Obecnie rozmawiamy o:

Podwójne jeansy Wow

gorący temat

Skojarzenia

23 minut temu

Mąż - klub go go

29 minut temu

makijaż permanentny opinie

dzisiaj o 17:36

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witaminy dla mężczyzny

20 lis 2012 - 16:35:36

Mam nadzieję, że wątek jest w dobrym miejscu.

Dziewczyny, czy możecie polecić jakieś dobre witaminy dla mężczyzn? Może Wasi partnerzy biorą jakieś, które podniosły ich witalność i po których czują się lepiej? Mój chłopak ostatnimi czasy jest kompletnie bez życia, ciągle tylko by spał. Tryb życia ma dość aktywny, bywa 1-2 w tygodniu na siłowni i 1-2 razy w tygodniu ma treningi jakiegoś mordobicia;) Poza tym pracuje w systemie 12/12 dwa dni i dwa dni wolne, nie jest to męcząca praca. Odżywia się kiepsko, ale powoli ze względu na swój stan przekonuje się do warzyw, owoców i soków. Mimo to chciałabym kupić mu jakieś witaminy na wzmocnienie i żeby trochę sił w niego wstąpiło. Niedługo idziemy też na badanie krwi żeby wykluczyć ewentualne choroby. Na pewno wpływ na to ma też pora roku, bo każdemu się wszystkiego odechciewa w taką szarówkę, ale nie aż tak, żeby spać do 14-15 :( Proszę, polećcie mi jakiś dobry suplement dla niego, on sam o siebie nie zadba...
Aha, dodam, że ma 22 lata, bo to chyba też ważne.
Dziewczyny, czy Wasi mężczyźni nie biorą żadnych witamin?;)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-20 20:22 przez Zuosnica.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

wzdęcia, bóle brzucha