12

Ja miałam poważne operacje na kręgosłup i z okresem nie było problemu :)

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:20:23

Nie no, moj okres nie jest az tak inwazyjny :P Nic mi nie leci itd. Ale wiadomo, krwi mniej, rozrzadzona i mozna oslabnac przy wiekszym ubytku. Za 40 minut sie przekonam :D

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:20:29

nie wykonają Ci zabiegu, ja dostałam z rana kilka godzin przed zabiegem i wypisali mnie ze szpitali i dali inny termin na zabieg

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:22:28

Cytat
DontAskMe
nie wykonają Ci zabiegu, ja dostałam z rana kilka godzin przed zabiegem i wypisali mnie ze szpitali i dali inny termin na zabieg

Widzisz to jednak zależy, bo mi wykonali bez problemu.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:23:25

Wszystkie pisza ze nie mozna, a jakby to byla operacja ratujaca życie to co beda pytać czy ma okres? I co oj to przepraszam musi pani poczekać? (tak na chłopski rozum)Rownież nie mam pewności, ale moja znajoma miała robione zabiegi podczas okresu i nic.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wyciągnąć drzazgę spod paznokcia?