Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

57 minut temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nopalina stosowałyście ?

10 sty 2013 - 14:22:37

Stosowałyście Nopalinę ? ( Nopalina jest on 100 % naturalnym preparatem na odchudzanie.
usuwa przyczynę nadwagi, a nie tylko jej symptomy oddziałujący na wszystkie główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie jelit oraz spalanie tłuszczów ) Czy to naprawde wspomaga odchudzanie ? Czy to kolejny chwyt reklamowy ?

Nopalina stosowałyście ?

10 sty 2013 - 14:23:58

1 słysze,ale podbijam.

Nopalina stosowałyście ?

10 sty 2013 - 14:30:14

już nikt ?

Nopalina stosowałyście ?

10 sty 2013 - 14:31:37

Cytat
anesia90
Nopalina jest on 100 % naturalnym preparatem na odchudzanie.
usuwa przyczynę nadwagi


Aha, czyli, że usuwa nam sprzed nosa okoliczne McDonald'sy, KFC i wymiata z kuchni olej, zabiera ziemniaki i nie pozwala na zakup słodyczy? Sprytne.

Nopalina stosowałyście ?

10 sty 2013 - 14:37:09

haha dobrze by było ! Znajoma pisała, że podczas diety i stosowania tego produktu schudła 5 kg w 10 dni - dla mnie to chore w takim czasie bo kg wrócą pewnie z podwójną siłą. Pytałam z ciekawości :)

Nopalina stosowałyście ?

10 sty 2013 - 14:41:23

Cytat
anesia90
haha dobrze by było ! Znajoma pisała, że podczas diety i stosowania tego produktu schudła 5 kg w 10 dni - dla mnie to chore w takim czasie bo kg wrócą pewnie z podwójną siłą. Pytałam z ciekawości :)

Znajoma sprzedała Ci bajeczkę -_-
Jak to miałoby odchudzać O.o?

Składniki:

Otręby owsiane,
kanadyjskie nasiona lnu,
otręby pszenne,
NOPAL - łodyga kaktusa - opuncji figowej (Opuntia ficus indica),
łuski nasion babki jajowatej ( Plantago ovata),
wyciąg z owoców pomarańczy,
wyciąg z owoców ananasa,
wyciąg z owoców jabłka,
wyciąg z owoców grejpfruta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 14:42 przez guess_who_is_back.

Nopalina stosowałyście ?

10 sty 2013 - 14:42:15

Cytat
guess_who_is_back
Cytat
anesia90
haha dobrze by było ! Znajoma pisała, że podczas diety i stosowania tego produktu schudła 5 kg w 10 dni - dla mnie to chore w takim czasie bo kg wrócą pewnie z podwójną siłą. Pytałam z ciekawości :)

Znajoma sprzedała Ci bajeczkę -_-
też tak myślę

Nopalina stosowałyście ?

10 sty 2013 - 15:11:03

dokładnie to samo znalazłam o tym produkcie co guess_who_is_back - równie dobrze można te składniki wprowadzić do swojej diety- tylko w postaci naturalnej.

Nopalina stosowałyście ?

24 lut 2013 - 00:04:30

możecie wprowadzać składniki do diety osobno, ale nie będą one działać tak jak razem w formule. Nopalina działa, jak widzicie po składzie jest bezpieczna, nie ma w sobie zadnych chemicznych dodatków, nie powoduje efektu jojo. jeśli ktoś schudł 5kg w 10 dni to znaczy tylko, że jelita zostały oczyszczone i że było w nich mnóstwo toksyn. nie jest to środek cud, tylko środek, który oczyszcza, hamuje apetyt (składniki pęcznieją w żołądku, przez co nie odczuwa się głodu, trzeba dużo przy tym pić), reguluje przemianę materii (przez co nie ma efektu jojo, a spadek wagi się utrzymuje). jak pisałam, nie jest to środek cud (takiego nie ma) i przy stosowaniu należy trzymać się diety. na pewno bardzo pomaga w chudnięciu i na pewno działa. a teraz o mnie. pół roku temu urodziłam dziecko, dwa miesiące temu zabrałam się za pozbycie się pociążowych kg. jem regularnie (staram się zdrowo), dużo spaceruję (jedyny możliwy sport przy dziecku) i biorę Nopalinę. Efekt: 7 kg w 1,5 miesiąca, nie podjadam i mam metabolizm jak w zegarku. Zainteresowałam się nopaliną ze względu na skład, nie ma tam nic, co mogłoby mi w jakikolwiek sposób szkodzić.trochę chaotycznie, ale mam nadzieję, że przekazałam to, co najważniejsze :)

Nopalina stosowałyście ?

07 kwi 2013 - 22:07:18

Właśnie czytam o tym preparacie, bo szukam czegoś, aby oczyścić organizm z toksyn po zimie.

Może coś polecicie?

Nopalina stosowałyście ?

16 kwi 2013 - 07:43:56

Może ktoś jeszcze :) ?

Nopalina stosowałyście ?

11 lut 2014 - 21:35:08

Nie wiem czy Nopalina zadziała smakuje jak owsianka zależy w czym się ja przygotuje(mleko,woda)daje uczucie sytości,jeżeli rozpuścimy w soku będzie o smaku danego soku.Mnie po dwóch porcjach po 15 gr.rozrobionych w wodzie nie chce się jeść,więc może:)Cukier zamieniłam na Ksilitol(cukier z brzozy-całkiem ok:)Siła woli i do przodu:)
Coś namieszałam ale:)
po 2 porcjach po 15 gr.Nopaliny nie chce się jeść,więc może działa:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-11 21:38 przez boo2.

Nopalina stosowałyście ?

11 lut 2014 - 21:47:14

Nie znam samego produktu,ale po przeczytaniu składu widzę,że są to składniki typowe na oczyszczenie jelit i poprawę ich pracy,nie ma tam nic co mogłoby zaszkodzic,działanie-babka plesznik to błonnik mówiąc w skrocie,a cała reszta to tzw.wymiatacze.Można śmiało próbować,A czyste jelita to poprawa funkcjonowania całego organizmu.Jest mnóstwo sposobów na oczyszczanie,trzeba poszukać np.w necie.

Nopalina stosowałyście ?

14 kwi 2014 - 16:09:36

Mam pytanie czy stosowanie nopaliny wpływa na skuteczność działania tabletek antykoncepcyjnych:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ogromny kompleks;(