Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:25:49

mojej mamie lekarz kazał użyć tamponu i nic nie mówic nikomu bo anestezjolog robilby problemy... czyli nie powinno ale jednak ;-)

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:26:07

Wezcie pod uwage tez fakt, ze to jest V palec. Najmniejszy z calej reki. Zabieg, zabiegowi nie rowny. Co innego usuniecie migdalow, a co innego zszywanie sciegna w palcu :)
Temu podalam jaki to bedzie zabieg.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:31:26

Zapytaj lekarza telefonicznie. Tutaj raczej nie uzyskasz 100% pewności.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:33:30

Telefonicznie to ja sie do goscia nie dodzwonie, bo jego nigdy w gabinecie nie ma, lazi sobie po ortopedii, albo operacje ma. Wiem, bo juz 4 razy do niego osobiscie musialam biegac i czekac po 2-3h, zeby dorwac drania gdziekolwiek :D
Ale dziekuje za rady:)

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:35:33

Cytat
Elka240
Wszystkie pisza ze nie mozna, a jakby to byla operacja ratujaca życie to co beda pytać czy ma okres? I co oj to przepraszam musi pani poczekać? (tak na chłopski rozum)Rownież nie mam pewności, ale moja znajoma miała robione zabiegi podczas okresu i nic.
Tak na chłopski rozum to raczej w czasie okresu niekoniecznych operacji się nie wykonuje. Wiadomo, że ratującą życie tak, ale nie taką, która może poczekać. ;/

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:51:31

miałam wyrywane ósemki, które jeszcze nie wyszły z dziąseł podczas okresu i nic sie nie stało..

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:54:04

Po prostu powiedz im i tyle. Dowiesz się, tutaj zdania się podzielone.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:54:47

Wydaje mi się, że nie będzie problemu.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 10:59:57

Cytat
margoletka
Mając okres nie możesz nawet zęba wyrwać, nie przeprowadzają żadnych zabiegów, więc wydaje mi się, że będziesz musiała umówić się na inny termin.

Ja jak miałam mieć zabieg na zatoki a dostałam okres to musiałam przełożyć go na inny termin



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 11:02 przez iwcia991.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 11:00:15

A ja się nie znam na tym,więc nie powiem.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 11:13:33

Tak naprawdę to wszystko zależy od lekarza. 10 powie że okres nie przeszkadza a 2 powie że nie ma takiej opcji. Ja osobiście miałam dwie operacje w życiu. Jedna w znieczuleniu ogólnym, druga zewnątrz oponowe. Lekarz który mnie operował w jednym i inny w drugim przypadku powiedzieli że podczas gdyby był okres to operacja odbylaby się planowo. Dlatego myślę że tylko przy palcu nie powinno być problemu.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

21 sty 2013 - 11:16:36

zalezy od lekarza, jeden powie ze nie widzi problemu, drugi nie zgodzi sie nigdy.


ja np nie usuwalam zeba przy miesiaczce, chociaz stomatolog sie zgodzil..ale z wyksztalcenia jestem pielegniarka i wiem ze byly dosc powazne powiklania po zabiegach przy miesiaczce...a jesli chodzi o operacje ratujace zycie,, lekarze podaja leki wstrzymujace czesto.

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

22 sty 2013 - 16:25:02

Przyjeli bez problemu :P

Zabieg chirurgiczny, a miesiaczka

22 sty 2013 - 16:33:36

Myślę,że Twój lekarz przed zabiegiem powinien Cię spytać czy masz okres.Dentysta nawet przed wyrwaniem zęba się pyta,ponieważ może dojść do krwotoku
Myślę,że jeśli wybrałaś specjaliste to Cię we wszystkim uświadomi jeśli do tej pory tego nie zrobił,a przynajmniej powinien

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wyciągnąć drzazgę spod paznokcia?