Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

domowe sposoby na katar

12 lis 2012 - 11:06:09

jestem przeziębiona i strasznie męczy mnie katar :( byłam u lekarza ale powiedział, że to zwykłe przeziębienie- dał jakieś tabletki, witaminy i powiedział, że muszę wytrzymać kilka dni i przejdzie. Niestety nie mogę znieść tego kataru- w nocy spać nie daje, w ciągu dnia nie wyrabiam z chusteczkami- macie jakiś domowy sposób na pozbycie się kataru? pomocy! :(

domowe sposoby na katar

12 lis 2012 - 11:19:10

nasiwin kup albo akatar. nie ma domowych sposobów. chyba że zrobisz sobie kreche z czosku i wciągniesz nosem to ci mega oczyści:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 16:18:07

Też mnie katar dopadł.
Najpierw brałam Acatar a teraz kupiłam Cirrus,
może będzie lepiej działał.

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 16:20:53

Napary z majeranku, zalewasz trochę wodą i wdychasz, działa genialnie :)

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 16:21:22

Otrivin, vick inaczej tego dziada się nie pozbedziesz, możesz zrobic sobie inchalacje z miętą i kupić taki sztyfcik do nosa.

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 16:26:11

czosnek na kanapkę, chrzan do wąchania albo jedzenia, najlepiej dopiero co utarty :D ja ostatnio miałam taką terapię i przeszło natychmiast :D

i naturalna witamina c, nie żadne rutinokorbiny i inne badziewia.

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 16:56:45

dokładnie witamina c, najlepiej pić codziennie sok z jednej cytryny, z ciepłą wodą i miodem, bardzo rozgrzewa i szybko mijają takie przeziębienia, a na katar to inhalacje takie jak ta wspomniana z majeranku, mogą też być z olejkami eterycznymi (tylko nie takimi jak te do kominków zapachowych!)

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 21:52:07

Cytat
04kasia19
nie ma domowych sposobów.

nie mówi się "nie ma", tylko "nie wiem, że są" ;)

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 21:57:53

głowojeb z tabaki:)

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 22:00:20

Na zatkany nos polecam ziarenka czarnuszki. Nasypać szczyptę na chusteczkę, zawinąć, mocno potrzeć i wciągnąć do jednej i drugiej dziurki. Odetka się :)
Mi zawsze pomaga.

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 22:07:21

Gorąca herbata z cytryną i sokiem malinowym, napar z majeranku, a z lekarstw Ibuprom zatoki i witamina c. To jedyne co mi pomaga w tych trudnych dniach.

domowe sposoby na katar

22 lis 2012 - 22:12:00

maść majerankowana, używałam ostatnio gdy miałam katar. Dwa-trzy dni i przeszedł:) a zwykle trzyma mnie około tygodnia

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

domowe sposoby na katar

24 lis 2012 - 18:04:41

Jednak chyba to prawda, że katar czy leczony czy nie to i tak musi potrwać te 7 dni :/ Najgorsze jest jeszcze to zbieranie się śliny w gardle i pieczenie :/

domowe sposoby na katar

27 lis 2012 - 22:00:25

Na mnie super działał cirrus i tabcin, ale znalazłam lepszy środek - Sinulan. Bierzesz raz dziennie tabletki i po paru dnich masz z głowy katar i kaszel. Tabletki mają naturalny skład i są bardzo skuteczne. Dzięki nim mogę swobodnie oddychać i przełykać. Szybko znika gula w gardle i nie boli nos w środku od smarkania :-)
Piję jeszcze mleko z czosnkiem - ohyda ale pomaga :-) Inhalacje też są dobre, ale przy moim częstym zapchanym nosie i problemami z połykaniem mogłabym się udusić :-)

domowe sposoby na katar

27 lis 2012 - 23:15:40

Dziewczyny ja też ostatnio jak miałam katar i kaszel poszłam do apteki i poprosiłam o coś naturalnego i pani mi poleciła ten Sinulan, tez jestem zadowolona, bo po paru dniach mi przeszło, a bałam się, że zarażę moją Oleńkę. Jestem zadowolona ze skuteczności tych tabletek i mam zapasik na zaś :-) Do tego zielona herbatka z miodem i imbirem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

biale paznokcie POMOCY !!!!