Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wysoka gorączka, co robić?

06 sty 2013 - 10:15:52

Też uważam,że nie ma co tak panikować.. To nie półroczny dzidziuś tylko dorosły facet.
Moja mama od wczoraj rana ma ponad 39 stopni (ok 39,3) ale leży w spokoju i stara się jak najwięcej spać. Bierze Gripex Max i nawet przez myśl nam nie przeszły jakieś pogotowia,bez przesady :D
Jak będzie mu rosnąć to dopiero podejmij jakieś drastyczniejsze kroki- typu telefon/wizyta u lekarza

Wysoka gorączka, co robić?

06 sty 2013 - 10:18:39

ostatnio też miałam wysoką gorączkę do 39,6. Piłam Pyralgine i przeszło :)

Wysoka gorączka, co robić?

06 sty 2013 - 10:21:39

to może wizyta w szpitalu ?

Wysoka gorączka, co robić?

06 sty 2013 - 10:22:22

Hej,kilka dni temu mój narzeczony miał to samo... Przez dwa dni gorączka, której nie dało się zbić. Po tych dwóch dniach mu przeszło ;/ miał jedynie stan podgorączkowy. Pojechał do lekarza i okazało się, że to jakiś nowy wirus ;/ objawy to właśnie gorączka,która długo trzyma...lekarz powiedział mu żeby zaopatrzył się w co najmniej 3 różne leki zbijające gorączkę i stosował je na zmianę,bo do jednego organizm może się przywzczaić i gorączka nie zejdzie. Na następny dzień już czuł się dobrze :) Może Twojemu chłopakowi też to pomoże. ;)

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Wysoka gorączka, co robić?

06 sty 2013 - 10:22:34

PYRALGINA sama wczoraj mialam goraczke 39,5 i po tym leku spadla temp.

Wysoka gorączka, co robić?

06 sty 2013 - 10:23:39

grypa jak nic.. jedzcie do szpitala tam są przychodnie całodobowe otwarte w dni wolne i święta, ja byłam 1 stycznia co prawda ludzi masa, ale zawsze jakiś antybiotyk czy lek na receptę da lepszy efekt niż paracetamol..

Wysoka gorączka, co robić?

06 sty 2013 - 10:24:57

ja też właśnie leże w łóżku i się 3 dzień z tego 2 dni byłam jeszcze w pracy. Ciężko wziąść L4 bo już 4 osoby w firmie mają. Ale jak wypiłam pyralgine to gorączka w momencie spadła. Teraz zostaje tylko katar i ból gardła. A z chłopakiem jedź na pogotowie dadzą mu jakiś ketanol w zastrzyku i gorączka zacznie spadać. I nie panikuj bo to ci nic nie pomoże

Wysoka gorączka, co robić?

06 sty 2013 - 10:27:33

Cytat
ecri16
Też uważam,że nie ma co tak panikować.. To nie półroczny dzidziuś tylko dorosły facet.

Panikować , nie panikować, ale jest rano a on ma dość wysoką gorączkę. Z reguły na wieczór rośnie. Zresztą wizyta u lekarza mu na pewno nie zaszkodzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Homeopatia - sticta pulmonaria