Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

58 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:12:08

cześć dziewczyny, chciałabym się zapytać czy znacie jakiegoś dobrego okulistę, który przyjmuje na nfz w Krakowie? Chciałabym zbadać wzrok i dobrać ewentualne okulary... Może badała się któraś z Was w vision express? Co o tym myślicie?

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:15:14

w VE tak - jak kupisz u nich okulary to badanie masz za 1 zł, opłaca się jak są różne promocje

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:18:01

a jeśli nie kupię u nich okularów, to jaki jest koszt badania?

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:20:56

W VE mają drogie okulary, ja swoje kupuję w fielmanie,a badanie wzroku mają tam darmowe.

Na NFZ strasznie długo się czeka, ja zapisywałam się w październiku na początku, a termin mam na marzec...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-04 20:21 przez corkachaosu.

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:24:22

a tak jak w VE badanie jest darmowe, przy zakupie okularów? Tańsze są tam modele niż w VE?

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:24:44

W vision musisz kupić u nich okulary,zeby mieć darmowe badanie.Badałam u nich wzrok i muszę przyznać,że byłam pozytywnie zaskoczona,bo myślałam,ze to będzie takie byle jakie badanie,ale nie-okulistka dobrze i rzetelnie je przeprowadziła;nie tylko kazała czytać literki,ale i inne różne badania robiła,np.które oko lepiej widzi,czy widzą tak samo i inne.A przed samym badaniem to jeszcze optyk zrobił wywiad i też oczy badał przed komputerem,więc myślę,że bardzo dobrze zostało to przeprowadzone.Potem wybranie okularów i na drugi dzień już mogłam je odebrać.Potem dostawałam różne promocje i jedno darmowe badanie rok później.Jak będziesz szła do vision,by kupić okulary weź sobie trochę kasy,bo trzeba wpłacić zaliczkę za okulary.
Co do ceny okularów,ja akurat wtedy trafiłam na promocję 50% taniej,więc za oprawki,które normalnie kosztowały 260 zł dałam 130.3 lata temu badanie kosztowało 79zł,teraz nie wiem,ale pewnie nie staniało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-04 20:27 przez dootii.

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:25:22

Na strzelców jest dr Markun, nawet jeśli powiedzą Ci że ma termin na marzec, to wystarczy przyjść w godzinach jego przyjęć i poczekać i tak Cię przyjmnie :P

Ja do niego chodzę od lat i zawsze tak robię, bo niby termin odległy a w godzinach przyjęć zero pacjentów :P
A okulary można iść wyrobić np na Szpitalnej lub też w przychodni na Strzelców, wychodzi niekiedy połowę taniej niż w VE



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-04 20:28 przez tir_amisu.

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:34:33

Okulary w Fielmanie są o wiele, wiele tańsze niż w VE, nie czeka się na nie długo i można zapłacić przy odbiorze, więc to też plus. Wydaje mi się, że badanie tam jest ogólnie bezpłatne. Za badanie do soczewek płaciłam, ale do samych okularów nie raczej, już dobrze nie pamiętam.

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:42:32

dziękuję serdecznie za odpowiedzi!:)

okulista w ramach nfz

04 lis 2012 - 20:45:55

niestety nie jestem z Krk nie pomogę ..

okulista w ramach nfz

06 lis 2012 - 10:19:13

Paooolko55,

w krakowskich salonach Vision Express, podobnie jak na terenie całego kraju, wykonywane jest standardowe badanie wzroku pod kątem doboru korekcji okularowej. W tym celu specjalista przeprowadzi:

- badanie wady wzroku na refraktometrze komputerowym,
- badanie ciśnienia śródgałkowego na tonometrze bezdotykowym,
- badanie ostrości wzroku do dali na profesjonalnym sprzęcie.

Na badanie możesz zapisać się, korzystając z formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej (wystarczy wejść w zakładkę „rejestracja on line”).
Profesjonalne badanie wzroku w Krakowie kosztuje 89 zł. Jeżeli jednak
zdecydujesz się na zakup okularów – tak jak napisała @maloonie - badanie będzie kosztowało 1 zł.

_________________________________
Zespół Vision Express udziela odpowiedzi na zapytania i wątpliwości związane z ofertą Vision Express. Zachęcamy do kontaktu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Goraczka od 2tygodni!